2013.02.25. 16:31

Az öregfiúk is jól rúgták a bőrt

Debrecen -  A hagyományokhoz hűen öregfiúk teremlabdarúgó-tornát rendeztek a nyíradonyi Harangi Imre Rendezvénycsarnokban a közelmúltban.

Debrecen -  A hagyományokhoz hűen öregfiúk teremlabdarúgó-tornát rendeztek a nyíradonyi Harangi Imre Rendezvénycsarnokban a közelmúltban. A Farkas Divatház Kupa elnevezésű megmérettetésen 11 csapat vett részt, a döntőben a tavalyi győztes Karbon alakulata 4–1-re legyőzte a Perfecto együttesét.

A torna legjobb kapusa Rácz Róbert(Karbon), a gólkirály Schrancz Balázs(Karbon), a legrutinosabb játékosa Tóth Lajos (Perfecto, 42 éves), míg a legjobb mezőnyjátékos Kristóf Péter (Perfecto) lett.