2012.12.14. 08:18

Rövidpályás úszó-vb - Cseh nyolcadik 100 méter pillangón

Isztambul/Budapest - Cseh László a nyolcadik helyen végzett 100 méter pillangón az Isztambulban zajló rövidpályás úszó-világbajnokság csütörtöki versenynapján.

Isztambul/Budapest - Cseh László a nyolcadik helyen végzett 100 méter pillangón az Isztambulban zajló rövidpályás úszó-világbajnokság csütörtöki versenynapján.A 400 méter vegyesen - alig több mint egy órával a pillangó döntő előtt - ezüstérmet szerző magyar versenyző ebben a számban nem számított éremesélyesnek, és végül 50.93 másodperces eredménnyel, a győztes dél-afrikai Chad Le Clostól (48.82 mp) több mint két másodperccel lemaradva utolsóként csapott a célba.

Le Clos nagyon simán nyerte meg a számot, 72 századdal előzte meg a második, amerikai Thomas Shieldset. A bronzérmet a szintén amerikai Ryan Lochte (59.59 mp) szerezte meg.