haon-sportoldal

2010.04.18. 23:49

Megye I-es eredmények

<p>Ma lépett pályára az összes megye I-es hajdú-bihari labdarúgó csapat, nézze meg, hogyan szerepeltek.</p>

Hosszúpályi–Kaba 1–1 (0–1)
200 néző, vezette: Puskás Z. (Kriston T., Butt T.).
Hosszúpályi: Földesi A. – Patka J., Horogh F., Tamás T., Lakatos N., Babotán J., Varga Gy., Lakatos L. (Bodnár L.), Erdei Z., Lakatos J. (Nagy S.), Váradi L. Edző: ifj. Kóródi István.
Kaba: Szűcs G. – Bernáth K., Kacsándi N., Devics Á. (Kovács I.), Szabó S., Kerékgyártó T., Kovács Gy., Szegi Zs. (Nagy D.), Rédai N., Jókai T. (Tőzsér A.), Kállai D. Edző: Kovács István. Gól: Lakatos N., Devics Á. Jók: Váradi L., Lakatos N., Varga Zs., illetve Bernáth K., Rédai N., Kállai D. Ifi: 3-2.
Ifj. Kóródi István: – Hetven perc előnyt adtunk a Kabának. Az utolsó húsz percben mutatott játék előremutató lehet a jövőre. A játékvezetők munkája kifogástalan volt.
Kovács István: – Két ellentétes félidő után, igazságos döntetlen született.

Pentafrost Nyírmártonfalva SE–DEAC-Szertár Sportbolt 2–3 (1–2)
200 néző, vezette: Muszka Z. (Pál G., Zámbó T.).
Nyírmártonfalva: Rácz G. (Szabó T.) – Spisák Zs., Konyári S., Havrilla I., Kolompár J., Rácz F., Nagy I., Szemán T. (Jónizs A.), Kiss I. (Kiss G.), Antal N. (Bodnár T.), Nánási D. Edző: Asztalos János.
DEAC: Lipták Gy. – Dr. Riskó M. (Papp G.), Tóth Z., Gulácsi B. (Buzai Gy.), Radványi R., Jenei Zs., Milbik K. (Sóvágó I.), Siklósi Cs. (Katona Z.), Sáfár L., Bencze Z. (Csák Zs.), Takács A. Edző: Katona Zoltán. Gól: Rácz F., Nagy I., illetve Siklós Cs. (3). Jók: Kolompár J., Spisák Zs., Nagy I., illetve Gulácsi B., Jenei Zs., Sáfár L., Takács A. Ifi: 3-3.
Asztalos János: – A tisztességes helytállásnak köszönhetően a jól futballozó DEAC ellen szoros eredményt tudtunk elérni. A második félidei játékunk alapján egy döntetlent megérdemeltünk volna.
Katona Zoltán: – Nyírmártonfalván eddig még soha nem győztünk, most sem volt egyszerű. Gratulálok a fiúknak.

Nyíradony–Derecske 2–3 (1–3)
100 néző, vezette: Nazsa Tamás (Prezenszky M., Kóti L.).
Nyíradony: Kerezsi T. – Takács A., Nagy B. (Tóth Gy.), Gréz B., Kónya M. (Takács T.), Kozma Gy., Szutor Gy., Mercs J., Balogh S., Tóth T., Bodogán Z. Edző: Takács Barna.
Derecske: Csekő D. – Szőllősi J., Bagi R., Fogarasi I., Berán B., Csizmadia Cs. (Varga Z.), Varga Á. (Csuka Zs.), Papp R. (Dr. Rácsai L.), Csatári Sz., Usztics P., Dorogi Gy. Edző: Lénárt Gábor. Gól: Kozma Gy., Tóth T., illetve Csizmadia Cs., Usztics P., Dorogi Gy. Jók: Takács A., Kerezsi T., Kozma Gy., Takács T., illetve Dorogi Gy., Usztics P., Berán B., Csizmadia Cs., Csatári Sz. Ifi: 0-2.
Takács Barna: – Az átaludt első félidő után a második félidőben csak a kapufákig és meg nem adott gólokig jutottunk. Gratulálok a Derecskének.
Lénárt Gábor: – Több hetes balszerencsés mérkőzés után, úgy érzem, hogy megérdemelte csapatom ezt a győzelmét. Gratulálok minden játékosomnak, és bízom a jó folytatásban.

Hajdúnánás–Polgár 1–1 (1–0)
200 néző, vezette: Csiszár K. (Pap E., Szabó Zs.).
Hajdúnánás: Ilyés S. – Andorkó P., Ujvári Zs., Bagoly J., Kondora J. (Szilágyi Á.), Berta L., Nagy S., Lengyel I. (Tóth M.), Simicskó Gy. (Kántor T.), Szabadi L. (Toronyai L.), Horváth Á. (Oláh T.). Edző: Kondora József.
Polgár: Hornyák J. – Szabó S., Csikós L., Papp Zs. (Domoszlai L.), Bene L., Tóth M. (Szajevics P.), Csorba T., Czimer J. (Bene K.), Dobó V., Jójárt Zs., Polonkai L. (Murvai T.). Edző: Jancsó László. Gól: Horváth Á., illetve Dobó V. Jók: Ilyés S., Andorkó P., Újvári Zs., Horváth Á., Szabadi L., illetve Szabó S., Bene L., Csorba T., Dobó V. Kiállítás: Berta L. Ifi: 3-0.
Kondora József: – Az első félidőben a mi játékunk dominált, a második félidőben viszont nagyon hamar gólt kaptunk itt a Polgár átvette a kezdeményezést, és úgy gondolom, hogy igazságos eredmény született.
Jancsó László: – Az első játékrészben több egyéni és taktikai hibát követtünk el. A szünetben sikerült rendezi a sorokat, és a második félidőben mutatott játékával a csapat megérdemelten hozott el 1 pontot, a néhol „túl lelkesen” futballozó Hajdúnánás ellen.

