2014.02.03. 10:13
Borosi teremtorna: Selejtezőkből a fináléba
A hét végén a selejtező mérkőzéseket rendezték meg 12 településen a Borosi László teremlabdarúgó-emléktornán.
A hét végén a selejtező mérkőzéseket rendezték meg 12 településen a Borosi László teremlabdarúgó-emléktornán.
A csoportok első helyezettjei jutottak a miskolci városi sportcsarnokban hét végén sorra kerülő fináléba.
XXIX. dr. Borosi László teremlabdarúgó-emléktorna, selejtezők
Alsózsolca
Sajóvámos – Alsózsolca 1-4
Aszaló – Szikszó-Tomor-Lak 1-3
Onga – Sajóvámos 3-1
Alsózsolca – Aszaló 6-4
Szikszó-Tomor-Lak – Onga 4-1
Aszaló – Sajóvámos 4-4, bünetőkkel: 7-8
Onga – Alsózsolca 6-2
Szikszó-Tomor-Lak – Sajóvámos 11-0
Onga – Aszaló 12-3
Alsózsolca – Szikszó-Tomor-Lak 1-8
A csoport végeredménye
1. Szikszó-Tomor-Lak 4 4 - - - 26-3 12
2. Onga 4 3 - - 1 22-10 9
3. Alsózsolca 4 2 - - 2 13-19 6
4. Sajóvámos 4 - 1 - 3 6-22 2
5. Aszaló 4 - - 1 3 12-25 1
Bőcs
Mályi – Bőcs 3-8
Ináncs – Tiszalúc 1-3
Sajószöged – Mályi 1-1, büntetőkkel: 3-1
Bőcs – Ináncs 12-3
Tiszalúc – Sajószöged 3-2
Mályi – Ináncs 8-3
Sajószöged – Bőcs 0-4
Tiszalúc – Mályi 5-2
Sajószöged – Ináncs 6-3
Bőcs – Tiszalúc 2-2, büntetőkkel: 4-1
A csoport végeredménye
1. Bőcs 4 3 1 - - 26-8 11
2. Tiszalúc 4 3 - 1 - 13-7 10
3. Sajószöged 4 1 1 - 2 9-11 5
4. Mályi 4 1 - 1 2 14-17 4
5. Ináncs 4 - - - 4 10-29 0
Felsőzsolca
Kiskinizs – Felsőzsolca 2-3
Sajósenye – Bükkábrány 1-7
Szerencs – Kiskinizs 4-5
Felsőzsolca – Sajósenye 6-3
Bükkábrány – Szerencs 2-1
Kiskinizs – Sajósenye 4-2
Szerencs – Felsőzsolca 4-4, büntetőkkel: 2-4
Bükkábrány – Kiskinizs 4-7
Szerencs – Sajósenye 11-4
Felsőzsolca – Bükkábrány 5-1
A csoport végeredménye
1. Felsőzsolca 4 3 1 - - 18-10 11
2. Kiskinizs 4 3 - - 1 18-13 9
3. Bükkábrány 4 2 - - 2 14-14 6
4. Szerencs 4 1 - 1 2 20-15 4
5. Sajósenye 4 - - - 4 10-28 0
Ózd
Borsodnádasd - Mályinka 4-2
Nagybarca - Bánhorváti 4-1
Ózd - Rudabánya 7-0
Mályinka - Bánhorváti 6-0
Borsodnádasd - Nagybarca 2-2, büntetőkkel: 5-2
Mályinka - Rudabánya 7-3
Nagybarca - Ózd 3-9
Borsodnádasd - Bánhorváti 8-0
Rudabánya - Nagybarca 5-4
Ózd - Mályinka 4-2
Rudabánya - Borsodnádasd 0-13
Bánhorváti - Ózd 2-4
Mályinka - Nagybarca 3-8
Bánhorváti - Rudabánya 7-8
Borsodnádasd - Ózd 2-1
A csoport végeredménye
1. Borsodnádasd 5 4 1 - – 29-5 14
2. Ózd 5 4 - - 1 25-9 12
3. Nagybarca 5 2 - 1 2 21-20 7
4. Mályinka 5 2 - - 3 20-19 6
5. Rudabánya 5 2 - - 3 16-38 6
6. Bánhorváti 5 - - - 5 10-30 0
Sárospatak
Sárospatak – Mezőzombor 4-1
Tokaj – Mád 3-3, büntetőkkel: 4-7
Bodrogkisfalud – Mezőzombor 8-2
Sárospatak – Tokaj 1-1, büntetőkkel: 3-4
Mád – Bodrogkisfalud 6-1
Mezőzombor – Tokaj 2-5
Bodrogkisfalud – Sárospatak 3-4
Mád – Mezőzombor 7-1
Bodrogkisfalud – Tokaj 4-2
Sárospatak – Mád 2-3
A csoport végeredménye
1. Mád 4 3 1 - - 19-7 11
2. Sárospatak 4 2 - 1 1 11-8 7
3. Bodrogkisfalud 4 2 - - 2 16-14 6
4. Tokaj 4 1 1 1 1 11-10 6
5. Mezőzombor 4 - - - 4 6-24 0
Tiszaújváros
Mezőcsát – Tiszaújváros 3-12
Emőd – Tiszakeszi 1-7
Nyékládháza – Mezőcsát 7-4
Tiszaújváros – Emőd 11-2
Tiszakeszi – Nyékládháza 2-5
Mezőcsát – Emőd 7-3
