2012.05.06. 20:37

Nádasdi döntetlen

A labdarúgó Heves megye II. osztály Keleti csoport, 18. fordulójának vasárnapi mérkőzésén:

Domoszló – Borsodnádasd 2-2 (2-0)

Domoszló, 50 néző. V.: Domoszlai.

Domoszló: Ferenczi – Polonkai, Nagy Z., Lakatos, Horváth, Zimány, Becsaj, Gyuris, Pallaga, Polecz (Póka), Bónis. Edző: Paulenka Richárd.

Borsodnádasd: Sipos – Hankó (Juhász), Németh, Báder, Mocsárkó M., Váradi R., Mocsárkó J., Farkas, Kormos Cs. (Kormos I.), Váradi I., Samu (Horváth I.). Edző: Érsek Emil.

G.: Polecz, Gyuris, ill. Juhász (2). Jók: az egész csapat, ill. Mocsárkó M., Mocsárkó J., Juhász. Ifi: 0-9.

Paulenka Richárd: – Bajnokesélyes csapat ellen, ellentétes félidőket követően, csupaszív játékunkkal rászolgáltunk a döntetlenre.

Érsek Emil: – Korrekt játékvezetés mellett, egy szimpatikus csapat ellen, vért izzadva, fegyelmezetlenül játszva, 90 percig tántorogtunk.