Felsőzsolca, 200 néző. V.: Vinter.

Felsőzsolca: Galambvári – Kupcsik (Csendom), Lippai, Ambrus (Varga L.), Hadházi, Kovács Sz., Burka (Molnár), Illés, Csattos (Bartók), Dlehány (Proczner), Varga B. Edző: Szala Ákos.

Emőd: Tóth I. – Petruska, Boszák, Németh Cs., Vörös (Kósa), Nagy S. (Kerekes), Szabó G., Borbély (Nagy Zs.), Jakab D., Balogh (Emődi), Fekete. Edző: Vass László.

G.: Varga L., ill. Vörös. Kiállítva: Szabó G. (90.). Jók: senki, ill. az egész csapat.

Szala Ákos: – Jobban kell tisztelni minden ellenfelet. Ezek is mi vagyunk, szerencsére a bajnokságban lehet javítani. Gratulálok az ellenfél lelkes játékához.

Fejes Gábor, csapatvezető: – Tartalékos, ifjúsági játékosokkal kisegített mai keretünk óriásit küzdött. Gratulálok a csapat csupa szív játékához! Sok sikert a hazaiaknak a Gyula ellen.

Bánhorváti – Sárospatak 4-1 (0-0)

Bánhorváti, 120 néző. V.: Farkas.

Bánhorváti: Pallós – Hallgató, Kovács P., Kónya, Kazvinszki (Fehér), Szegedi, Jobbik, Filkóházi, Szemere, Lovasi (Fábián), Pogonyi (Polonkai). Edző: Mátyás József.

Sárospatak: Nagy I. – Váradi G. (Köteles), Takács T., Kerékgyártó Cs. (Bartha), Oláh, Váradi I., Matisz, Lukács (Horváth), Zsófi (Pájer), Bodnár, Hochvárt (Pápai). Edző: Kerékgyártó Krisztián.

G.: Filkóházi, Kovács P., Szegedi, Polonkai, ill. Pápa. Jók: Kovács P., Filkóházi, Kónya, ill. az egész csapat.

Mátyás József: – Az első félidő kapkodó játéka után a szünetben úgy érzem sikerült rendezni a sorokat és jól reagáltak a játékosok rá. Gratulálok a csapatnak hisz jól pótolták a beszállók a hiányzókat. További sok sikert a szimpatikus vendégcsapatnak.

Kerékgyártó Krisztián: – Gratulálok az ellenfélnek! A mai játékunk építő jellegű a jövőre nézve, a helyzetek, ziccerek és lehetőségek kialakítása meg volt, de a gól még nagyon hiányzik. Külön öröm a két 17 éves az egy 16 éves játékosunk bemutatkozása.

Bőcs – Nyékládháza 4-2 (1-1)

Bőcs, 80 néző. V.: Bodnár.

Bőcs: Mertus – Pataki (Nyircsák), Tóth T., Irhás, Orosz, Balázs (Bicskey), Matesz (Siskó), Kerekes, Titkó (Tóth T.), Szabó Zs., El-Sherif (Lakatos). Edző: Zsiga Gyula.

Nyékládháza: Zselenák – Varga, Bodnár (Makónyi), Stumpf, Eperjesi, Tóth M. (Szegedi), Nagy B., Sebestyén, Lakatos (Gáll), Bóna (Lengyel), Banu. Edző: Tóth Rajmund.

G.: Orosz (3), Lakatos, ill. Tóth M., Stumpf. Jók: Orosz, Lakatos, Irhás, Titkó, Szabó Zs., ill. Bóna, Varga. Ifi: 5-3.

Zsiga Gyula: – Tudtuk, hogy jobb csapat a Nyék, mint amit a táblázat mutat, ezt ma be is bizonyították. Túléltük az első félidőt, a másodikban már jobban játszottunk ellenfelünknél és összességében megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Szurkolok a Nyéknek, hogy elinduljanak felfelé.

Tóth Rajmund: – Az első félidőben kontrolláltuk a mérkőzést, helyzeteket alakítottunk ki, de egyszer hibáztunk és a hazai csapat ezt kihasználta és kiegyenlített. A második félidőben jobban játszott a Bőcs, de itt is voltak lehetőségeink, hogy közelebb kerüljünk a pontszerzéshez. Sajnos szerencsénk sincs, de dolgozunk érte, hogy mellénk álljon.

Abaújszántó – Cigánd 0-1 (0-0)

Abaújszántó, 70 néző. V.: Sípos.

Abaújszántó: Ujj – Pocsai (Varga K.), Haushel, Simon (Erdei), Rakaczki (Takács), Monyók, Kádár, Kovács, Szőcs, Sikorszki, Szoták. Edző: Gyulai József.

Cigánd: Csáki – Répási (Fodor), Oravecz, Bodnaruk (Timkó), Popovics (Palágyi), Molnár Zs., Rézinger (Králik), Buda, Baráz, Sáfrány (Balogh), Jóni. Edző: Nagy Gábor.

G.: Timkó. Jók: az egész csapat, ill. senki.

