2013.04.13. 21:17

Két győzelem és két döntetlen Középen

A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának szombati eredményei.Bőcs – Mezőcsát 2-0 (0-0)

Bőcs, 100 néző. V.: Kocsis.

Bőcs: Tárkányi – Nyircsák A. (Kiss), Lapis, Szolnoki, Lastóczki (Budai), Pálinkás, Tóth, Nyircsák G., Bóta (Hocza), Szegedi, Balázs. Edző: Simon Attila.

Mezőcsát: Bene – Bartha (Sófer), Farkas T., Balázs L., Perge, Kiss J. (Farkas Z.), Kiss G., Csillag (Mészáros), Paczók, Pelyhe, Balázs J. Edző: Nagy Zoltán.

G.: Horváth T., Lapis. Jók: Lapis, Pálinkás, Tóth, Nyircsák G., Balázs, ill. Bene. Ifi: 8-0.

Simon Attila: – Az első félidei gyengébb játékot a másodikban kiváltottuk egy sokkal jobbal és így győzelmünkhöz nem férhetett kétség.

Nagy Zoltán: – Ki kellene használni helyzeteinket, mert anélkül nem nyerhetünk.

Tiszakeszi – Sajósenye 4-0 (2-0)

Tiszakeszi, 300 néző. V.: Molnár G.

Tiszakeszi: M. Varga G. – M. Varga Cs., Bubenko, Bartók, Szabó V. (Ládi), Soltész, Kerekes, Sepsi (Ellinger), Borza (Szabó N.), Rontó (Szabó L.), Egyed. Edző: Molnár János.

Sajósenye: Mitterpach – Hunyadi (Komjáti), Bastyúr P., Béres (Abonyi), Pőcz, Janó (Tavas), Somogyi, Bastyúr L., Hankó, Asztalos, Illés. Edző: Takács István.

G.: Egyed, Rontó, Bubenkó, Szabó L. Kiállítva: Pőcz (53.). Jók: Bubenkó, M. Varga Cs., Egyed, Rontó, ill. Bastyúr P., Somogyi. Ifi: 3-0.

Molnár János: – Az első félidőben az ellenfelünk focizott, mi lőttük a góloat. A második félidőben feljavult a játékunk és utána nagyobb arányban is győzhettünk volna. A sikert elnökünknek és szertárosunknak ajánljuk Gyula nap alkalmából.

Zakács István: – Öt alapember hiányát megérezte a csapat. Így jó játékvezetés mellett megérdemelt győzelmet arattak a hazaiak.

Mezőkeresztes – Tiszapalkonya 0-0

Mezőkeresztes, 50 néző. V.: Mező.

Mezőkeresztes: Batári – Tóth P., Molnár, Tóth R., Boros, Budai (Hargitai), Lakatos, Oláh, Horváth, Zelei, Tarnóczi. Edző: Tarnóczi András.

Tiszapalkonya: Karócz – Kiss T., Kosina (Bolykó), Németh (Pap), Nótár, Bakó, Barna A. (Farkas G.), Barna D., Farkas A., Nyitrai, Halász. Edző: Balogh Lajos.

Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 1-1.

Tarnóczi András: – Mint a medve, amelyik kijön a barlangjából, megijedt saját árnyékától, visszafut és alszik tovább. Ez történt 70 percig. Hitetlen játék, hitetlen eredmény.

Balogh Lajos: – csak dicsérni tudom a csapatot. Nagyon tartalékosan vettük fel a harcot, sőt ennek ellenére most játszottunk a legjobban. Nyerhettünk is volna, de igazságos a döntetlen.

Szirmabesenyő – Sajóörös 1-1 (1-1)

Szirmabesenyő, 50 néző. V.: Fodor.

Szirmabesenyő: Polyák – Móró, Jesztrebi, Kiss, Debreczenyi, Burai, Miskolczi, Soltész, Scmidt (Chekakri), Szabó, Hegedűs. Edző: Békési Ferenc.

Sajóörös: Bobolai – Vadászi, Bedécs, Zoltán, Kovács, Makó, Rozgonyi, Puskás (Pap), Putnoki, Nótár (Fekete), Molnár. Edző. Pap Zsolt.

G.: Jesztrebi, ill. Bedécs. Kiállítva: Putnoki (88.). Jók: Kiss, Burai, Jesztrebi, ill. Bedécs (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 0-2.

Békési Ferenc: – Gyenge mérkőzésen megint ikszeltünk. Ez már azért nem semmi. Átmehetnénk az olasz ligába. Haladunk tovább a megkezdett úton, tavasszal még veretlenek vagyunk.

Pap Zsolt: – Gratulálok csapatom megérdemelt pontszerzéséhez. A két csapatnál csak a bírói hármas volt gyengébb.