NB II.

2020.12.14. 15:00

„Amit elterveztünk, azt végre is tudtuk hajtani a mérkőzés során”

Győzött a KolorCity-Kazincbarcikai SC az FC Ajka ellen a labdarúgás NB II., 21. fordulójában.

Fotó: Vajda János

Labdarúgó NB II., 21. forduló

KolorCity-Kazincbarcikai SC – FC Ajka 1–0 (0–0)

Kazincbarcika, zárt kapuk mögött. V.: Takács (Kovács, Rózsa).

KolorCity-Kazincbarcikai SC: Horváth L. – Majzik, Dávid Z., Oltean, Farkas A. – Oldal, Borbély B., Németh T., Toma – Kelemen (Tóth L., 69.), Kovac. Megbízott vezetőedző: Kriston István.

FC Ajka: Horváth D. – Görgényi, Heffler T., Tar, Tóth G., – Kenderes (Nagy I., 80.), Szekér (Zamostny, 71.), Soltész (Rétyi, 64.), Présinger (Irimiás, 64.), Csizmadia Z. (Szűcs K., 71.) – Nagy M. Vezetőedző: Kis Károly.

59. perc: Németh szögletét követően a labda Kelemen elé keveredett, aki a kapu előtti kavarodásban a kapuba juttatta azt, 1–0.

86. perc: Az ajkai tizenhatoson belül Toma ellen szabálytalankodott Nagy I., aki ezért sárga lapos figyelmeztetést kapott, a KBSC pedig tizenegyest. A megítélt büntetőt Kovac végezte el, azonban Horváth D. hárított.

Jók: az egész csapat, ill. Nagy M., Heffler, Kenderes, Présinger.

Kriston István: – Amit elterveztünk, azt végre is tudtuk hajtani a mérkőzés során. Megvolt a kellő agresszivitás, és emellett a játékunk se nézett ki rosszul. Elégedett vagyok a fiúk teljesítményével, gratulálok a csapatnak a győzelemhez.

Kis Károly: – Szerettük volna szépen zárni a szezont, sajnálom, hogy ez nem sikerült. Voltak lehetőségeink a gólszerzésre, de ezekkel nem tudtunk élni.

További eredmények: BFC Siófok – Budaörsi SC 2–1 (0–0), Szolnoki MÁV FC – Szombathelyi Haladás 2–0 (0–0), Kaposvári RFC – WKW ETO FC Győr 2–1 (1–0), Debreceni VSC – Debreceni EAC 4–1 (4–1), Soroksár SC – Dorogi FC 2–0 (1–0), ­Gyirmót FC Győr – Szentlőrinc SE 1–2 (1–0), Szeged Csanád–GA – Aqvital FC Csákvár 0–0. Vasas FC – Békéscsaba 1912 Előre: az Észak lapzártája után ért véget. Pécsi MFC – Nyíregyháza SFC: hétfő 20.00-tól játsszák .