<p>Tekintse meg portálunkon, hogyan szerepeltek vasárnap a megye II-es hajdú-bihari labdarúgó csapatok az északi és a déli csoportban.</p>

Északi csoport
Nyíracsád–Nádudvar SE-Szertár Sportbolt 3–0 (1–0)

100 néző, vezette: Mező S. (Szák Kocsis Julianna, Rácz S.).
Nyíracsád: Papp T. – Maczó Cs., Bálega J., Rózsa B. (Puskás J.), Ternován J. (Béres Cs.), Balogh T. (Berki Zs.), Tóth I., Árvai Sz., Tóth Á., Fábián N. J. (Kelemen J.), Dobrai G. Edző: Patalenszki József.
Nádudvar: Kiss A. – Gál S., Molnár B., Silye G., Varga T. (Nagy J.), Kenéz N., Tőzsér T., Nagy I. S., Murvai V. (Tóth T.), Nagy II. S., Lőrinczi G. (Nagy N.). Edző: Szkupi Tibor. Gól: Árvai Sz., Balogh T., Fábián N. J. Jók: Maczó Cs., illetve Kiss A., Silye G., Nagy I. S. Kiállítás: Béres Cs. Ifi: 3-2.
Patalenszki József: – Korrekt játékvezetés mellett, sportszerű mérkőzés. Rengeteg kihagyott hazai helyzet mellett a végén megérdemelten nyertünk.
Szkupi Tibor: – Küzdelmes mérkőzésen a helyzetei jobban kihasználó csapat nyert.

Mikepércs–Monostorpályi 2–4 (0–2)
200 néző, vezette: Gulyás S. (Berecz A., Kertész F.).
Mikepércs: Rácsai J. – Szabó G., Rácz N., Csigi Zs., Gellért E. (Csehi T.), Kelemen T., Hegyi Á., Virág R. (Marosán Sz.), Nagy S. (Ágoston A.), Vincze D., Lakatos A. Edző: Bodnár Balázs.
Monostorpályi: Szabó A. – Kőnig A., Bodnár L., Kun Á. (Szilágyi Zs.), Bodnár I., Orbán M. (Vincze S.), Kóródi D., Gyügyei Z., Pataki E., Nagy L. (Takács G.) (Szilágyi L.), Váradi L. Edző: Darnai József. Gól: Vincze D. (2), illetve Kun Á., Gyügyei Z., Nagy L., Orbán M. Jók: Kelemen T., Hegyi Á., illetve mindenki. Ifi: 0-0.
Bodnár Balázs: – Az a csapat, amelyik két gól előnyt ad az ellenfélnek az nem érdemel pontot. A második félidő alapján, talán rászolgáltunk volna a döntetlenre. Nem tudtam a játékvezetőkkel foglalkozni, de jogos 11-től és kiállítástól fosztottak meg minket.
Darnai József: – Nagyszerű mérkőzésen szép győzelmet szereztünk. Gratulálok a fiatal csapatomnak, eddigi 4 mérkőzésből 3-at idegenben játszottuk, 17 gólt rúgtunk 9 pontot szereztünk. Bravó fiúk.

Fülöp–Józsai SZT.SE 3–2 (1–2)
150 néző, vezette: Butt S. (Erdei I. T., Percze Zs. S.).
Fülöp: Nagy D. – Varga J. (Borbély T.), Horváth J., Solti L., Sass G., Csík R., Ratku T., Orosz A. (Zubály K.), Halász A., Popovics J., Nyíri T. (Jenei K.). Edző: Bányai Imre.
Józsai SZT.SE: Szabó L. – Oláh K., Szécsi A. (Berna B.), Nagy A., Botos S., Kozma I., Kiss J., Szalóki Sz. (Tóth S.), Szőke T., Varga Zs., Nagy T. Edző: Nagy Róbert. Gól: Varga J., Nyíri T., Ratku T., illetve Botos S., Kozma I. Jók: Nagy D., Sass G., Varga J., Popovics J., illetve Szabó L., Kozma I., Botos S. Ifi: 5-0.
Bányai Imre: – Egy nagyon küzdelmes mérkőzésen v agyunk túl. Én úgy érzem, hogy ismét bebizonyítottuk, hogy 2:0 után is képesek vagyunk fölállni és örömet okozni a szurkolóinknak. Bízom abban, hogy a fiúk elhiszik magukról, hogy bárki jön Fülöpre, itt nagyon meg kell szenvedni a 3 pontért. Gratulálok Józsa csapatának, és sok sikert kívánok nekik a továbbiakban. Gratulálok az ifi csapatomnak az értékes győzelemhez, csak így tovább.
Nagy Róbert: – Jó iramú mérkőzésen 2:0-ás vezetésünk után Fülöp rúgott 3 szerencsés gólt de ezután is volt több nagy ziccerünk és amíg a ziccereket nem tudjuk berúgni, addig így járunk. Mi nem hobby csapat vagyunk, vannak céljaink.

