2012.05.20. 20:21

Értékes három pontot szereztek

Mezőkövesd - A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 28. fordulójában hazai pályán szerepelt vasárnap a Mezőkövesd.

Mezőkövesd-Zsóry SE – Ceglédi VSE 1-0 (0-0)

Mezőkövesd, 700 néző. V.: Becséri.

Mezőkövesd-Zsóry: Szántai - Nagy P., Vámosi, Elek, Kerényi (Kaszás, 70.) - Bagi, Jeremiás (Olasz, 60.), Irhás (Sebe, 80.), Bogdány - Hamar, Lipusz. Edző: Véber György.

Cegléd: Bácskai - Tóth M., Koncz, Kenderes, Vincze - Farkas, Nagy L. (Laurinyecz, 79.), Sándor, Juhász (Skunc, 73.) - Rebryk, Medgyesi. Edző: Ványi Zsolt.

67. perc: Bogdány szerzett labdát az ellenfél tizenhatosa előtt majd 17 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 1-0.

Jók: Vámosi, Elek, Bogdány, Szántai, ill. Kenderes, Medgyesi, Koncz.

Véber György: - Kiszenvedtük a győzelmet és értékes három pontot szereztünk, versenyben maradtunk a negyedik helyért.

Ványi Zsolt: - Megint szervezetten és fegyelmezetten játszottunk, de egy óriási játékvezetői hiba befolyásolta a mérkőzést.