2013.03.09. 18:24

A Kazincbarcika nyerte a rangadót

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 17. fordulójában megyei meccset rendeztek szombaton.

Kazincbarcikai SC – Putnok VSE 3-0 (2-0)

Kazincbarcika, 800 néző. V.: Erdős.

Kazincbarcika: Szabó Á. - Kiprich D., Fótyik, Komlósi, Horváth Sz. - Nyitrai (Halgas, 29.), Fehér, Kovács P., Jeremiás (Tátrai, 88.) - David, Vólent (Salvador, 80.). Edző: Kiprich József.

Putnok: Botló - Kelemen, Kovács R., Morar (Matis, 60.), Polényi - Bene (Luptak, 60.), Crisan, Zabos, Monyók (Stanciu, 76.) - Elek B., Pavlov. Edző: Koszta Péter.

17. perc: Kiprich beívelését követően Vólent a kimozduló kapus felett 5 méterről a kapuba fejelt, 1-0.

38. perc: Kiprich ugratta ki Davidot aki 10 méterről a kapuba lőtt, 2-0.

89. perc: David adott jó labdát Salvadornak aki védőjétől szorongatva 14 méterről kiszorított helyzetből talált a hálóba, 3-0.

Jók: az egész csapat, ill. Kelemen, Polényi.

Kiprich József: - A nehéz talaj ellenére helyenként jól és látványosan játszottunk ennek köszönhető a sikerünk.

Koszta Péter: - Gratulálok a hazaiaknak megérdemelten nyertek mert többet tettek a győzelemért.