Sáránd–Hajdúdorog 0–5 (0–0)
50 néző, vezette: Béni T. (Sápi Cs., Béni Gy.).
Sáránd: Nagy B. – Bardovics Gy., Lengyel J. (Balugyánszki L.), Nagy Gy. (Fista N.), Baráti G. (Varga G.), Hegedűs A., Balogh Z., Nyirkos T., Bordi R., Tóth F. (Gyöngyösi R.), Kurczina Zs. (Takács A.). Edző: Zákány Ferenc.
Hajdúdorog: Nagy Cs. (Rácz Á.) – Simicsku R., Szojka I., Szűcs R., Oláh Zs., Anga A. (Lakatos M.), Berényi P., Simicsku I., Péntek Z. (Lakatos Zs.), Bőthy M., Szabó Z. (Pajkos I.). Edző: Pesel János. Gól: Berényi P., Szojka I., Pajkos I., Anga A., Szűcs R. Jók: senki, illetve Berényi P., Anga A., Oláh Zs. Ifi: 0-5.
Zákány Ferenc: – Az I. félidőben azt játszotta a csapat, amit megbeszéltünk, a II. félidőben egyes játékosok önkényesen posztot váltottak, ezzel felbomlott a csapat szerkezete, és emiatt gyorsan kaptuk a gólokat. Gratulálunk Nagy Balázsnak, ifjúsági kapusunknak a felnőtt csapatban való bemutatkozásához.
Pesel János: – Az eredmény láttán úgy tűnik, hogy sima mérkőzés volt, viszont 60 percig a hazai csapat nagyon jól tartotta magát, a védelmüket nehezen tudtuk feltörni. Az első gól után azonban minden megváltozott, felszabadultabbá vált a játékunk, és innentől kezdve jöttek a gólok. Jó dolog a tabellára nézni úgy a felnőttnél, mint az ifinél, ifi csapatunk is száz százalékos eddig. Viszont úgy érzem, a neheze még ezután következik.

Vámospércs–Hajdúhadház 3–2 (1–1)
100 néző, vezette: Könnyű Zs. (Dobi J., Tar J.).
Vámospércs: Orosz L. – Károlyi I. A., Kovács Gy., Balogh I. S., Őri Z. (Tencler J.), Vietorisz J. (Halász S.), Méhész A., Balogh II. S., Munkácsi M., Szőke R., Károlyi II. A. (Nagy J.). Edző: Oláh Sándor.
Hajdúhadház: Nagy S. – Lakatos F., Hortó J., Gábor L., Rostás M. (Balogh J.), Nagy J., Nagy II. I., Nagy M. (Nagy I. I.), Derecskei T. (Lakatos Cs.), Molnár I., Molnár D. Edző: Nagy Imre. Gól: Szőke R. (3), illetve Hortó J., Nagy M. Jók: Szőke R., Orosz L., Méhész A., illetve Hortó J., Nagy II. I., Nagy M. Ifi: 4-3.
Oláh Sándor: – Gratulálok a csapatnak, ez egy igazi csapatmunka volt.
Nagy Imre: – Végre egy korrektül, összhangban dolgozó bírói hármast kaptunk. Vereségünket a mi hibáink okozták, 1-1-nél ha mi berúgjuk a 11-est, akkor szerintem fordított eredmény született volna, de a futballban nincsen ha. Így gratulálok a hazai csapatnak.

Déli csoport
Szentpéterszeg–Földes 6–1 (2–0)

200 néző, vezette: Prezenszky M. (Takács I., Szegvári Z.).
Szentpéterszeg: Nagy N. – Szűcs P., Erdei Z., Pásztor Zs. (Orovecz Z.), Rusznyák G., Bácsó A., Varga Zs., Józsa T., Ékes Z. (Kovács J.), Balogh B., Kasza P. (Szűcs G.). Edző: Kártik József.
Földes: Szabó Gy. – Kiss N., Tóth J., Kiss Z. (Király P.), Dede I., Sápy B. (Vincze A.), Vincze Cs., Gáll D. (Oláh Sz.), Vincze N. (Nagy S.), Karacs T., Rusznyák Zs. Edző: Bojtor Zoltán. Gól: Ékes Z. (3), Varga Zs. (2), Balogh B., illetve Vincze A. Jók: Ékes Z., Józsa T., Balog B., Bácsó A., illetve senki. Kiállítás: Kiss N. Ifi: 3-6.
Kártik József: – Egy tanult edzőmet idézve: „ijedt ember nagyot üt”. Ékes Zoltánnak lehetne többször is szülinapja.
Bojtor Zoltán: – Gyenge játékvezetés, megérdemelt hazai győzelem. Gratulálok a Szentpéterszeg csapatának.

Pocsaj–Komádi 5–4 (1–4)
400 néző, vezette: Juhász J. (Nagy L., Szabó J.).
Pocsaj: Molnár S. – Deczki L., Nagy P., Sóvágó S., Kozma S., Szilágyi Cs. (Rézműves A.), Plókai M., Pántya Zs. (Kun I.), Varga S. (Makula E.), Máté F., Lakatos S. (Pántya A.). Edző: Plókai Mihály.
Komádi: Kirimi P. – Vass Á., Varga S., Varga L., Gulyás T., Balogh S. (Lakatos Z.), Balogh Zs., Pataki Zs., Nagy I., Tóth F., Bujdosó E. Edző: Lukács János. Gól: Plókai M. (2), Máté F., Makula E., Sóvágó S., illetve Tóth F. (4). Jók: mindenki, illetve Tóth F., Nagy I., Balogh Zs., Balogh S. Kiállítás: Plókai M. Ifi: 2-6.
Plókai Mihály: – Meg kell találjam, hogy az I. félidei gyenge játékunk miért történt meg. Nem tudom, hogy a félidőben mi történt az öltözőben, mert egy teljesen más csapat ment ki a II. félidőre. Lehet, hogy egy jó tündér hatott ránk, hiszen azt a játékot játszottuk, amit kellett volna az első perctől kezdve. Így szívvel-lélekkel és hatalmas akarással meg tudtuk fordítani az eredményt egy nagyon kulturáltan játszó csapat ellen. Ez azt bizonyítja, hogy a csapatnak óriási tartása van, és én ezért csak gratulálni tudok nekik. Sok sikert kívánok Komádi csapatának!
Lukács János: – Ezen a mérkőzésen nem érdemeltünk vereséget, igaz, 4-1 után a hazai csapat a végére felőrölte erőnket. A mérkőzés legjobbja szerintem így is Tóth Ferenc volt valamennyi játékos közül.