„Nem érdemeltünk vereséget, sajnálom a játékosaimat”

A labdarúgó NB II, 20. fordulójában a Kazincbarcikai SC Putnokon fogadta a Soroksár SC csapatát.

Egy gólt döntött Putnokon – nyert a Soroksár

Kazincbarcikai SC – Soroksár SC 0-1 (0-0)

Putnok, 60 néző. V.: Nagy N.

KBSC: Horváth L. – Heil (Lukács R., 63.), Fótyik, Farkas A., Iszák – Toma (Kercsó, 76.), Krausz, Virág Á. – Oldal, Fekete Á., Berki (Ádám F., 56.). Megbízott edző: Dzurják József.

Soroksár: Abu – Molnár R., Takács Zs., Gyömbér, Pászka – Huszák, Misic – Szerető (Pócsik, 78.), Lőrinczy (Derekas, 70.), Csernik (Pál A., 90.) – Korozmán. Vezetőedző: Lipcsei Péter.

57. perc: Vendégkontra után a bal oldalon Csernik kiugrott és ballal, a kapu bal oldalába lőtt, 0-1.

68. perc: Misic megkapta a második sárga lapját, így a kiállítás sorsára jutott.

Jók: Fótyik, Farkas, ill. Abu, Gyömbér, Csernik.

Dzurják József: – Nem érdemeltünk vereséget, sajnálom a játékosaimat, akik végig derekasan küzdöttek. Ellenfelünk egyetlen, kaput eltaláló lövéséből gólt szerzett és nyert.

Lipcsei Péter: – Irreális talajon játszottunk, igazi brusztolós mérkőzés volt. Ez a negyedik mérkőzésünk, amelyet sikerült lehozni kapott gól nélkül, a legfontosabb viszont az, hogy három pontot szereztünk.