„Ellenfelünk beadása lecsúszott és abból kaptuk a harmadik gólt”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 3. fordulójában négy meccset játszottak szombaton.

Bódvaszilas – Mályinka 5-1 (1-0)

Bódvaszilas, 150 néző. V.: Porcs.

Bódvaszilas: Bubenkó – Rémiás, Turcsik, Varga P., Takács, Bárczi, Kalász, Varga R., Bári (Kálló), Lukács, Varga Zs. Edző: Nagy Attila.

Mályinka: Busa – Pál Kutas, Tóth (Pápai), Tomencsák, Béres, Kelemen, Szabó, Csoma, Tátrai (Gyenes), Porkoláb (Szendrei) Varga. Mb. edző: Pál Kutas József.

G.: Kalász (2), Lukács, Bárczi, Varga (öngól), ill. Tátrai. Kiállítva: Busa (8.) Jók: Kalász, Lukács, Varga, ill. Tátrai. Ifi: 9-0.

Nagy Attila: – Gyenge első félidő után sikerült az emberelőnyt gólokra váltani. A győzelemmel gratulálunk Varga László játékosunk házasságkötéséhez és sok boldogságot kívánunk nekik!

Pál Kutas József: – Az elejétől emberhátrányban játszva futballoztunk. Öngól, kapushiba után megérdemelt hazai győzelem.

Sajószentpéter – Szirmabesenyő 2-3 (2-2)

Sajószentpéter, 50 néző. V.: Jakab.

Sajószentpéter: Szaszin – Pasiczki (Balogh J.), Guba (Szikszai), Sáfár Zs., Rapp, Balogh I., Páró (Demeter)Ö, Bihari, Sáfár A., Somogyi, Balogh N. Edző: Balogh József.

Szirmabesenyő: Valkányi – Bazsányi, (Jesztrebi), Juhász, Tarczali (Lakatos), Somogyi, Staviarszki, Bobcsák, Galamb (Bertók), Lapis, Benedek, Nyitrai. Edző: Váradi Norbert.

G.: Sáfár A., Balogh I., ill. Bobcsák (2), Galamb. Jók: Pasiczki, Rapp, Sáfár Zs, Sáfár A., ill. Bobcsák, Staviarszki, Benedek. Ifi: 0-2.

Balogh József: – 2-2 után két ziccert hibáztunk és mi is győzhettünk volna viszont az ellenfelünk beadása lecsúszott és abból kaptuk a harmadik gólt. Pozitívum: 0-2-ről fel tudtunk állni!

Váradi Norbert: – Két gólos vezetésünk után magunknak tettük nehézzé a mérkőzést, de megérdemelten nyertünk. A továbbiakban sok sikert a hazai csapatnak.

Rudabánya – Sajóvámos 2-1 (2-0)

Rudabánya, 100 néző. V.: Mező I.

Rudabánya: Keller Á. – Kálló (Tomolya), Theisz, Kiss, Dányi (Szajkó), Káló, Guba (Holló), Fülöp (Benedek), Kovács, Ádám R., Ádám A. (Keller D.) Edző: Veres Béla.

Sajóvámos: Szendi – Fejes, Hajkó, Hunyadi, Tóth, Somogyi, Balogh (Szilágyi), Kópé, Stefán, Sugár, Apostol. Edző: Tóth Barnabás.

G.: Ádám A., Fülöp, ill. Tóth. Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 5-1.

Veres Béla: – A mérkőzés nagy részében irányítottuk a játékot. A végére nagyon elfáradtunk és csak a szerencsén múlt, hogy a lelkesen játszó vendégek nem egyenlítettek. Sok sikert a vámosiaknak. Jó játékvezetés.

Tóth Barnabás: – Gratulálok csapatomnak!

Sajósenye – Miskolci VSC 5-0 (1-0)

Sajósenye, 50 néző. V.: Tóth II. T.

Sajósenye: Hankó B. – Mata, Hankó R. (Gulyás), Repei (Tóth), Hankó M. (Hankó A.), Horváth, Hankó I., Dányi, Oláh (Vadász), Ruszó, Balog (Hankó L.). Edző: Takács István.

MVSC: Péter G. – Jóner, Szabó (Tóth N.), Nyirkó, Péter I. (Tóth A.), Fizer B., Bernáth (Balogh), Kele, Sztankovics, Blaskó, Fizer R. (Gál). Edző: Pachinger János.

G.: Dányi (2), Horváth (2). Tóth. Jók: az egész csapat ill. senki. Ifi: 0-20.

Takács István: – A második félidei remek játékunknak köszönhetően kitűnő játékkal biztos győzelmet arattunk a nagy nevű ellenfelünk ellen.

Pachinger János: – Gratulálok a hazai csapatnak.