Megye II.

2020.09.06. 20:30

„Küzdöttünk, a végén kicsit játszottunk”

A megyei II. osztály, Közép csoportjának, 4. fordulójában öt meccset rendeztek vasárnap.

Mező László

Fotó: Kozma István

Onga – Sajószöged 1-4 (1-0)

Onga, 100 néző. V.: Dédesi.

Onga: Kónya – Máté, Kárpáti, Mihalik (Horváth), Árvai, Galamb, Hankó, Mihalik V., Lakatos, Tóth, Csizmár. Edző: Simon Imre.

Sajószöged: Hornyák – Migyu, Tóth, Farkas, Fónagy M. P. (Kondor), Szajevics, Sebők, Kovács B., Fónagy M. (Németh), Gyuricskó (Nagy), Lados (Antal). Edző: Antal József.

G.: Lakatos, ill. Kovács B. (3), Migyu.

Kiállítva: Kárpáti (85.)

Jók: senki, ill. egész csapat.

Ifi: 5-0.

Simon Imre: – Küzdöttünk, a végén nagyon elfáradtunk, viszont 1-0 után lehetőségünk volt lezárni a mérkőzést, de a helyzeteket kihagytuk. Amíg ez így lesz, nem jön el az első győzelem.

Antal József: – Küzdöttünk, a végén kicsit játszottunk.

Bükkábrány – Bogács 0-1 (0-1)

Bükkábrány, 100 néző. V.: Leveleki.

Bükkábrány: Lakatos – Kovács, Bodzán, Kiss, Holicskó G., Holicskó Gy., Pusoma, Pásztor, Nagy (Mészáros), Tóth, Györki (Kaló). Edző: Kovács Ádám.

Bogács: Szalay – Pál, Csörgő, Leczó (Varga), Czeglédi, Dudás, Pap M. (Fuckler), Pap K., Kovács, Papp, Gyenes (Farkas). Edző: Farkas Csaba.

G.: Pap M.

Jók: Mészáros, ill. egész csapat.

Ifi: 8-0.

Kovács Ádám: – Gratulálok az ellenfélnek.

Farkas Csaba: – Megdolgoztunk a 3 pontért. Hamarabb is lezárhattuk volna a mérkőzést, de azért nem vagyok szomorú. A továbbiakban sok sikert a hazaiaknak.

Tiszalúc – Tiszakeszi 2-1 (1-1)

Tiszalúc, 100 néző. V.: Veréb.

Tiszalúc: Fónagy D. – Fekete (Sramkó, Glonczi I.), Nótár, Glonczi P. (Lövei), Petrsuka, Glonczi I. K. (Szatmári), Glonczi I. R., Dani, Glonczi II, K., Glonczi II. R., Tálas. Edző: Koczka Sándor.

Tiszakeszi: Kupcsik – Balogh, Szakáczki, Paczók T., Bukta (Dósa), Takács (Borbély), Borza, Bóta (Lakatos), Séra, Gáspár (Paczók D.), Paczók K. Edző: Kovács György.

G.: Glonczi R. (2), ill. Balogh.

Jók: az egész csapat, ill. senki.

Ifi: 1-2.

Koczka Sándor: – Végre megszereztük az első győzelmet. Az első fél órát leszámítva úgy érzem, megérdemelten nyertünk, még akkor is, ha „kicentiztük” a végét. Ez is mutatja, hogy jól küzdöttünk.

Kovács György: – Kemény küzdelmes mérkőzésen maradtunk alul az utolsó percekben. Küzdeni akarásból jól vizsgázott a hazai csapat, nekünk ebben még fejlődnünk kell. Jó játékvezetés!

Harsány – Bükkzsérc 3-5 (1-3)

Harsány, 80 néző. V.: Vinter.

Harsány: Pusztai T. (Bene) – Lubinszki, Rafael K., Pusztai G., Soltész, Szabó, Rafael J,, Gável, Pusztai D., Balogh A., Balogh T. (Vörös). Edző: Gável András.

Bükkzsérc: Kaló – Gáspár, Stefanecz, Fehér, Mikita (Makó), Németh (Bernát), Horváth (Reményi), Csiszár Sz., Rémiás (Madarász), Lázár (Gyenes), Csiszár I., Kaló. Edző: Kovács József.

G.: Rafael K. (2), Pusztai G., ill. Csiszár Sz., Horváth, Rémiás, Reményi, Pusztai D. (öngól).

Jók: Rafael K., ill. Stefanecz, Fehér, Mikita.

Ifi: nincs.

Gável András: – Az első 20 percet rendbe kell tenni a csapatnak, mert hátrányból indulunk… 3-4-es állásnál a felcsillant a remény a pontszerzésre, de nagyon kinyíltunk és a Zsérc lezárta a meccset.

Kovács József: – A győzelem nagyon kellett már, de játékban van még mit javulnunk.

Cserépfalu – Kisgyőr 4-4 (1-1)

Cserépfalu, 100 néző. V.: Feledy.

Cserépfalu: Németh B. – Juhász, Cseh, Sasvári, Nagy T., Hajdú (Rózsa), Mizser, Kobolák, Németh M. (Burcsák), Balogh (Nagy G.), Dongó. Edző: Csomós János.

Kisgyőr: Orosz – Barsi, Szaniszló, Orgován, Takács (Jónás), Kékedi (Kis Z.), Juhász, Vitárius (Lakatos), Szolnoki (Kis K.), Mészáros, Kótai. Edző: Török Márton.

G.: Balogh (2), Nagy, Rózsa, ill. Lakatos (2), Takács, Szaniszló.

Jók: Balogh, Juhász, Mizser, Rózsa, ill. Szaniszló, Takács, Kótai,. Lakatos.

Ifi: nincs.

Csomós János: – Magabiztosan vezettünk, de a végén a döntetlennek is örülhettünk…

Török Márton: – Az első félidő kiegyenlített játéka után öt perces rövidzárlatunk volt, de a tartásunkat mutatja, hogy két gólos hátrányból fordítani tudtunk és a 95. percben kaptuk az egyenlítő gólt, amely elválasztott bennünket egy nagy sikertől. A továbbiakban sok sikert a hazaiaknak.