Második meccsüket is megnyerték Takácsék
Második meccsüket is megnyerték Takácsék - © Fotó: Bujdos Tibor
Kazincbarcika – A labdarúgó NB II 2. fordulójában a Kazincbarcikai SC Tiszaújvárosban fogadta a Vác FC gardáját vasárnap.

2-1 (1-1)

Tiszaújváros, 300 néző. V.: Lovas.

KBSC: Somodi – Tóth Sz. (Hegedűs D., 74.), Palmes, Heil, Süttő – Takács – Constantinescu, Sigér (Kovács O., 80.), Engel (Bene, 63.) – Boros, Kanalos. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

Vác: Halasi – Hegedűs, Tóth F., Kákonyi (Havasi, 76.), Nagy R. – Tóth G., Gulyás, Görgényi, Szabó N. – Balajti (Zsolnai, 56.), Major (Borvető, 56.). Vezetőedző: Horváth Károly.

15. perc: Egy vendégjátékost buktatott Palmes a 16-oson belül, a megítélt büntetőt Balajti értékesítette, 0-1.
39. perc: Az egyik váci védő kezére pattant a labda a büntetőterületen belül, a megítélt 11-esből Takács higgadtan, laposan a kapuba helyezett, 1-1.
64. perc: A frissen beálló Bene lecsúsztatott labdáját Kanalos „pöccintette” 10 méterről a kapus mellett a hálóba, 2-1.

Jók: Somodi, Kanalos, Takács, Palmes, Boros, ill. Tóth F., Tóth G., Hegedűs.

kbsc-vac-focimeccs12-st

Vitelki Zoltán: – Nagyon jól kezdtük a bajnokságot, büszkék vagyunk a játékosokra, a mai teljesítményre is. De dolgozunk tovább, ahogyan eddig is, van 6 pontunk és ezt nagyon megbecsüljük.

Horváth Károly: – Nagyon sokat támadtunk, rengeteg helyzetet alakítottunk ki, éppen ezért csalódottak vagyunk, hogy pont nélkül maradtunk. Mindenképpen többet érdemeltünk volna.