A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 17. fordulójában idegenben kapott ki szombaton a Kazincbarcika.

Rákospalotai EAC – Kazincbarcikai SC 4-1 (1-0)

Budapest, 100 néző. V.: Farkas.

REAC: Tóth P. - Menyhárt, Kornis, Menyhért, Kiss K. (Tóvizi, 76.) - Gulyás (Olay, 85.), Sós, Tóth P., Böőr - Nyerges (Jovánczai, 43.), Szabó Zs. Edző: Mátyus János.

Kazincbarcika: Szabó Á. - Nyitrai, Komlósi, Nyisalovits, Horváth Sz. (Sütő, 46.) Halgas (Illés, 59.), Fehér, Kovács P. Tátrai - Bene, Gomez (Szabó P., 59,.). Edző: Szabó János.

1. perc: Egy előre ívelt labdára Szabó Zs. próbált lecsapni de szabálytalankodtak vele szemben a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőből Nyerges higgadtan lőtt a bal alsó sarokba, 1-0.

53. perc: Böőr ugratta ki Jovánczait aki két cselt követően 9 méterről lőtt a kapuba, 2-0.

56. perc: Böőr centerezett középre ahol az érkező Szabó Zs. 7 méterről talált a hálóba, 3-0.

61. perc: Bal oldali beadást követően Szabó Zs. az alapvonalról passzolt Böőrhöz, aki 8 méterről nem hibázott, 4-0.

75. perc: Nyitrai szöglete után Nyisalovits 4 méterről lőtt a kapuba, 4-1.

Jók: az egész csapat, ill. senki.

Mátyus János: - Fantasztikusan játszottunk az első perctől kezdve uraltuk a mérkőzést. Boldogok vagyunk, hogy játszottunk, hiszen remek eredményt értünk el, a győzelmet természetesen elhunyt klubvezetőnk emlékére ajánljuk.

Szabó János: - Óriási egyéni hibákat vétettünk a gólok előtt, nincs mentség az ilyen gyenge teljesítményre. Az a csapat, amelyik az első percben gólt kap, majd a másodikban 10 perc alatt hármat, az mindenkinek könnyű ellenfél.