<p>Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei sportösszefoglalónk május utolsó hétvégéjén.</p>

boon | 2010.05.29 23:10
A labdarúgó NB III. Tisza-csoport 24. fordulójának nyitányán a listavezető Kemecse nem bírt a Cigánddal, miközben az üldözők közül a Létavértes és a Tiszakanyár is nyerni tudott.

Fogarasi: A cserbenhagyás megelőzte a gázolást...

boon | 2010.05.29 23:09
A labdarúgó Szi-Zo Sport megyei 31. fordulójában ismét vereséget szenvedett az éllovas, immár új edzővel próbálkozó Nagyhalász, amely zsinórban harmadszor veszített.

Szégyelli magát a vajai edző

boon | 2010.05.29 23:08
A labdarúgó megyei II. osztály Selyember-csoport 27. fordulójának egyetlen szombati mérkőzésén meglepetés született.

A Mátészalka lecsúszott az élről

boon | 2010.05.29 23:06
A labdarúgó megyei II. osztály Diego-csoport 27. fordulójában a Mátészalka csak döntetlnre volt képes, ugyanakkor a Nagyszekres győzött és a tabella tetejére ugrott.

Győzelemmel búcsúztatták Szabolcsit

szon | 2010.05.29 19:25
Utolsó bajnoki mérkőzését játszotta szombaton a Nagykállói KE férfi kosárlabdacsapata, amely az NB I. B csoportos bajnokság 9-16. helyért kiírt rájátszásában volt érintett.

Női kézilabda: Tiszalök VSE – Szerencsi VSE 25:21

szon | 2010.05.29 17:54
2009/2010 –es női kézilabda bajnokság, Megyei I.o. tavaszi fordulóján a 3. helyen álló Tiszalöki VSE (sárga mezben)- Szerencsi VSE 25 : 21 végeredménnyel zárult. A Szerencsi VSE 5. helyen készült erre a meccsre.

A Zalaegerszeg nyerte a bajnokságot

kelet | 2010.05.29 11:50
Péntek esete befejeződött az aranycsata a férfi kosárlabda-bajnokság élvonalában. A Zalaegerszeg a döntő negyedik mérkőzésén Pakson nyert 67–60-ra, így 3–1-es összesítéssel szerezte meg az aranyérmet.