2013.03.03. 18:00

Újfehértó: tavaszi feltámadás!

Újfehértó - A labdarúgó megyei II. osztály Díjözön-csoport 16. fordulóban feltámadtak az alsóházi csapatok.

Újfehértó - A labdarúgó megyei II. osztály Díjözön-csoport 16. fordulóban feltámadtak az alsóházi csapatok. A tavaszi nyitányon a sereghjtó Újfehértó idegenben szerezte meg első győzelmét, és ugyancsak biztosan nyert a Kállósemjén is. A listavezető Terem ugyanakkor bravros és értékes sikert aratott a mindenkire veszélyes Napkor otthonában.

Eredmények

Nyírpazony–Nyíribrony 2–2 (0–1)

Nyírpazony, 150 néző, v.: Csikós.

Nyírpazony: Tóth Z. – File Zs. (Vörfli D.), Sarkadi Zs., Bodnár T. (Bodnár B.), Kvaka Á., Malamidesz L., Fehér A. (Szondi S.), Somogyi G. (Bukovenszki Z.), Vincze Gy., Krakkó G., Csáki J. Edző: Gyurovics Zsolt.

Nyíribrony: Nagy A. – Kriston R., Kriston D., Imre L., Hajnal J., Hajnal A. (Tóth A.), Konzili T. (Törő J.), Villás N., Nagy S., Galamb P., Víg Zs. (Boda R.). Játékos-edző: Törő József.

Gól: Szondi S., Csáki J., illetve Galamb P., Tóth A. Ifi: 0–0.

Gyurovics Zsolt: – Két elkerülhető gólt kaptunk, ezt követően a sírból hoztuk vissza a mérkőzést. A végén akár a győzelem is megszülethetett volna, köszönhetően a csapategységnek és a hozzáállásnak.

Törő József: – Az utolsó tíz percben kétgólos előnyünket elherdáltuk, így igazságos döntetlen születet.

Napkor–Terem 1–2 (1–0)

Napkor, 150 néző, v.: Fácska.

Napkor: Jakocska Cs. – Soós G., Csajkó J. (Nagy D.), Nagy J., Nagy Á., Somogyi L., id. Fekete Z., Magyar M. (Gottfried P.), Daru R., Szabó S. (Csökmei I.), Ballai Z. Játékos-edző: id. Fekete Zoltán.

Terem: Szegedi G. – Molnár Sz., Téger I., Obis C., Lehoczki R., Lakatos P. (Szendrei J.), Virágh G., Peres R., Kósa B., Szimuly G., Osvath Z. (Keresi K.). Játékos-edző: Téger István. Gól: Szabó S., illetve Peres R., Szimuly G. Kiállítva: Obios C. (47. perc). Ifi: 1–3.

Id. Fekete Zoltán: – Nagyon jó első félidő után a másodikban egy nullás vezetésünknél emberelőnyben voltunk. Ez teljesen megzavart bennünket, a teremi csapat pedig kihasználta hibáinkat. Gratulálunk nekik!

Téger István: – Gratulálok a csapatnak, hogy tíz emberrel is meg tudta fordítani a mérkőzést! Gratulálok az ifi csapatnak is a győzelemhez! Köszönöm továbbá a szép számú teremi közönségnek, hogy elkísért minket!

Ófehértó–Nyíregyházi Old Boys 0–1 (0–1)

Ófehértó, 100 néző, v.: Tassy.

Ófehértó: Luksa Z. – Újfalisu G., Pekács Zs., Tóth P., Kun K., Ruszinko B., Lippai I. (Varga Z.), Kremiczki F., Csoba D. (Nyavádi S.), Virtás A., Kereki A. Edző: Vránszki Péter.

Nyíregyházi Old Boys: Tuska J.– Virágh T., Nagy I., Lakatos T., Mondok J., Együd L., Spisák Zs. (Hliva S.), Cipf Z., Kriser Sz. (Banka Zs.), Paulik I., Paulik Z. (Buzás B.). Edző: Buzás Lajos.

Gól: Mondok J. Ifi: 0–4.

Vránszki Péter: – Ismét érvényesült a labdraúgás íratlan szabálya: a helyzeteket nem elég kidolgozni, be is kell lőni. Ez ma nekünk nem sikereült.

Buzás Lajos: – Több távozónk és hiányzónk ellenére a csapat nagy akarással behúzta a meccset, amihez kellett egy kis szerencse is.

Székely–Nyírtelek 6–2 (3–1)

Székely, 150 néző, v.: Czene.

Székely: Simon T. – Kantár L. (Oláh Z.), Jáger T., Sipos G., Horváth Cs., Tóth M. (Bagoly I.), Fuziák L., Szilágyi Cs., Szakács Z. (Hajcsák R.), Hajdu G. (Papcsák N.), Kantár J. (Lucskai I.) Edző: Mezei Tibor.

Nyírtelek: Szekrényes J. – Nagy D., Dankó G., Kiss A., Csernák I., Künstler A., Kovács T., Lukács G., Papp R. (Veres A.), Lányi Zs., Márton P. Játékos-edző: Ember Roland.

Gól: Szakács Z. 2, Fuziák L. 2 (egyet 11-esből), Szilágyi Cs., Kantár J., illetve Lukács G., Ványi Zs. Ifi: 0–8.

