Helyi közélet

2011.08.22. 09:32

Blazsó Márton nyerte a négynapos viadalt

Tokaj - Blazsó Márton, a Team Szeged hegyikerékpárosa nyerte a Trans Hungária Maratont.

Tokaj - Blazsó Márton, a Team Szeged hegyikerékpárosa nyerte a Trans Hungária Maratont.A versenyző rajt cél győzelmet aratott a négynapos, Nagymarostól Tokajig tartó versenyen. Az abszolút győztes 15:17:12-es idővel teljesítette a háromszázhetvenhét kilométeres távot.

A Trans Hungária Maraton indulói ötven települést, harminckét vízfolyást, tíz termálforrást és négy nemzeti parkot érintettek, hatféle talajtípuson 7400 méter szintkülönbséget teljesítettek az Észak-magyarországi túrán.