Tiszaújváros hírei

2011.01.23. 19:35

Kosárlabda NB I/B: kikapott a Phoenix KK

<p>Az NB I/B-s férfi kosárlabda bajnokság Keleti csoportjának 13. fordulójában Budapesten szenvedett vereséget a tiszaújvárosi együttes.</p>

Budapest Honvéd – Tisza TV-Tiszaújvárosi Phoenix KK 96-74 (27-15, 27-17, 19-18, 23-24)
Budapest, 300 néző. V.: Kovács, Gál.

Phoenix: Tóth T. (15/9), Pöstényi (10/3), RADÁNYI (10), Benőcs D. (7), Brunyánszky (1). Csere: Csabák Bence (6), Vásári (2), BENŐCS V. (7), PONGRÁCZ (8), Szabó N. (6), Csabák Balázs (2). Edző: Benőcs Tibor.

Benőcs Tibor: – Az első két negyedet átaludtuk, sem az emberfogás, sem a zónavédekezés nem ment a csapatnak, ráadásul az ellenfél kulcsemberét nem tudtuk tartani. A harmadik negyedre rendeztük sorainkat, a cserék színt hoztak játékunkba és már támadásaink is összeszedettebbek voltak. Gratulálok a hazaiaknak, összességében rászolgáltak a győzelemre.