NB II.

2019.11.25. 16:30

„A Budaörs ma minden tekintetben felülmúlt minket”

A labdarúgó NB II. 18. fordulójában a Budaörs vendégeként szerepelt a Kazincbarcikai SC.

Budaörsi SC–Kazincbarcikai SC 3–1 (1–0)

Tatabánya, 50 néző. V.: Kovács G.

Budaörs: Szabó Balázs – Molnár Cs., Mocsi, Kékesi, Ódé – Zsidai, Kulcsár (Bakos, 75.), Stieber, Molnár B. (Szabó Bálint, 46.) – Horváth E. (Fodor, 60.), Medgyes. Edző: Bognár György

KBSC: Horváth L. – Iszák, Oltean, Fótyik, Farkas – Kercsó (Lukács, 61.), Krausz, Géringer, Fekete (Kanalos, 69.) – Oldal (Ádám, 33.), Berki. Edző: Gálhidi György

3. perc: Stieber futott el a jobb szélen, beadása Horváth E.-t találta meg középen, aki a bal alsóba tekerte a labdát, 1–0.

55. perc: Szabó B. volt harcos a hazaiaknál, de a labda Zsidai elé pattant, akinek a lövése után a labda egy barcikai védőn megpattant, és így jutott a hálóba, 2–0.

80. perc: Egy gyorsan elvégzett szögletet követően Medgyes tekerte középre a játékszert, Zsidai érkezett a hosszún, és fejese a bal alsó sarokban kötött ki, 3–0.

91. perc: Lukács érkezett egy beadásra, és fejesét követően a labda a kapuba vágódott, 3–1.

Jók: az egész csapat, ill. senki.

Bognár György: – Időnként nagyon jól játszottunk, több helyzetet is kidolgoztunk. Ha egy kicsit céltudatosabbak vagyunk, nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.

Gálhidi György: – A Budaörs ma minden tekintetben felülmúlt minket. Nem tudom az okát, de ma nem ismertem a csapatomra.