A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Észak csoportjának őszi sorsolása – 2017/2018

Akt.:
Szirmabesenyő vs. Szalonna
Szirmabesenyő vs. Szalonna
Miskolc – A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Észak csoportjának őszi órarendje.

1. forduló (augusztus 12–13.)

Sz., 17.00: Bódvaszilas – Rudabánya

Sz., 17.00: Sajósenye-Arnót – Aszaló (Sajósenyén)

Sz., 17.00: Sajószentpéter – Dédestapolcsány

Sz., 17.00: Mucsony – Tiszalúc

Sz., 17.00: Szirmabesenyő – MVSC

V., 17.00: Mályinka – Nyírjes-Szirma

V., 17.00: Alsózsolca – Szalonna

V., 17.00: Sajóvámos – Parasznya

2. forduló (augusztus 19.)

Sz., 17.00: MVSC – Sajóvámos

Sz., 17.00: Tiszalúc – Sajószentpéter

Sz., 17.00: Dédestapolcsány – Mályinka

Sz., 17.00: Parasznya – Aszaló

Sz., 17.00: Szalonna – Mucsony

Sz., 17.00: Nyírjes-Szirma – Bódvaszilas

Sz., 17.00: Sajósenye-Arnót – Alsózsolca (Arnóton)

Sz., 17.00: Rudabánya – Szirmabesenyő

3. forduló (augusztus 26–27.)

Sz., 17.00: Bódvaszilas – Mályinka

Sz., 17.00: Sajószentpéter – Szalonna

Sz., 17.00: Mucsony – Sajósenye-Arnót

Sz., 17.00: Szirmabesenyő – Nyírjes-Szirma

V., 17.00: Dédestapolcsány – Tiszalúc

V., 17.00: Alsózsolca – Parasznya

V., 17.00: Aszaló – MVSC

V., 17.00: Sajóvámos – Rudabánya

4. forduló (szeptember 2–3.)

Sz., 16.30: MVSC – Alsózsolca

Sz., 16.30: Bódvaszilas – Dédestapolcsány

Sz., 16.30: Mályinka – Szirmabesenyő

Sz., 16.30: Sajósenye-Arnót – Sajószentpéter (Sajósenyén)

V., 16.30: Parasznya – Mucsony

V., 16.30: Szalonna – Tiszalúc

V., 16.30: Sajóvámos – Nyírjes-Szirma

V., 16.30: Rudabánya – Aszaló

5. forduló (szeptember 9–10.)

Sz., 16.30: Sajószentpéter – Parasznya

Sz., 16.30: Aszaló – Nyírjes-Szirma

Sz., 16.30: Mucsony – MVSC

Sz., 16.30: Szirmabesenyő – Bódvaszilas

V., 16.30: Tiszalúc – Sajósenye-Arnót

V., 16.30: Dédestapolcsány – Szalonna

V., 16.30: Alsózsolca – Rudabánya

V., 16.30: Sajóvámos – Mályinka

6. forduló (szeptember 16–17.)

Sz., 16.00: MVSC – Sajószentpéter

Sz., 16.00: Bódvaszilas – Sajóvámos

Sz., 16.00: Mályinka – Aszaló

Sz., 16.00: Szirmabesenyő – Dédestapolcsány

Sz., 16.00: Sajósenye-Arnót – Szalonna (Arnóton)

Sz., 16.00: Rudabánya – Mucsony

V., 16.00: Parasznya – Tiszalúc

V., 16.00: Nyírjes-Szirma – Alsózsolca

7. forduló (szeptember 23–24.)

Sz., 16.00: Sajószentpéter – Rudabánya

Sz., 16.00: Aszaló – Bódvaszilas

Sz., 16.00: Múcsony – Nyírjes-Szirma

V., 16.00: Tiszalúc – MVSC

V., 16.00: Dédestapolcsány – Sajósenye-Arnót

V., 16.00: Szalonna – Parasznya

V., 16.00: Alsózsolca – Mályinka

V., 16.00: Sajóvámos – Szirmabesenyő

8. forduló (szeptember 30. – október 1.)

Sz., 15.00: MVSC – Szalonna

Sz., 15.00: Bódvaszilas – Alsózsolca

Sz., 15.00: Mályinka – Mucsony

Sz., 15.00: Szirmabesenyő – Aszaló

Sz., 15.00: Rudabánya – Tiszalúc

V., 15.00: Parasznya – Sajósenye-Arnót

V., 15.00: Nyírjes-Szirma – Sajószentpéter

V., 15.00: Sajóvámos Dédestapolcsány

9. forduló (október 7–8.)

