szon-sportoldal

2010.04.18. 19:21

Visszatért a vidám vasárnap Nyírmihálydiba

<p>A labdarúgó megyei másodosztály Diego-csoport 21. fordulójában látványos győzelemmel jelentkezett a Nyírmihálydi és a Nyírvasvári.</p>

Kölyök SC–Vasmegyer 2–2 (1–1)

Volán-pálya, 50 néző, v.: Vida J. Kölyök SC: Balázs K. – Sarkadi Zs., Karászi G., Farkas J., Farkas V., Boros K. (Atucsák D.), Nyíri A., Dobán D., Fekete Cs., Kósa T., Bacskai A. Edző: Falatovics László. Vasmegyer: Bodó Z. – Márton D., Bodó R., Nagy Gy., Lábas P. (Papp N.), Rátkai A. (Sebestyén A.), Bilecz J., Sikorszki S., Sikorszki I., Karhuth F. (Szabó Zs.), Brigán J. (Lengyel A.). Edző: Bodó Attila. Gól: Dobán D., Bacskai A., illetve Sikorszki I., Bilecz J. Kiállítva: Sikorszki S. (75. perc). Ifi: 8–0.

Falatovics László: – A jól játsszó Vasmegyer ellen kiváló játékkal szereztünk egy pontot.

Bodó Attila: – A jól játsszó „kölykök” ellen kiváló játékkal szereztünk egy pontot.

Kálmánháza–Apagy 1–2 (1–1)

Kálmánháza, 100 néző, v.: Takács A. Kálmánháza: Bíró Z. – Petics (Túróczi), Doboveczki, Kiss Sz., Erdei L., Szilágyi K., Takács, Erdei G. Szabó K., Kiss Gy. (Mezei), Veres. Edző: Seregi Mihály. Apagy: Stekler A. – Támba T., Ugyan R., Jakab J. (Kovács O.), Nagy Á. (Tarr F.), Bedécs G., Bakró A., Kozák R., Kiss Z. (Atucsák B.), Sipos J., Jakab R. Edző: Szegfű Mihály. Gól: Kiss Gy. illetve Támba T. 2. Ifi: 5–0.

Seregi Mihály: – Azzal hogy hazaköltöztünk a csapat játéka is megváltozott. Jól játszottunk sok helyzetet dolgoztunk ki, de sajnos most is vereséget szenvedtünk, de ettől függetlenül mindenkit megdícsérek a játékhoz való hozzáállásáért. Külön gratulálok a játékvezető tevékenységéhez, kimagasló volt a bíráskodás.

Szegfű Mihály: – A mai nap megküzdöttünk a csapattal is és a „jó hazai pályával”, de mindkettőt sikerült megvernünk.

Nyírvasvári–Levelek 5–1 (2–1)

Nyírbátor, 100 néző, v.: Papp F. Nyírvasvári: Opre R. – Pető G., Csapos Zs. Nagy B., Szűcs K., Sivadó P., Gergely G. (Bozsó I.), Kocsis P., Kóka M. (Koczkanics T.), Makay R. (Bukovenszki G.), Sivadó L. (Heller T.). Játékos-edző: Csapos Zsolt. Levelek: Varga Gy. (Luksa Z.)– Bukta M., Mónus G., Kozma B., Molnár T., Puskás A., Takács J. (Hajdú G. Lakatos Zs.), Varga Z. (Svelta Z.), Pásztor J., Hajdó G., Csekk A. Játékos-edző: Mónus Gábor. Gól: Kóka M. 2, Kocsis P., Sivadó L., Csapos Zs., illetve Csekk A. Kiállítva: Sivadó P., illetve Pásztor J. (40. perc). Ifi: 1–2.

Csapos Zsolt: – Gratulálok csapatomnak, hogy az őszi 5–2-es vereségünkért vissza tudtunk vágni.

Mónus Gábor: – A hazai csapat kegyetlenül kihasználta a hibáinkat – helyenként durva játékkal.

