2015.03.24. 11:53

MVSI: Három bajnoki érem a szezonzárón

A fedett-pályás atlétikai versenyszezon zárásaként a napokban az ifjúsági (16-17 évesek) és a junior (18-19 évesek) korcsoportos versenyzők küzdöttek meg a Budapesti Syma csarnokban a magyar bajnoki helyezésekért.

A fedett-pályás atlétikai versenyszezon zárásaként a napokban az ifjúsági (16-17 évesek) és a junior (18-19 évesek) korcsoportos versenyzők küzdöttek meg a Budapesti Syma csarnokban a magyar bajnoki helyezésekért. A nemes versengésben az MVSI atlétái - a serdülők sikereit követve - három bajnoki érmet, és további három pontszerző helyet szereztek. Óriási egyéni csúcsot futva lett aranyérmes Edőcs Fanni a 60 méteres gátfutásban. Junior világbajnoki ezüstérmest megszorongatva szerzett ezüstérmet Tucsa Veronika súlylökésben és a serdülő sikerek után az idősebb korosztályban is letette névjegyét a távolugrásban második Világi Marcell. A szép eredmények kellő alapot biztosítanak a tavaszi felkészülési időszakra, hogy a nyári versenyszezonban is ehhez hasonló szép miskolci sportiskolás eredmények születhessenek.