Konyecsnyik János, szakosztályvezető: – A mai mérkőzés összképe alapján rászolgáltunk volna az egy pontra, sajnos egy rögzített szituáció eldöntötte a mérkőzést. Mindettől függetlenül gratulálunk a fiúknak, fegyelmezetten és jól dolgoztak. Hajrá Szántó!

Nagy Gábor: – Olyan volt a mérkőzés, mint a heti edzésünk. A játékvezetésről jót vagy semmit.

Hidasnémeti – Edelény 1-1 (1-0)

Hidasnémeti, 100 néző. V.: Csikai.

Hidasnémeti: Málik – Czető, Hirjak, Konya, Illés, Szurdok, Menougong (Pukoli), Filák (Plavuscsák), Bortnyák, Bodnár, Balint (Tóth). Edző: Susnyak Ladislav.

Edelény-Borsodszer: Molnár M. – Jancsurák, Nadanicsek J. (Bukovenszki), Gáll, Márton M., Mészáros, Sikur (Bartók-Balogh), Kótai, Hegedűs, Nadanicsek P., Tátrai. Edző: Kócsi József.

G.: Menougong, ill. Jancsurák. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 1-6.

Bóni Tamás, elnök: – Sajnos a mai mérkőzésen nem voltunk elég koncentráltak és a vendégek lelkes játékkal majdnem meglepetést okoztak. További sok sikert Kócsi Józsi barátom csapatának.

Kócsi József: – Gratulálok a csapatnak a pontszerzéshez, óriásit küzdöttünk és végig fegyelmezetten játszottunk. További sok sikert a hazaiaknak.

Aszaló – Encs 3-5 (1-3)

Aszaló, 150 néző. V.: Tiszóczki.

Aszaló: Balogh (Ujfalusi) – Szegő (Ádám), Vadász, Figeczki, Bodnár, Lázi (Botos), Ganyi (Mády), Ádám, Vígh (Kovács), Sukály, Stefán. Edző: Hanyecz Béla.

Encs: Madarasi – Horváth, Leskó, Péter I. (Dobos), Rakaczki M. (Havas), Kerekes, Kontra (Pálinkás), Fülöp (Gergely), Varga A., Molnár J. (Bátkai), Pecsenye. Edző: Orlóczki Tibor.

G.: Vadász, Figeczki, Mády, ill. Pecsenye (2), Rakaczki M., Péter I., Molnár J. Jók: Szegő, Bodnár, Vadász, ill. Molnár J., Pecsenye, Leskó, Varga A., Madarasi.

Ifi: 1-1.

Szabó László, elnök: – Addig amíg ilyen sok gólt kapunk nem remélhetünk győzelmeket. A mérkőzés fordulópontja az 1-1-nél kihagyott tizenegyes volt, utána hitünket és lelkesedésünket veszítettük amely csak a második félidő második felében tért vissza, akkor a játék minősége is jobb volt. Gratulálok az Encs győzelméhez.

Orlóczki Tibor: – Idegenben 100 százalékosak vagyunk, a játék képe alapján megérdemelten nyertünk.

Mezőkeresztes – Mád 2-3 (0-1)

Mezőkeresztes, 100 néző. V.: Füleki.

Mezőkeresztes: Kertész V. – Madarasi, Barzsó (Oravecz), Csirmaz, Sajtós (Berlák), Fekete, Vámosi, Tekse, Ragó (Borók), Hímer, Buxbaum. Edző: Kertész Péter.

Mád FC: Mata (Koroknai) – Kiss M., Szakács, Kramcsák, Dorogi (Juhász), Mirki, Vajóczki, Spéder, Szűcs Á., Balog, Bodnár. Csapatvezető: Szűcs Ádám.

G.: Hímer, Vámosi (11-esből), ill. Spéder (2), Bodnár. Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat. Ifi: 1-5.

Kertész Péter: – Ismét súlyos sérülés, szabadon igazolható játékosokat keresünk!

Szűcs Ádám: – Végre!

Gesztely – MVSC-Miskolc 2-0 (0-0)

Gesztely, 450 néző. V.: Rendek.

Gesztely: Szegő – Demkó (Berta K.), Szalóczy (Helecz), Berta I., Németh B., Péter, Németh D., Gantner (Erdélyi P.), Tucsa, Bóta, Erdélyi R. (Szűcs). Edző: Bacsó Levente.

MVSC-Miskolc: Giák – Fodor, Bodnár, Kövér (Bakos), Balog B., Tasi, Kele (Subert), Kovács B. (Figeczki), Potyka (Tirk), Blaskó, Juhos (Bódi). Edző: Pachinger János.

G.: Demkó, Tucsa. Jók: Tucsa (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 6-1.

Bacsó Levente: – A második félidő alapján sikerült megszerezni a győzelmet, gratulálok a csapatnak. Most pihenünk és a jövő héten próbálunk mindent megtenni, hogy a Magyar Kupában a 64 közé kerüljünk.

Bodnár Dávid, csapatkapitány: – Alacsony színvonalú első félidő után a Gesztely annyival volt jobb nálunk, hogy kihasználta gyermeteg hibáinkat. Sokadik idegenbeli mérkőzésünk volt, hogy nem lőttünk kapura, így nem lehet meccset nyerni. Sok sikert a Gesztelynek.