Nyírbogdány–Kállósemjén 3–1 (1–0)

Nyírbogdány, 100 néző, v.: Piskóczi. Nyírbogdány: Minya D. – Mándoki L., Minya G., Tóth M., Minya P., Karasz L., Virágh T., Pataki F. (Miczi I.), Illés J. (Bódi), Bodó I. (Fehér M.), Nagy I. (Miczi J.). Edző: Csire Sándor. Kállósemjén: Árpád J. – Papp N., Nyeste D., Balázs Sz., Papp G., Csohány Z., Papp T. (Séra D.), Tóth D., Kosztonyák J. (Csernyik L.), Király T. (Kákóczki I.), Nagy S. (Jávor N.). Játékos-edző: Kákóczki István. Gól: Miczi I. 2, Virág T., illetve Kosztonyák J. Ifi: 3–3.

Csire Sándor: – A munka gyümölcse lassan kezd beérni, büszke vagyok a fiúk mai teljesítményére.

Kákóczki István: – Sajnos, azt hittunk hogy az elmúlt két győztes mérkőzés után minden az ölünkbe fog hullani, megint szembesültünk a vereség ízével.

Gávavencsellő–Máriapócs 5–2 (2–1)

Gávavencsellő, 160 néző, v.: Fábián. Gávavencsellő: Simkó M. – Takács I., Sánta T., Losonczki F., Mogyorósi F., Köteles K., Spisák Zs., Lakatos I., Lippai I., Pásztor Zs. (Pólik), Koczogh I. Játékos-edző: Németh Zoltán. Máriapócs: Jakocska I. – Császár Cs., Dankó M., Lencsés Zs., Szabó S., Ruszinkó B., Kurilco I. (Tóth R.), Kiss I., Kozmia J., Horváth G. (Bényei G.), Sulemán J. (Lencsés J.). Edző: Andrejcsák Róbert. Gól: Losonczki F. 2, Köteles K., Koczogh I. Lippai I. illetve Sulemán J., Ruszinkó B. Kiállítva: Kozmia (85. perc). Ifi: 12–0.

Németh Zoltán: – Helyenként jó játékkal magabiztosan nyertünk.

Andrejcsák Róbert: – A jól felkészített és kitűnően játsszó hazai csapatnak egy félidőn át voltunk ellenfelei.

Nyírmihálydi–Nyíribrony 4–0 (3–0)

Nyírmihálydi, 150 néző, v.: Király A. Nyírmihálydi: Fehér G. – Szalontai S., Győrösi P. László Z., Tóth L., Havelant B. (Incze D.), Lakatos J., Nagy M., Kovács F., Bereczki N. (Nyika Zs.), Kiss G. Játékos-edző: Havelant Béla. Nyíribrony: Nagy A. – Papp G., Pásztor J., Szegedi L. (Borza L.), Törő J., Imre L. (Konzili T.), Burik Z., Kriston R., Bárdos A., Marincsák R., Vári M. (Bagoly). Játékos-edző: Borza László. Gól: Győrösi P., Havelant B., Lakatos J., Nagy M. Kiállítva: Bárdos A. (75. perc). Ifi: 6–1.

Havelant Béla: – Ismét visszatért a vidám vasárnap Nyírmihálydiba.

Borza László: – Megérdemelt hazai győzelem, de a gólkülönbség durva. Ilyen gyenge első félidei hozzáállással más eredményt nem is érhetünk el.

Nyírpazony–Ófehértó 1–3 (0–2)

Nyírpazony, 150 néző, v.: Gáspár T. Nyírpazony: Szép A. – Kvaka Á., File Zs., Bodnár T. (Mészáros J.), Székely T., Kocsis Z. (Héri Zs.), Dankó G. (Smajda G.), Kozák T., Bihari J. (Szondi S.), Bukovenszki Z., Tomosovszki G. (Kulcsár R.). Edző: Béres Miklós. Ófehértó: Károly G. (Horváth B.) – Pekács, Kun K., Karafa I., Ember R., Oláh S. (Mizsák Cs.), Vadicsku, Bodnár (Mayor), Sápi (Molnár), Csernyu, Köbli (Nyavádi). Edző: dr. Rojkó László. Gól: Szondi S., illetve Sápi, Köbli, Karafa. Ifi: 6–1.

Béres Miklós: – Amíg nem tudunk gólt rúgni addig mérkőzést sem tudunk nyerni. További sok sikert az ófehértói csapatnak.

Dr. Rojkó László: – Korrekt és nagyon szimpatikus játékvezetés mellett, mindkét csapat sportszerű élvezetes játékot mutatott. Mindkét csapatnak gratulálok!

A Nyírlugos–Nagykálló mérkőzést április 28-án rendezik.