2010.08.29. 20:16

Még négyen százszázalékosak

<p>Labdarúgó megyei II. osztály, Selyember-csoport: a Záhony, a Pátroha, a Dombrád és a Kék továbbra sem tévesztett lépést, három csapat még pont nélkül szerénykedik.</p>

Szabolcsveresmart–Rohod 0–5 (0–5)
Szabolcsveresmart, 150 néző, v.: Tömöri L. Szabolcsveresmart: Tőr I. (Jánvári K.) – Juhász T., Bakó G., Szabó D., Nagy Á., György M., Oláh I., Bódi S., Jónás K. (Hutás T.), Csikó Kalocsai, Sipos J. (Horváth Sz.) Játékos-edző: Bódi Sándor. Rohod: Papp J. – Dobronyi J. (Vida M.), Lelt J., Papp Zs., Simák Zs., Kovács I., Kósa S., Tóth A., Szilágyi Z., Tóth F. (Nagy I.), Kamarás J. (Zakor J.). Játékos-edző: Lelt József. Gól: Kamarás 2, Kósa S. 2, Szilágyi Z. Ifi: 5–1.
Bódi Sándor: – Adtunk egy félidő előnyt az ellenfélnek. Gratulálok a rohodi csapatnak!
Lelt József: – Az első félidőben osztálykülönbség volt a két csapat között, a másodikban viszont sajnos lesüllyedtünk a hazaiak szintjére.

Újdombrád–Pap 2–3 (1–0)
Újdombrád, 100 néző, v.: Csikós. Újdombrád: Sinka Gy. – Komlósi J. (Gulyás J.), Pál G., Bagin T. (Tóth I.), Serflek L., Kernács J. (Vámosi), Terjék F. (Csombók Cs.), Geri K. (Samu L.), Balla K., Dócs K., Sinka J. Edző: Fabók István. Pap: Kovács T. – Radvánszki, Pócs, Pálinkás, Kovács L. (Zsell), Szoboszlai B., Dallos, Varga L., Vass J., Stancz N., Vincze G. Megbízott edző: Béres János. Gól: Geri K., Balla K., illetve Varga L. 2, Dallos. Ifi: 11–1.
Fabók István: – A kihagyott ziccerek megbosszulták magukat – némi segédlettel.
Béres János: – Saját magunknak tettük nehézzé a mai meccset, szerencsére azonban császármetszéssel ugyan, de megvan a három pont.

Demecser–Nyírtass 4–1 (0–1)
Demecser, 120 néző, v.: Szabó I. Demecser: Gombkötő T. – Gombkötő J., Varga E., Nagy M., Lénárt A., Tóth Sz., Tóth I., Kántor I. (Kőrizs M.), Kertész L., Kocsis Z. (Lakatos P.), Kelemen G. Edző: Brankovics Béla. Nyírtass: Herka (Przbytek) – Tóth L., Tóth I., Jakab Gy. (Papcsák N.), Fogas, Batta B., Varga S., Varga T., Mester Sz., Szakács Z., Major B. Edző: Lévai Csaba. Gól: Kocsis Z., Kertész L., Kőrizs M., Gombkötő J., illetve Varga T. Kiállítva: Tóth A. (88. perc), illetve Varga T. (69. perc), Tóth I. (87. perc). Ifi: 8–2.
Brankovics Béla: – Az első félidőt átaludtuk, a második játékrészben viszont időnként jó játékkal megfordítottuk az eredményt és akár nagyobb gólkülönbséggel is nyerhettünk volna.
Lévai Csaba: – A kiállításokig egyenrangú ellenfelek voltunk. „Kiváló” játékvezetés mellett több lehetőség volt ebben a mérkőzésben.

Záhony–Fényeslitke 7–1 (1–1)
Záhony, 150 néző, v.: Bendik T. Záhony: Barna Z. – Semegi T., Koi G. (Semegi J.), Fék S., Tóth R., Séra L. (Koi R.), Győri J. (Nagy G.), Karasz A., Fekete G., Onder P. (Koi M.), Balogh S. Edző: Karasz Lajos. Fényeslitke: Lábiscsák – Kertész Zs., Bakó G. (Feczus R.), Herczku V., Gyüre Z. (Nagy B.), Balogh R., Lupcsa Cs., Lesku P., Rusznák S. (Miskolczi G.), Kaptur Cs., Sárkány G. (Sáreczki F.). Edző: Nagy Zoltán. Gól: Fekete G. 3, Balogh S. 2, Karasz A., Győri J., illetve Sárkány G. Ifi: 4–1.
Karasz Lajos: – A második félidei játékunkkal rászolgáltunk az ilyen különbségű győzelemre is.
Nagy Zoltán: – Hetven percig egyenrangú ellenfelek voltunk, ezt követően azonban fegyelmezetlenségünknek köszönhetően szenvedtünk kiütéses vereséget a nagymúltú Záhony ellen.

