megyei I.

2020.08.30. 21:43

„Nagyon bosszús vagyok, mert ettől, amit ma mutattunk, jobbak vagyunk”

A labdarúgó megyei I. osztály, 3. fordulójában nyolc mérkőzést játszottak vasárnap, az eredmények a következők.

Abaújszántó – Encs 2-4 (1-2)

Abaújszántó, 200 néző. V.: Sípos.

Abaújszántó: Kiss – Takács (Sikorszki), Haushel, Simon, Rakaczki B. (Varga K.), Monyók, Pocsai, Szőcs, Nagy, Kádár, Szoták. Edző: Gyulai József.

Encs: Madarasi – Horváth, Leskó (Varga A.), Gergely (Havas), Rakaczki M., Kerekes, Kontra, Fülöp (Péter), Ferenci (Bátkai), Molnár (Dobos), Pecsenye. Edző: Orlóczki Tibor.

G.: Kádár, Rakaczki B., ill. Molnár, Rakaczki M., Kádár (öngól), Kontra.

Kiállítva: Haushel (82.).

Jók: Szőcs, ill. Horváth, Kontra, Fülöp, Molnár.

Ifi: 1-3.

Konyecsnyik János, szakosztályvezető: – Felkészültünk az Encsből, 80 percig jól működött a játékunk de a jogos kiállítás megpecsételte a sorsunkat. Amíg ilyen könnyű gólkat kapunk nem leszünk eredményesek.

Orlóczki Tibor: – Szántón ma nem szántottuk fel a pályát, de megérdemelten győztünk.

Bánhorváti – Gesztely 1-3 (1-0)

Bánhorváti, 250 néző. V.: Csikai.

Bánhorváti: Tóth A. (Pallós) – Hallgató, Nyisalovits, Kovács P., Kónya (Pogonyi), Kazvinszki, Ignácz (Szegedi), Filkóházi (Polonkai), Szemere, Kelemen, Fehér (Lovasi). Edző: Mátyás József.

Gesztely: Szegő – Demkó (Berta), Dávid (Erdélyi P.), Szalóczy (Bóta), Berta, Németh B., Péter, Németh D., Gantner (Helecz), Tucsa, Erdélyi R. (Egri). Edző: Bacsó Levente.

G.: Nyisalovits, ill. Németh B., Erdélyi R., Demkó.

Jók: Nyisalovits, Hallgató, ill. Erdélyi R. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat.

Mátyás József: – Az első félidőben lezárhattuk volna a mérkőzést, ráadásul a mérkőzést befolyásoló bírói tévedés történt, ami után a vendégek is értetlenül álltak. A második félidőben buta gólokat kaptunk, ráadásul olyan érzésünk volt, mintha idegenben játszanánk mert minden tévedéssel minket sújtott a játékvezető. Mindezek ellenére jobb teljesítményt kell nyújtanunk, a következő fordulóban megpróbálunk javítani.

Bacsó Levente: – Az első félidő után rendeztük a sorainkat, amit megbeszéltünk, utána meg tudtuk fordítani a mérkőzést. Sok sikert a Bánhorvátinak.

Bőcs – MVSC-Miskolc 5-2 (2-0)

Bőcs, 100 néző. V.: Farkas.

Bőcs: Varga – Pataki, Tóth T., Irhás, Orosz (Tóth T.), Matesz (Nyircsák G.), Bicskey (Balázs), Kerekes, Titkó (Nyircsák A.), Szabó Zs., El-Sherif (Siskó). Edző: Zsiga Gyula.

MVSC-Miskolc: Péter G. – Bodnár, Kövér, Tasi, Juhos, Kele, Kovács B., Potyka, Blaskó, Tirk (Subert), Bakos (Zouaoui). Edző: Pachinger János.

G.: Titkó (2), Orosz, Kovács B. (öngól), Szabó Zs., ill. Bakos, Juhos.

Kiállítva: Giák (65., kispadról).

Jók: az egész csapat, ill. Juhos, Potyka.

Ifi: 5-4.

Zsiga Gyula: – A nagy melegben okos játékkal, jól elvégzett pontrúgások után megérdemelt győzelmet arattunk. Sok sikert a Vasútnak!

Pachinger János: – Nagyon bosszús vagyok, mert ettől amit ma mutattunk jobbak vagyunk. Saját magunkat vertük meg elsősorban azért, mert három gólt kaptunk sarokrúgásból. Gratulálok a Bőcsnek, jól használták ki hibáinkat és megérdemelten gyűjtötték be a három pontot.

Hidasnémeti – Nyékládháza 3-0 (1-0)

Hidasnémeti, 150 néző. V.: Vinter.

Hidasnémeti: Málik (Bóni T.) – Vala, Bodnár (Baranyi), Konya, Illés, Menougong, Tóth K., Filák (Plavuscsák), Bortnyák (Szurdok), Hirjak, Balint (Tóth G.). Edző: Susnyak Ladislav.

Nyékládháza: Zselenák – Varga K., Bóna, Stumpf, Lengyel (Zsadányi), Eperjesi, Tóth M., Nagy B., Makónyi, Banu, Szegedi. Edző: Tóth Rajmund.

G.: Hirjak, Szurdok, Tóth G.

Jók: Illés, Hirjak, ill. Varga, Makónyi, Eperjesi.

Ifi: 3-0.

Bóni Tamás, elnök: – Nehezen törtük fel a masszívan védekező vendégek védelmét, amelyet még az is tetézett, hogy az adódó lehetőségeket sorra kihagytuk. Játékunk nem volt tökéletes, sok hiba csúszott az átadásokba, de harcossággal és nagy akarással sikerült begyűjteni a három pontot. Gratulálok az ificsapatunk újabb sikeréhez.

