A labdarúgó NB II, 7. fordulójában kikapott a KolorCity-Kazincbarckai SC a Nyíregyháza SFC eleln.

Nyíregyháza SFC – KolorCity-Kazincbarckai SC 1-0 (1-0)

Nyíregyháza, 1867 néző. V.: Takács.

Nyíregyháza SFC: Fejér – Svedyuk, Fodor, Jánvári, Galambos – Farkas, Papp M. (Papucsek, 65.) – Hamed, Ötvös (Végső, 92.), Kalocsai – Hornyák (Györgyi, 76.). Vezetőedző: Gálhidi György.

KolorCity-Kazincbarckai SC: Horváth L. – Majzik, Dávid Z., Fótyik, Mikló – Oltean (Mitruscsák, 74.) – Tóth L., Toma, Németh (Tóth B., 46.) – Bereczki (Oldal, 60.) – Kovac. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

24. perc: Ötvös szerzett labdát a felező közelében, egy megkerülős csel után végig vitte a jobb oldalon, és a kapuba lőtt, 1-0.

Jók: Ötvös, Svedyuk, Fodor, Jánvári, Hamed, ill. Tóth L., Toma, Fótyik.

Gálhidi György: – Nagyon örülök, hogy ismét nyertünk, és hogy a vereségek után nem pártolt el tőlünk a közönség! Jó ilyen atmoszférában focizni. Nagyon értékes ez a három pont, és hogy nem kaptunk gólt. Voltak olyan helyzeteink, melyet értékesítve bebiztosíthattuk volna korábban a győzelmet, így izgulni kellett.

Vitelki Zoltán: – Gratulálok a Nyíregyházának! Leginkább mezőnyjátékkal telt a mérkőzés, két jól felkészült csapat találkozott. A második félidőben már látszottak azok az elemek, amit tudnak a csapatok. Bosszús vagyok, hogy olyan szituációból kaptunk gólt, amire készült. Azért jár a dicséret, hogy a játékosaim hajtottak az utolsó pillanatig, emiatt sajnálom őket, hogy nem tudtak kiegyenlíteni.