Sz., 15.00: Sajósenye-Arnót – MVSC (Sajósenyén)

Sz., 15.00: Sajószentpéter – Mályinka

Sz., 15.00: Aszaló – Sajóvámos

Sz., 15.00: Mucsony – Bódvaszilas

V., 15.00: Tiszalúc – Nyírjes-Szirma

V., 15.00: Dédestapolcsány – Parasznya

V., 15.00: Szalonna – Rudabánya

V., 15.00: Alsózsolca – Szirmabesenyő

10. forduló (október 14–15.)

Sz., 15.00: MVSC – Parasznya

Sz., 15.00: Bódvaszilas – Sajószentpéter

Sz., 15.00: Mályinka – Tiszalúc

Sz., 15.00: Aszaló – Dédestapolcsány

Sz., 15.00: Szirmabesenyő – Mucsony

Sz., 15.00: Rudabánya – Sajósenye-Arnót

V., 15.00: Nyírjes-Szirma – Szalonna

V., 15.00: Sajóvámos – Alsózsolca

11. forduló (október 21–22.)

Sz., 14.30: Sajószentpéter – Szirmabesenyő

Sz., 14.30: Múcsony – Sajóvámos

Sz., 14:30: Sajósenye-Arnót – Nyírjes-Szirma (Arnóton)

V., 14.30: Tiszalúc – Bódvaszilas

V., 14.30: Dédestapolcsány – MVSC

V., 14.30: Parasznya – Rudabánya

V., 14.30: Szalonna – Mályinka

V., 14.30: Alsózsolca – Aszaló

12. forduló (október 28–29.)

Sz., 14.30: Bódvaszilas – Szalonna

Sz., 14.30: Mályinka – Sajósenye-Arnót

Sz., 14.30: Aszaló – Mucsony

Sz., 14.30: Szirmabesenyő – Tiszalúc

Sz., 14.30: Rudabánya – MVSC

V., 13.30: Nyírjes-Szirma – Parasznya

V., 13.30: Alsózsolca – Dédestapolcsány

V., 13.30: Sajóvámos – Sajószentpéter

13. forduló (november 4–5.)

Sz., 13.00: MVSC – Nyírjes-Szirma

Sz., 13.00: Sajósenye-Arnót – Bódvaszilas (Sajósenyén)

Sz., 13.00: Sajószentpéter – Aszaló

Sz., 13.00: Mucsony – Alsózsolca

V., 13.00: Tiszalúc – Sajóvámos

V., 13.00: Dédestapolcsány – Rudabánya

V., 13.00: Parasznya – Mályinka

V., 13.00: Szalonna – Szirmabesenyő

14. forduló (november 11–12.)

Sz., 13.00: Bódvaszilas – Parasznya

Sz., 13.00: Mályinka – MVSC

Sz., 13.00: Aszaló – Tiszalúc

Sz., 13.00: Mucsony – Dédestapolcsány

Sz., 13.00: Szirmabesenyő – Sajósenye-Arnót

V., 13.00: Nyírjes-Szirma – Rudabánya

V., 13.00: Alsózsolca – Sajószentpéter

V., 13.00: Sajóvámos – Szalonna

15. forduló (november 18–19.)

Sz., 13.00: MVSC – Bódvaszilas

Sz., 13.00: Sajószentpéter – Mucsony

Sz., 13.00: Rudabánya – Mályinka

V., 13.00: Tiszalúc – Alsózsolca

V., 13.00: Dédestapolcsány – Nyírjes-Szirma

V., 13.00: Parasznya – Szirmabesenyő

V., 13.00: Szalonna – Aszaló

V., 13.00: Sajóvámos – Sajósenye-Arnót

16. forduló (november 25–26.)

Sz., 13.00: MVSC – Szirmabesenyő

Sz., 13.00: Aszaló – Sajósenye-Arnót

Sz., 13.00: Rudabánya – Bódvaszilas

V., 13.00: Tiszalúc – Mucsony

V., 13.00: Dédestapolcsány – Sajószentpéter

V., 13.00: Parasznya – Sajóvámos

V., 13.00: Szalonna – Alsózsolca

V., 13.00: Nyírjes-Szirma – Mályinka

Megjegyzés: A Miskolci VSC csapata a hazai mérkőzéseit a Szentpéteri kapui sporttelepen (a volt Honvéd-pályán) játssza.



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

Szerencs.
BOON.HU






hirdetés