Agresszív és gyors játékkal győzött a Kolorcity Kazincbarcika SC

A labdarúgó NB II. 29. fordulójában a Békéscsaba ellen győztek a barcikaiak.

Kolorcity Kazincbarcika SC – Békéscsaba 1912 Előre SE 1–0 (0–0)

Kazincbarcika, zárt kapuk mögött. V.: Kovács J. (Aradi, Rózsa).

Kazincbarcika: Horváth L. – Oltean, Szűcs K., Farkas A., Mikló – Németh T., Tóth B. (Kovács M., 55.), Toma, Oldal – Kovac (Kalmár, 90.), Tóth-Gábor K. (Takács T., 69.). Megbízott edző: Dzurják József, Kriston István.

Békéscsaba: Krnács – Farkas M., Szabó P., Babinyecz (Kitl M., 46.), Bora, Kasik (Hodonicki, 55.) – Nagy S. (Lukács R., 67.), Horváth P., Kovács Á. (Fazekas, 87.), Király P. (Máris, 55.), – Paudits. Vezetőedző: Preisinger Sándor.

Jók: Toma, Farkas A., Szűcs K., Mikló, ill. Bora, Horváth P.

Kriston István: – Elismerés illeti a játékosokat, megérdemelt győzelmet arattak. Amit megbeszéltünk és gyakoroltunk az edzéseken, azt mind megvalósították. Agresszív és gyors játékot nyújtottunk, értékes sikert arattunk.

Preisinger Sándor: – Nem játszottunk jól, de amennyi tiszteletlenséget és megaláztatást el kellett viselnünk, az vérlázító és elfogadhatatlan.

54. perc: A tizedik hazai szögletet Toma végezte el, a labdát pedig a középen helyezkedő Farkas A. fejelte a kapura, amelybe még Kitl M. is beleért, öngól, 1–0.

74. perc: A csereként pályára lépő Kovács M. szabálytalanul tudta csak megállítani Lukácsot. A játékvezető rögtön felmutatta a piros lapot a hazai játékosnak.