„Idegenben nem rossz a döntetlen, de nem 3-0-ás vezetés után”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoport, 29. fordulójában három mérkőzést játszottak vasárnap.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Harsány – Alsózsolca 2-6 (1-2)

Harsány, 100 néző. V.: Németh Z.

Harsány: Szabó – Dudás, Csizmadia (Pintér), Rafael J. (Pusztai D.), Zibrinyi, Dévai, Dancs, Éliás (Nagy), Tóth, Munkácsi, Simon. Edző: Pusztai Tamás.

Alsózsolca: Mulató – Bódi Gergő, Vadász, Létási, Bódi Gábor, Szegő, Hajdu, Erdei Nagy N., Fink, Gergely, Ivancsó (Hegedüs). Edző: Borbély István.

G.: Dévai, Simon, ill. Erdei Nagy N. (4), Vadász, Fink. Jók: senki, ill. Fink, Erdei Nagy N., Vadász, Létási. Ifi: 1-2.

Pusztai Tamás: – Köszönjük a szurkolók kitartását.

Borbély István: – Az első félidőben nem játszottunk jól. A másodikban pár jó játék volt, amiből gólokat szereztünk. Az elejét túlizgultuk. Köszönjük szurkolóink buzdítását. Idegenben mindig egy pluszt ad a csapatnak.

Hernádnémeti – Tibolddaróc 3-3 (1-3)

Hernádnémeti, 150 néző. V.: Füleki.

Hernádnémeti: Répási – Kertész, Zsova, Orosz, Pálinkás, Kovács (Lubai), Almádi (Ruzsvánszki), Lipták, Juhász (Barcsai), Kahancz, Nótár. Edző: Hideg László.

Tibolddaróc: Majnár – Tóth, Nagy, Lukács, Sályi, Holicskó G., Görzsöny (Balázs), Varga (Bukta), Pásztor, Holicskó Gy., Hócza. Edző: Szűcs Levente.

G.: Kahancz (2), Nótár, ill. Holicskó Gy., Lukács, Pásztor. Jók: az egész csapat ill. Sályi, Majnár. Ifi: 5-0.

Hideg László: – Adtunk egy félidő előnyt az ellenfélnek. A második játékrészért dicséret illeti a csapatot. Sajnos a mérkőzés végén meccslabdát hibáztunk.

Szűcs Levente: – Idegenben nem rossz a döntetlen, de nem 3-0-ás vezetés után. Azt hittük az első félidőben vége a mérkőzésnek. Azért egy szabályos gólunkat nem adtak meg és egy 11-est sem kaptunk meg. Sok sikert a Hernádnémetinek.

Cserépfalu – Kisgyőr 3-2 (3-0)

Cserépfalu, 120 néző. V.: Molnár G.

Cserépfalu: Demeter – Balog, Polgár, Urbancsik, Mizser, Kis, Badalik (Orosz), Török, Nagy, Mohácsi, Balogi (Nagy). Elnök: Kovács Zoltán.

Kisgyőr: Batári – Bari, Farkas, Török, Schmidt, Kékedi, Balogh (Orgován), Sramkó, Vitárius (Gibók), Burai (Victor), Kolompár. Edző: Toperczer Tibor.

G.: Badalik, Mizser, Nagy, ill. Orgován, Török. Kiállítva: Mohácsi (83.) Jók: Polgár, Nagy, Török, Balogi, Kiss, ill. Batári, Farkas, Török, Orgován. Ifi: elmaradt mert a vendégek nem álltak ki.

Csendes Péter technikai vezető: – Az első félidőben nagy előnyre tettünk szert. A másodikban a kimaradt 11-es és helyzetek, valamint a kiállítás visszavetett bennünket, amit az ellenfél kihasznált. A tavaszi szezon legjobb játékvezetését láttuk.

Toperczer Tibor: – Ismét hatalmas hátrányból próbáltunk felállni. Későn kezdtünk játszani, csak a szépítésre maradt időnk.

„Dicséret illeti mind a kilenc játékosunkat!”

Miskolc – A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoport, 29. fordulójában öt mérkőzést játszottak szombaton.