Nyékládháza – Tiszaújváros 2-7
Tiszakeszi – Mezőcsát 7-8
Nyékládháza – Emőd 10-3
Tiszaújváros – Tiszakeszi 4-4, büntetőkkel: 6-8
A csoport végeredménye
1. Tiszaújváros 4 3 - 1 - 34-11 10
2. Nyékládháza 4 3 - - 1 24-16 9
3. Mezőcsát 4 2 - - 2 22-29 6
4. Tiszakeszi 4 1 1 - 2 20-18 5
5. Emőd 4 - - - 4 9-35 0
Cigánd
Cigánd – Pácin 7-1
Kenézlő – Karcsa 5-8
Hidasnémeti – Cigánd 0-10
Pácin – Kenézlő 6-7
Karcsa – Hidasnémeti 10-1
Cigánd – Kenézlő 7-3
Hidasnémeti – Pácin 2-5
Karcsa – Cigánd 2-7
Kenézlő – Hidasnémeti 3-4
Pácin – Karcsa 8-5
A csoport végeredménye
1. Cigánd 4 4 - - - 31-6 12
2. Pácin 4 2 - - 2 20-21 6
3. Karcsa 4 2 - - 2 25-21 6
4. Hidasnémeti 4 1 - - 3 7-28 3
5. Kenézlő 4 1 - - 3 18-25 3
Encs
Garadna – Abaújszántó 2-4
Boldogkőváralja – Encs 1-9
Méra – Garadna 4-4, büntetőkkel 1-3
Abaújszántó – Boldogkőváralja 6-5
Encs – Méra 10-2
Garadna – Boldogkőváralja 2-4
Méra – Abaújszántó 5-4
Encs – Garadna 6-2
Méra – Boldogkőváralja 3-9
Abaújszántó – Encs 2-6
A csoport végeredménye
1. Encs 4 4 - - - 31-7 12
2. Abaújszántó 4 2 - - 2 16-18 6
3. Boldogkőváralja 4 2 - - 2 19-20 6
4. Méra 4 1 - 1 3 14-27 4
5. Garadna 4 - 1 - 3 10-18 2
Mezőkövesd
Mezőkövesd U21 – Mezőkeresztes 4-4, büntetőkkel 7-4
Mezőnagymihály – Bükkzsérc 2-3
Harsány – Mezőkeresztes 3-2
Mezőkövesd U21 – Mezőnagymihály 4-1
Bükkzsérc – Harsány 4-2
Mezőkeresztes – Mezőnagymihály 2-5
Harsány – Mezőkövesd U21 5-4
Bükkzsérc – Mezőkeresztes 9-2
Harsány – Mezőnagymihály 3-4
Mezőkövesd U21 – Bükkzsérc 5-6
A csoport végeredménye
1. Bükkzsérc 4 4 - - - 22-11 12
2. Mezőnagy 4 2 - - 2 12-12 6
3. Harsány 4 2 - - 2 13-14 6
4. Mezőkövövesd U21 4 1 1 - 2 17-16 5
5. Mezőkeresztes 4 - - 1 3 10-21 1
Miskolc
Szirmabesenyő – MVSC 2-7
Vatta – Sajóbábony 4-6
Tiszabábolna – Szirmabesenyő 5-2
MVSC – Vatta 6-1
Sajóbábony – Tiszabábolna 7-0
Szirmabesenyő – Vatta 3-6
Tiszabábolna – MVSC 1-6
Sajóbábony – Szirmabesenyő 8-0
Tiszabábolna – Vatta 5-6
MVSC – Sajóbábony 0-5
A csoport végeredménye
1. Sajóbábony 4 4 - - - 26-4 12
2. MVSC 4 3 - - 1 19-9 9
3. Vatta 4 2 - - 2 17-20 6
4. Tiszabábolna 4 1 - - 3 11-21 3
5. Szirmabesenyő 4 - - - 4 7-26 0
Putnok
Gömöri FC Dubicsány – Parasznya 3-3, büntetőkkel: 7-5
Szendrő – Varbó 5-1
Putnok – Gömöri FC Dubicsány 5-0
Parasznya – Szendrő 4-3
Varbó – Putnok 0-8
Gömöri FC Dubicsány – Szendrő 6-4
Putnok – Parasznya 8-2
Varbó – Gömöri FC Dubicsány 5-8
Putnok – Szendrő 7-1
Parasznya – Varbó 7-2
A csoport végeredménye
1. Putnok 4 4 - - - 28-3 12
2. Gömöri FC Dubicsány 4 2 1 - 1 17-17 8
3. Parasznya 4 2 - 1 1 16-16 7
4. Szendrő 4 1 - - 3 13-18 3
5. Varbó 4 - - - 4 8-28 0
Sátoraljaújhely
Gönc – Sátoraljaújhely 2-5
Erdőbénye – Bodroghalom 3-3, büntetőkkel: 6-5
Pálháza – Gönc 7-5
Sátoraljaújhely – Erdőbénye 5-2
Bodroghalom – Pálháza 4-4, büntetőkkel: 4-7
Gönc – Erdőbénye 2-6
Pálháza – Sátoraljaújhely 8-5
Bodroghalom – Gönc 5-5, büntetőkkel: 10-9
Pálháza – Erdőbénye 6-4
Sátoraljaújhely – Bodroghalom 8-2
A csoport végeredménye
1. Pálháza 4 4 - - - 25-18 11
2. Sátoraljaújhely 4 3 - - 1 23-14 9
3. Erdőbénye 4 1 1 - 2 15-16 5
4. Bodroghalom 4 - 1 2 3 14-20 4
5. Gönc 4 - - 1 4 14-23 1