2012.05.26. 18:11

Debreceni úszó Eb - Takács Krisztián hajszálra a döntőtől

Debrecen, 2012. május 26., szombat (MTI) - Takács Krisztián a kilencedik lett az elődöntőben, így éppen kiszorult a vasárnapi döntőből 50 m gyorson a debreceni úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján.

Debrecen, 2012. május 26., szombat (MTI) - Takács Krisztián a kilencedik lett az elődöntőben, így éppen kiszorult a vasárnapi döntőből 50 m gyorson a debreceni úszó Európa-bajnokság szombati versenynapján.Az országos csúcstartó, világbajnoki hatodik helyezett a délelőtti selejtezőben teljesítettel hajszálra azonos idővel, 22.40 másodperc alatt ért célba a délutáni programban, s ha parányival is - egészen pontosan három századmásodperccel -, de lecsúszott a fináléról.

Még kevesebb siker kísérte Kozma Dominiknak, a 200 m gyors debreceni bronzérmesének szereplését: ő összesítésben a 13. helyen végzett 22.51 mp-cel.