2023.11.26. 17:52

Három góllal három pont és három helyes előrelépés (fotók)

A barcikai labdarúgócsapat hazai környezetben szerezte meg a győzelmet a labdarúgó NB II-ben.

Pinte (balról a második) két gólt szerzett

Fotó: Vajda János

Labdarúgó NB II, 16. forduló
Kolorcity Kazincbarcika SC – Soroksár SC 3-1 (2-1)
Kazincbarcika, 300 néző. V.: Hanyecz (ifj. Varga G., Dobos).
Kolorcity Kazincbarcika SC: Tóth B. – Székely K. (Kotula, 71.), Szekszárdi M., Heil, Papp M. (Szemere, 46.), Süttő – Csatári (Ádám F., 88.), Kártik, Pekár (Csilus T., 46.) – Kurdics (Vincze, 84.), Pinte. Vezetőedző: Csábi József.
Soroksár SC: Mergl – Kaján, Valencsik, Kékesi, Pintér D. – Vass Á. (Sipos, 75.), Katona M. (Hegyi, 84.) – Vogyicska B. (Korozmán, 58.), Hajdú R. – Dragóner F. (Németh, 75.), Lovrencsics B. Vezetőedző: Lipcsei Péter.
7. perc: Kurdics a vendég térfél közepéről lőtte el a labdát, ami a kapu jobb alsó sarkában kötött ki, 1-0.
9. perc: Hajdú R. kapott labdát a büntetőterületen belül, és a kapuba lőtt, 1-1.
14. perc: Süttő beadását követően a mélységből érkező Pinte lőtt a kapuba, 2-1.
49. perc: Kurdics adott jó labdát a középen érkező Pintének, aki ezúttal is a ketrecbe vágta a passzt, 3-1.
Jók: az egész csapat, ill. Hajdú R.
Csábi József: – Rég láttam ilyen jól játszani a csapatom. Voltak a mérkőzésnek fordulópontjai, de megérdemelten nyertünk és megyünk tovább, reménykedve a hasonló eredményekben.
Lipcsei Péter: – Lett volna esélyünk előnybe kerülni, ha a kulcspillanatokban jó döntéseket hozunk és kihasználjuk a lehetőségeinket, azonban a hazai csapat felülmúlt minket ebben, így megérdemelten nyert. Sajnálom, hogy kikaptunk, mert a háromból két gólt mi ajándékoztunk az ellenfélnek.