Sport - Foci

2017.11.04. 18:45

DVTK vs Balmazújváros - Edzői nyilatkozatok

Balmazújváros, Debrecen, Miskolc - A DVTK vs. Balmazújváros (1-2) NB I-es mérkőzés után a két edző, Bódog Tamás és Horváth Ferenc értékelte a látottakat.

Bódog Tamás (Diósgyőri VTK ): – Csalódás, nagy csalódás. Mindenkinek. Abszolút megérdemelt a Balmazújváros sikere. Formán kívüli játékosokat láttunk, a meccs alapján nem érdemeltünk pontot. A végén peches dolog 11-essel kikapni, de az átütőerő nulla volt. Nem bántom a játékosokat, három meccset nyertünk, de mozgás nélkül, agresszivitás nélkül nem lehet játszani. Gratulálok az ellenfélnek.

[poll id="1448"]

Horváth Ferenc (Balmaz Kamilla Gyógyfürdő): - A találkozó során végig azt gondoltam, ahogy az a csapat, amelyik az első 12 percben háromszor állt a kapussal szemben, és nem ér el gólt, az nem érdemel győzelmet, de rám cáfoltak a fiúk, az utolsó percig mentek a győzelemért. Úgy vélem, hogy a helyzetek száma alapján megérdemeltük ezt a sikert. Annak is örülök, hogy játékban feljavultunk, az a Balmazújváros volt a pályán, amelyik hetekkel ezelőtt. Büszke vagyok a játékosokra, hogy ilyen teljesítményt nyújtottak.