2010.08.28. 20:24

Szalonna: néhányan magas vérnyomással

<p>Öt meccset rendeztek szombaton a labdarúgó megyei I. osztály, 5. fordulójában.</p>

Encs – MVSC-MÁV Tiszavas 1-1 (0-1)
Encs, 100 néző. V.: Szoboszlai.

Encs: Hegedűs – Konkoly, Orosz, Tóbiás, Kuremszki, Gregó, Molnár, Havas (Tóth), Kosztek, Horváth, Sziránszki. Edző: Kuszkó Sándor.
MVSC-MÁV Tiszavas: Batári – Szigeti, Madarász, Pócs, Boszák, Kovács, Illovai, Boros (Dorogi), Plébán (Balajti), Jónás, Bobcsák (Nagy). Edző: Szabó János.

G.: Horváth, ill. Bobcsák. Jók: Horváth, ill. az egész csapat. Ifi: 1-3.

Kuszkó Sándor: – Az első félidei teljesítményünk szinte értékelhetelen volt, a második félidőben már akartunk, de ebből csak ennyire telt.
Szabó János: – Korábbi önmagunkhoz képest szépen fejlődünk játékban és eredményességben. Igazi csapatmunka volt, kezünkben volt a három pont sorsa helyzeteink alapján.

Mezőcsát – Sátoraljaújhely 4-1 (1-0)
Mezőcsát, 200 néző. V.: Márkus P.

Mezőcsát: M. Varga G. – Lakatos G., Molnár K., Farkas T., Szombati, Bodzán (Farkas Z.), Csapó, Sipos, Lakatos J., Gáspár (Bedécs), Rontó (Bubenkó). Edző: Szombati Csaba.
Sátoraljaújhely: Dankó – Janikó, Hajdú, Fodor R., Fodor J., Petró, Szabó I., Budai (Szabó G.), Barna (Timkó), Laczi (Orosz), Dakos. Edző: Szabó László.

G.: Bedécs (2), Gáspár, Csapó, ill. Orosz. Kiállítva: Fodor J. (80.), Petró (a lefújás után). Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 3-1.

Szombati Csaba: – Kicsit tompán kezdtünk, de ahogy belelendültünk, egyre több helyzetet dolgoztunk ki. A második félidőben ezekből már értékesíteni is sikerült néhányat és magabiztosan nyertünk a jó képességű vendégek ellen.
Szabó László: – Gratulálok a Mezőcsát győzelméhez, a játékvezetésről inkább nem nyilatkozom, de a hölgy kozmetikus helyett több időt tölthetne a szabályok tanulmányozásával.

Sajókaza – Szalonna 7-2 (3-1)
Sajókaza, 350 néző. V.: Sinka.

Sajókaza: Tarr – Szabó (Kakszi), Asszony, Rimavölgyi (Menyhért), Nagy, Harnócz, Takács (Molnár), Kiss, Poszuk, Tátrai, Kocsi. Edző: Sándor Zoltán.
Szalonna: Kálló K. – Váradi, Kertész Gy., Kálló A., Kálló Sz., Kalocsai B., Hankó, Kalocsai J., Lakatos J. (Lakatos Cs.), Kálló G., Csemer. Elnök: Kertész Gyula.

G.: Asszony (3 - egyet 11-esből), Poszuk (2), Tátrai, Menyhért, ill. Csemer (2). Kiállítva: Kertész Gy. (51.). Jók: Szabó, Asszony, Nagy, Kiss, Poszuk, Tátrai, ill. Csemer. Ifi: 3-2.

Sándor Zoltán: – Pályaavató ünnepségünk színvonalát a nagyobb tudás érvényesítése mellett szép gólokkal emeltük.
Kertész Gyula: – Vegyük tudomásul, hogy idegből, fegyelmezetlenül nem lehet játszani. Néhány játékosunknak túl magas volt a vérnyomása, ezek után nem is lehetett más az eredmény, mint ami lett. Gratulálok a hazai csapatnak.

Bükkábrány – BTE Edelény 1-1 (0-1)
Bükkábrány, 200 néző. V.: Vróbel.

Bükkábrány: Jaksi N. – Markó, Gyöngy I., Moroncsik, Lénárt (Pál), Kerekes, Vasas, Kánya, Nagy M. (Ménes), Szurdok, Titkó (Tóth). Játékosedző: Vígh Ferenc.
Edelény: Molnár M. – Tóth, Gogolya, Hársasi, Konyha (Molnár G.), Barbarits, Pavlánszki, Béres (Molnár D.), Sikur, Kótai, Gáll. Edző: Göndör Béla.

G.: Szurdok, ill. Kótai. Kiállítva: Kerekes (90.). Jók: az egész csapat, ill. Molnár G., Sikur, Molnár M., Kótai. Ifi: 0-4.

Kovács Attila, elnök: – Döcögősen kezdtük a mérkőzést, de a második félidei teljesítményünkkel megérdemelten egyenlítettünk. Sok sikert a vendégeknek.
Göndör Béla: – A helyzetkihasználásunk miatt sajnos be kell érnünk egy ponttal. Gratulálok a csapatomnak, hogy bírták fejjel. Oscsenda úrról pedig sokan mondták, hogy alkalmatlan, ezt mi is tapasztaltuk.

Abaújszántó – Felsőzsolca 0-3 (0-0)
Abaújszántó, 100 néző. V.: Kálmán.

Abaújszántó: Áfra – Konyecsnyik, Bodnár V., Müller, Kukta, Matisz, Mató, Pocsai (Bodnár B.), Kovács (Májer), Bém (Plaszkó), Lehoczki. Edző: Gyulai József.
Felsőzsolca: Valkányi – Hunyadi, Matlyák, Bereczki, Tóth M., Bárdos (Béres), Bukovenszki (Matesz), Fink, Ravasz, Resetár (Szabó), Bazsányi. Edző: Hauberger Pál.

G.: Matesz, Tóth M., Bazsányi. Jók: Áfra, Konyecsnyik, Müller, ill. Valkányi, Bazsányi, Fink, Tóth M., Hunyadi, Bereczki. Ifi: 4-6.

Gyulai József: – A második félidőben egyéni hibák eldöntötték a mérkőzést. Remélem, hogy elindulunk felfelé, hogy velem, vagy nélkülem, az majd kiderül. A sérülten játékot vállalóknak külön köszönet.
Hauberger Pál: – Sok helyzetet kihagytunk, de így is megérdemelt a győzelmünk.