Anarcs–Dombrád 0–6 (0–3)
Anarcs, 100 néző, v.: Sipos L. Anarcs: Feigel (Király T.) – Bunkóczi Zs., Márta Z. (Lakatos F.), Eszterhai, Bodnár S. (Drabik K.), Lippai, Serényi (Rusznák G.), Koncz G., Bodnár Z., Molnár T., Takács J. Játékos-edző: Feigel Attila. Dombrád: Kovács T. (Nagy G.) – Mudri B., Tilki M., Molnár M., Andrejcsik D., Háda Sz. (Háda J.), Nagy G. (Horváth M.), Oncsó M., Csillik, Terjék Z. (Sajtos R.), Medve T. (Tóth T.). Edző: Bodnár Attila. Gól: Medve T. 2, Oncsó M. 2, Terjék Z., Csillik. Ifi: 3–1.
Feigel Attila: – Kis pénz, kis foci, nagy pénz, nagy foci. Korrekt játékvezetés, osztálykülönbség a két csapat között. Gratulálok a vendégeknek.
Révész József: – Sportszerű mérkőzésen helyenként jó játékkal megérdemelten nyertünk. Gratulálunk a fiúknak és remélem a következő meccsre is hagytak a gólokból.

Vaja–Pátroha 0–4 (0–3)
Vaja, 250 néző, v.: Szűcs N. Vaja: Makkai Cs. – Sashegyi G., Kiss Cs., Kiss A., Kiss T. (Horváth B.), Kósa G. (Mulutó P.), Simák J., Hudák P., Soltész Á. (Konrád A.), Kun Cs., Nagy H. (Papp T.). Edző: Kun Miklós. Pátroha: Pekk – Hamza A., Kovács Á., Korbács B., Molnár Cs., Varga R. (Póti R.), Horváth F., Csuka Gy. (Borku N.), Balogh I., Bíró J. (Farkas), Gazdag A. (Csikós). Jétékos-edző: Gazdag Attila. Gól: Balogh I. 2, Csuka Gy., Bíró J. Ifi: 3–0.
Kun Miklós: – Tudásban, akarásban, fegyelmezettségben felülmúltak bennünket. Gratulálok az ellenfélnek. Kifogástalan játékvezetés volt.
Gazdag Attila: – A nagyon jó Vaját sikerült hosszú idő után megverni hazai pályán fegyelmezett, taktikus játékkal. Gratulálok a csapatnak.

Pusztadobos–Petneháza 0–1 (0–0)
Pusztadobos, 150 néző, v.: Sándor Cs. Pusztadobos: Baráti T. – Szűcs B., Szilasi P., Kanálós E., Balogh A., Marics T. (Kurilkó), Gyurkó, Poncók (Balogh N.), Kiss T. (Jónás A.), Sós S., Jóni A. (Jónás J.). Játékos-edző: Sós Sándor. Petneháza: Takács L. – Buzás J., Papp M., Szabó Cs., Marinka L., Ragó G. (Kocák L.), Éles II T., Varga M. (Ambrusz N.), Tóth J., Elek Cs., Széles I T. Játékos-edző: Tóth János. Gól: Szabó Cs. Kiállítva: Kanálos E. (20. perc). Ifi: 0–3.
Sós Sándor: – Kapusunknál csak a játékvezető volt gyengébb. Könyvből nem lehet megtanulni játékot vezetni. A múltkori nyolcas után ő számolt ránk a nyolcadik percben...
Tóth László: – Tipikus egygólos merkőzésen a kiálllítás ellenére is megérdemelt vendégsiker született.

Kék–Tiszamenti SE 3–2 (2–1)
Kék
, 150 néző, v.: Takács A. Kék: Himmer – Szatke, Sipos T., Máté Cs. (Mondok), Nagy S., Együd, Márton I., Poór B., Lakatos T. (Tóth G.), Paulik Z. (Makkai Á.), Szurcsik Z. (Paulik I.). Edző: Buzás Lajos. Tiszamenti SE: Papp S. – Bogáti G., Kovács G., Bakos B., Szabó K., Hornyák M., Tóth Zs., Balogh T. (Deskó D.), Szűcs G. (Széplaki S.), Mándi L., Bíró A. (Nagy Zs.). Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Márton I. 2, Paulik Z., illetve Kovács G., Mándi L. Kiállítva: Tóth G. (91. perc), illetve Mándi L. (34. perc). Ifi: 5–3.
Buzás Lajos: – A rengeteg kihagyott gólhelyzet majdnem megbosszulta magát. Értékes győzelmet arattunk a jól futballozó Tiszamenti SE ellen.
Szabó Gusztáv: – A második félidő alapján nyerhettünk volna, azonban egy jogos gólunkat visszafújták. Amiért az én játékosomat kiállították, olyan szabálytalanságból volt legalább tíz a mai mecsen és még csak a sárga lap sem villant.