A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 15. fordulójában idegenben játszott vasárnap este a Mezőkövesd csapata.

Újpest FC tartalék – Mezőkövesd-Zsóry SE 3-0 (0-0)

Budapest, 150 néző. V.: Kovács G.

Újpest tartalék: Horváth T. - Szokol (Nagy, 46.), Litauszki, Tajthy, Rajczi - Barczi, Magos, Erős, Baranyai (Dombai, 66.) - Aarab, Kovács D. (Bodnár, 73.). Edző: Víg Péter.

Mezőkövesd-Zsóry: Szántai - Bényei (Bogdány, 59.), Szalai, Lakatos, Éles (Nagy P., 23.) - Hegedűs, Dobos, Bognár, Lipusz - Hamar, Szabó V. (Bagi, 46.). Edző: Véber György.

2. perc: Kovács D. indította Barczit aki eltolta a labdát Szántai mellett a kapus buktatta. A játékvezető tizenegyest ítélt amit Barczi végzett el, lövését Szántai lábbal kivédte.

65. perc: Rövid mezőkövesdi felszabadítás után a labda Erőshöz került aki 23 méterről a kapu felső sarkába lőtt, 1-0.

75. perc: Magost indították a bal oldalon majd az alapvonalról középre adott ahol Rajczi érkezett és 4 méterről a kapuba lőtt, 2-0.

79. perc: Barczi lépett ki a védők között majd 23 méterről a kapuba emelte a labdát, 3-0.

Jók: Barczi, Rajczi, Magos, Aarab, ill. Bognár.

Víg Péter: - Azt gondolom, hogy így kell játszania fiatal csapatomnak, és nem csak az eredmény miatt mondom, hanem a játék felfogás és a stílus miatt is.

Véber György: - A kapott gól után darabjaira hullott a csapat.