2013.11.09. 17:01

BOON-ÉLŐ - PMFC vs. DVTK 1-1 (1-0)

Pécs, Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 14. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a PMFC-Matias vendégeként lépett pályára szombaton 18 órától Pécsett. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on.

PMFC

1 - 1

DVTK

Pécs, 2013.11.09. 18:00

A PMFC-Matias vs. Diósgyőri VTK (1-1) NB I-es döntetlen mérkőzés után a két vezetőedző értékelte a látottakat.

[poll id="551"]

[liveticker name="boon-live-pmfc-vs-dvtk-2013-11-09-szombat-1800"]

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I., 14. forduló

PMFC vs. DVTK

1 - 1   (1 - 0)

Pécs, 1200 néző. V.: Solymosi P. (Kispál R., Berettyán P.).

PMFC-Matias: Dibusz - Fodor, Balogh, Romic, Eke, Koller, Mohl, Szatmári, Frőhlich, Rácz, Grumic. Vezetőedző: Lőrincz Emil

DVTK: Rajic - Husic, Kádár, Bacsa, Kostic, Debreceni, Gosztonyi, Vadász, Elek, Batioja, Futács. Vezetőedző: Sivic Tomislav

Gólszerző: Grumic a 3. (1-0), Bacsa az 58. (1-1) percben.

Sárga lap: Gosztonyi a 10., Barczi a 66., Mohl a 70., Batioja a 72., Futács a 85., Horváth a 86. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Rácz helyett Horváth és Husic helyett Gohér a 46., Debreceni helyett Barczi az 56., ohl helyett Wittrédi a 73., Bacsa helyett Tisza a 74., Szatmári helyett Deutsch a 86. percben.

[poll id="423"]

A piros-fehérek vezetőedzője többször is megnézte a múltkori meccset – de már a soron következőre koncentrál.

Szombaton 18 ótól Pécsett szerepel a DVTK az NB I-ben, Kádár Tamás jó eredményt remél.

Csupán a határozat kézhezvétele után döntenek a DVTK-nál, hogy fellebbeznek-e.

A labdarúgó Nemzeti Bajnokság 14. fordulójában a 9. helyezett PMFC-Matias gárdájánál vendégeskedik a tabella 3. helyén álló Diósgyőri VTK. A mérkőzésről élőben tudósítunk szombaton 18 órától. Ön mit tippel a meccsre?