NB II.

2020.11.26. 09:45

„Szerettünk volna pontot szerezni, sokat is tettünk érte, hogy ez megvalósuljon”

Soroksár 20200823 Labdarúgás Merkantil Bank Liga bajnoki mérkõzés Soroksár Kazoncbarcika Foto Balogh László - Nemzeti Sport A képen: csapat Vitelki Zoltán öröm

Forrás: ÉM-Archívum

Fotó: LASZLO BALOGH

Gyirmót FC Győr – KolorCity-Kazincbarcikai SC 2-1 (1-1)

Gyirmót, zárt kapuk mögött. V.: Szilasi (Szalai, Máyer).

Gyirmót: Rusák – Major (Kiss B., 73.), Hudák D., Széles, Hajdú – Nagy P., Vass Á., Vogyicska – Szatmári, Mayer (Somogyi-Bakos, 92.), Heffler N. (Nagy K., 90.). Vezetőedző: Csertői Aurél.

KBSC: Tóth A. – Majzik, Dávid Z., Fótyik, Farkas A. – Németh T., Toma, Bereczki, Kovác – Tóth L. (Borbély, 57.), Mitruscsák (Farkas M., 64.). Megbízott edző: Kriston István.

2. perc: Szatmári pörgette fel a labdát, így indította Hajdút, Fótyik elfejelte előle jobbra, de épp Major elé, aki Mayerhez próbált centerezni. A visszaérő Fótyik épp úgy ért bele a bepasszolt labdába, hogy az a kapuba pattant a tehetetlen kapus mellett, 1-0.

24. perc: Hajdú volt szabálytalan Mitruscsákkal szemben a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető 11-est ítélt a vendégeknek. A büntetőből Fótyik laposan a bal alsó sarokba helyezett, 1-1.

72. perc: Heffler N. balról, messziről ívelte a labdát a kapu előterébe, Hudák D. jó ütemben érkezett, kibújt két védő közült, és a bal alsóba pöckölte a labdát, 2-1.

Jók: Vass Á., Nagy P., Vogyicska, ill. Fótyik, Németh T.

Csertői Aurél: – Végig uraltuk a játékot, sok helyzetet dolgoztunk ki. Ezekből több gólt is elérhettünk volna, de ennyivel mindenképpen jobbak voltuk ma, így a győzelmünk megérdemelt.

Kriston István: – Szerettünk volna pontot szerezni, sokat is tettünk érte, hogy ez megvalósuljon. Azonban két figyelmetlenségünk hazai gólt eredményezett, így sajnos ismét vesztesen kell távoznunk.