Tóth Rajmund: – Gratulálok a Hidasnémetinek, köszönjük a dicsérő szavakat, a következő fordulóban mindenképpen győzni kell.

Mád – Emőd 2-2 (1-1)

Mád, 50 néző. V.: Tóth I T.

Mád FC: Mata – Kiss M. (Vajóczki), Spéder, Szakács, Kramcsák, Kiss D., Dorogi, Mirki, Szűcs Á., Bodnár, Balog. Csapatvezető: Szűcs Ádám.

Emőd: Lövey – Fodor, Petruska (Németh G., Nagy Zs.), Boszák, Németh Cs., Vörös (Pfeifer), Nagy S. (Borbély), Rémiás, Balogh, Fekete, Szemán. Edző: Vass László.

G.: Kiss D. (2), ill. Rémiás (2, egyet 11-esből).

Kiállítva: Kramcsák (80.).

Jók: senki, ill. az egész csapat.

Ifi: 1-3.

Szűcs Ádám: – A mai nap egyetlen pozitívuma, hogy a Kramcsák család gyarapodott, jó egészséget kívánunk nekik a csapat nevében!

Vass László: – Több sebből vérzünk, négy stabil játékost kellett pótolnunk ami részben sikerült. Gratulálok az első pontunkhoz!

Mezőkeresztes – Edelény 2–3 (1–2)

Mezőkeresztes, 150 néző. V.: Szoboszlay.

Mezőkeresztes: Kertész V. – Nagygyörgy, Madarasi, Barzsó, Csirmaz, Sajtós (Varga M.), Fekete (Oravecz), Vámosi, Tekse (Borók), Ragó (Nyeste), Hímer. Edző: Kertész Péter.

Edelény-Borsodszer: Gergely R. – Gáll, Jancsurák, Tóth N., Márton M. (Loj), Mészáros (Hegedűs), Sikur (Bukovenszki), Kótai, Kovács R. (Nadanicsek), Gulyás, Tátrai. Edző: Kócsi József.

G.: Tekse, Vámosi, ill. Tátrai, Sikur, Hegedűs.

Ifi: 2–6.

Kertész Péter: – 2–2-nél mérkőzéslabdát hibáztunk, majd egy vitatható góllal kikaptunk. Ekkora emberhátrányt 90 percig sajnos nem bírtunk...

Kócsi József: – Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. Küzdelmes mérkőzésen végig fegyelmezett játékkal nyertünk. További sok sikert a Mezőkeresztesnek.

Aszaló – Sárospatak 4–1 (3–0)

Aszaló, 100 néző. V.: Veréb.

Aszaló: Balogh – Szegő, Vadász, Figeczki (Botos), Bodnár (Szász), Lázi (Mády), Meczkó (Vígh), Ganyi, Balla, Sebők (Kovács G.), Stefán. Edző: Hanyecz Béla. Sárospatak: Berki Bence – Takács T., Lukács (Kalocsai), Kerékgyártó Cs. (Zsófi), Berki Botond, Váradi I., Matisz (Váradi G.), Pápa (Bartha), Bodnár, Horváth (Simkó), Hochvárt. Edző: Kerékgyártó Krisztián. G.: Vadász (2), Lázi, Hochvárt (öngól), ill. Matisz. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 2–6.

Hanyecz Béla: – Bár a játék még hagyott kívánni valót maga után, de a legfontosabb a 3 pont megszerzése volt. Talán ez a győzelem bebizonyítja a csapatnak, hogy ebben az osztályban is képesek vagyunk győzelmeket elérni. Gratulálok az együttesnek.

Kerékgyártó Krisztián: – Gratulálok az Aszalónak. Nagyon nehéz tizenegy lelkes, plusz még a sípot használó személy ellen játszani. Rengeteg elszórt labda jellemezte a játékunkat a középső- és sajnos a védő harmadban is, amiket egy agilis csapat könnyűszerrel kihasznált.

Felsőzsolca – Cigánd 3–2 (3–1)

Felsőzsolca, 200 néző. V.: Tiszóczki.

Felsőzsolca: Galambvári – Lippai, Mikolka, Varga L. (Szűcs L.), Hadházi, Kovács Sz. (Burka), Molnár (Szárnya), Illés (Hankó), Csendom, Dlehány, Varga B. Edző: Szala Ákos.

Cigánd: Csáki – Répási, Oravecz, Balla, Molnár, Rézinger, Jóni, Buda (Fodor), Timkó (Bodnáruk), Baráz (Popovics), Sáfrány (Balogh M.). Edző: Nagy Gábor.

G.: Kovács Sz. (2), Molnár, ill. Rézinger, Jóni.

Jók: az egész csapat, ill. Popovics, Balla, Oravecz.

Szala Ákos: – Jól kezdtük a meccset, de a ziccereket kihagytuk, így valamennyire szoros maradt a félidőre az eredmény, mert a közte három-négy helyett „csak” két góllal vezettünk. Hétről hétre mutatkoznak be a felnőtt csapatban a 16-17 éves játékosaink és örömteli, hogy így helytállnak. Ezzel a mentalitással el fogjuk érni a céljainkat.

Nagy Gábor: – Első félidei rossz húsz percünket kihasználta az ellenfél. A második félidőben jól kezdtünk, benne is volt a mérkőzésben, hogy akár fordíthatunk, de a Zsolca rutinosan tördelte a játékot, így folyamatos küzdelem nem volt. Sajnálom, hogy ebben a spori is partner volt, igaz, nem rajta múlt a vereség. Gratulálok a hazaiaknak, nekünk pedig menni kell tovább és a végén be kell ütni a ziccereket.