boon-sportoldal

2008.11.08. 17:44

Hét gól született Göncön

<p>Az Intersport Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának szombati mérkőzései közül kiemelkedik a Gönc nagyarányú hazai sikere.</p>

Tokaj–Tiszakarád 1-1 (1-0)
Tokaj, 50 néző.
Tokaj: Posta–Major (Sinkovits), Kéri, Trohán, Suskó, Hásper, Lakatos, Vaszily, Fekete (Budai), Galambosi (Zelenák), Csordás. Elnök: Posta György.
Tiszakarád: Nagy–Pásztor, Tóth, Zsiga Iván, Budai L., Budai Elemér, Horváth, Kántor I., Kántor P., Zsiga Illés, Oláh. Edző: Kántor Zoltán.
G.: Lakatos, ill. Horváth (11-esből). Jók: senki, ill. Tóth, Budai Elemér, Kántor P. Ifi: 6-1.
Posta György: – Ismét odaajándékoztunk két pontot az ellenfélnek. Gratulálok az ifik századik góljához.
Kántor Zoltán: – Igazságos döntetlen, helyzet itt, helyzet ott. Jó játékvezetés.

Gönc–Boldogkőváralja 5-2 (2-1)
Gönc, 100 néző. V.: Bárczi.
Gönc: Hován–Varga D. (Varga M.), Sivák, Szacsuri, Kukta, Molnár I., Dóczi, Horváth, Jordán Zs. (Urbán), Lehoczki, Spisák (Szemán). Edző: Jordán András.
Boldogkőváralja: Hornyák–Tóth, Bodnár R., Kovács, Mata Gy., Matisz J., Bodnár V., Szepesi, Haraszin, Mata J., Galyas (Batyi B.). Edző: Sándor János.
G.: Lehoczki (11-esből), Horváth (2), Dóczi, Urbán, ill. Mata J., Bodnár V. Jók: Molnár I. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. Bodnár V., Mata Gy., Mata J. Ifi: 1-2.
Jordán András: – A második félidei kreatív játékunkkal kiszolgáltuk közönségünket, amelyet lelkes bíztatással honoráltak és ezt köszönjük.
Batyi Béla elnök: – Négy sérül játékossal, 35 percet tíz emberrel és egy fegyelmezetlen játékossal küzdöttünk. Utóbbinak üzenem: vegyen példát Mata Józsefről. Csak ez az eredmény születhetett.