Mezei Tibor: – Hála a játékosaimnak csak kettő egyig volt szoros a mérkőzés. Ilyen hozzáállással és akarattal remélem elérjük célunkat, a biztos bentmaradást. Sok sikert kívánok a vendégcsapatnak!

Ember Roland: – Gratulálok az ellenfélnek, ettől csak jobb jöhet!

Kálmánháza–Levelek 1–3 (1–1)

Kálmánháza, 80 néző, v.: Kosztyú.

Kálmánháza: Nádasdi Sz. – Nyikita R., Doboveczki I., Kola R., Kiss Sz., Szűcs G. (Mezei G.), Tardi G., Petics I. (Kovács O.), Szabó K., Jakab R., Kiss Gy. (Urszuly S.). Edző: Kovács Ottó.

Levelek: Tuza L. – Kozma B., Gebri Gy., Homonyik Cs., Bukta M., Hajdu G. (Majláth S.), Pásztor J., Hedermann G., Ruff L. (Király), Sipos J., ifj. Majláth S.. Edző: Majláth Sándor.

Gól: Jakab R., illetve Sipos J 2., Hajdu G. Kiállítva: ifj. Majláth S. (5. perc), Gebri Gy. (16. perc). Ifi: 2–0.

Kovács Ottó: – Teljesen más ritmusban játszott az ellenfél, és még emberelőnyben sem tudtuk felvenni vele a versenyt. Teljesen megérdemelten győztek.

Majláth Sándor: – A mai napon nem úgy kezdődött a mérkőzés, ahogy elterveztük. Úgy érzem, a második kiállítás túl szigorú volt, de minket ez nem tört meg. Erről a csapatról csak jót tudok mondani, gratulálok a fiúknak, nagy küzdelem volt! A hazaiakra nézve hízelgő ez az eredmény. További sok sikert kívánok a Kálmánházának!

Kállósemjén–Nyírlugos 3–0 (1–0)

Kállósemjén, 150 néző, v.: Fürjes. Kállósemjén: Áncsák M. – Császár Cs., Csákányos T., Sándor M., Kóth Á., Orf F. (Sebők J.), Peják D., Marics T., Blazsán Z. (László Z.), Kapusi B., Tóth N. Edző: Farkas Béla.

Nyírlugos: Fehér G. – Petrás M. (Bárdos Z.), Hoczka A., Balogh N., Horváth J., szilágyi Z., Kiss I., Sinka L. (Czupper M.), Sinka M., Balogh L., Papp V. Edző: ifj. Kavalecz Béla.

Gól: Tóth N. 2, Kapusi B. Ifi: 3–1.

Farkas Béla: – Ami a legfontosabb volt kezdetnek, az megvan. A többiben pedig még remélem javulunk.

Ifj. Kavalecz Béla: – Az öngól és a két gyors, kényszerű csere megpecsételte sorsunkat. Gratulálunk a Semjénnek a győzelemhez!

Nyírvasvári–Újfehértó 3–4 (2–3)

Nyírvasvári, 100 néző, v.: Hadházi.

Nyírvasvári: Árpád J.- Pető G., Kovács Á., Szarka I., Kiss B., Kocsis Z. (Serbán J.), Habinyák M. (Peják M.), Székelyi N. (Molnár R.), Csige I., Karczub G., Serbán T. Edző: Berettyán Gábor.

Újfehértó: Orosz L. – Mosolygó G., Pallai J., Pallai G., Csorba A., Szoták J., Fekete L., Somogyi M. (Nagy T.), Balogh I., Osikóczki I., Ábrahám D. (Jenei Z.). Edző: Banka Attila.

Gól: Csige I. 2, Szarka I. (11-esből), illetve Osikóczki I. 3, Szoták J. Ifi: 5–1.

Berettyán Gábor: – Gratulálok az ellenfélnek!

Banka Attila: – Gratulálok a srácoknak! Nem érdemtelenül hoztuk el a jól játszó hazai csapattól a három pontot, és nem tudom, hogy melyik hétvégi meccsen volt simább győzelem?...

Apagy–Volán-Sényő 1–5 (1–4)

Apagy, 70 néző, v.: Henzsely.

Apagy: Kovács I. – Támba T., Bedécs Gábor, Kiss Z., Jakab J. (Ragányi M.), Szegedi Z. (Tar F.), Orosz G., Szalka N., Korpás Z., Soós D. (Udvari G.), Bedécs G. Edző: Szegfű Mihály.

Volán-Sényő: Lippa J. – Horváth G., Szabó D., Sándor L., Szitai R., File Z. (Szarka Z.), Kovács R. (Tóth Zs.), Nagy J., Bencs Á. (Baráth K.), Mocsár Cs. (Mezei B.), Brondics A. (Bencs B.). Edző: Rubóczki Tibor.

Gól: Soós D., illetve Kovács R. 2, File Z., Mocsár Cs., Bencs Á. Ifi: 3–1.

Szegfű Mihály: – Megérdemelt vendégsiker születt, sajnos az első félidőt nagyon elrontottuk.

Rubóczki Tibor: – Az első félidőben sikerült négy gólt szereznünk, a másodikan kicsit visszavettünk, de ennek ellenére megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.