Ebes–Nagyhegyes 1–2 (0–1)
200 néző, vezette: Buczkó B. (Kertész F., Hajdú G.).
Ebes: Sallai J. – Szatmári J., Bakonszegi A., Andirkó I., Kiss L., Bisi L., Harsányi P., Szabó G., Varga Á., Kovács P. (Máté I.), Püspök T. (Baranyi B.). Edző: Bak Attila.
Nagyhegyes: Csobán I. – Bíró T. (Ungai P.), Virág B., Vincze Cs., Nagy A., Butor Cs., Nagy Cs. (Tornyai G.), Mezei N., Vincze S., Vaszilkó A., Suta Cs. Edző: Kóródi István. Gól: Szabó G., illetve Virág B., Nagy Cs. Jók: Bisi L., Bakonszegi A., Harsányi P.,       Szabó G., illetve Csobán I., Vincze S., Vincze Cs., Virág B., Nagy A.,Vaszilkó A. Ifi: 5-1.
Bak Attila: – Nagyon sajnálom, hogy egy sokkal gyengébb ellenfél elvitte tőlünk a 3 pontot.
Kóródi István: – Úgy látszik, hogy idegenben nem megy úgy a játék, mint hazai pályán, azonban a mai mérkőzésen a fiúk akaratából sikerült győzelmet aratnunk. Igaz, hogy az Ebes csapatának is megvoltak a lehetőségei a győzelemhez, de a lényeg, hogy mi nyertünk.

Hajdúsámson–Hajdúszoboszló 0–6 (0–3)
300 néző, vezette: Gulyás L. (Berecz A., Papp J.).
Hajdúsámson: Bíró T. – Fodor T., Munkácsi J., Szabó G., Csonka K. (Molnár Á.), Tömöri L., Halász Z. (Gajdos T.), Bartha Z., Kórász B. (Sónák Z.), Kovács Gy. (Fekete T.), Czibere B. Edző: Rása Csaba.
hajdúszoboszló: Dóró K. – Magyar A. (Gyöngyösi M.), Sarkadi Z., Harsányi Zs. (Gál M.), Horváth Sz., Tóth Sz., Kereki M., Kálmán Z. (Halász A.), Mészáros T., Lendvai Gy. (Ungai B.), Szőllősi A. Edző: Szűcs János. Gól: Bíró T. (öngól), Tóth Sz., Kálmán Z.,  Lendvai Gy., Halász A., Gyöngyösi M. Jók: senki, illetve mindenki. Kiállítás: Munkácsi. Ifi: 0-0.
Rása Csaba: – Hajdúszoboszló minden tekintetben bajnokesélyes csapat a mutatott hozzáállásuk és játékuk alapján. Sajnos, mi a mai nap nem tudtunk, de nem is nagyon akartunk felnőni a feladathoz, hogy bravúros eredményt érjünk el.
Szűcs János: – Taktikailag fegyelmezetten, motiváltan futballoztunk. Egy sportszerű és lelkesen játszó ellenfelet sikerült legyőznünk.

Létavértes II. –Báránd 5–4 (2–1)
150 néző, vezette: Darányi A. (Áncsán Gy., Szabó F. Sz.).
Létavértes II.: Fekete S. – Kasuba M., Kubán Z., Bagi T., Oláh R. (Lakatos D.), Sándor L. (Domán P.), Pallai Zs., Kontor G. (Bődi B.), Rácsai L., Coita D. (Győrfi T.), Olajos G. (Bíró R.). Edző: Kontor Gábor.
Báránd: Katona G. – Bakonyi J., Sándor T., Csegedi A., Kerekes Zs., Garamvölgyi P., Futó G. (Vad Zs.), Fórián Zs., Madar Cs., Balogh J. (Dobos A.), Békési L. Edző: Arany László. Gól: Rácsai L. (2), Pallai Zs., Kasuba M., Bődi B., illetve Kerekes Zs. (3), Vad Zs. Jók: mindenki, illetve mindenki. Ifi: 1-0.
Árva Barna: – Ennek a csapatnak van hite, tartása és helyén volt a szíve. A győzelmet ajánljuk a szurkolóinknak, az új edzőnek és az elnökségnek. Gratulálok mind a két csapatnak a küzdelmes játékhoz.
Arany László: – A mai mérkőzésen néha úgy éreztem magam, mintha kosárlabda csatán vennék részt, ezzel természetesen nem a játékvezetőkre mondok kritikát. Gratulálok a Létavértes csapatának.

Téglás–Sárrétudvari 0–0
150 néző, vezette: Kiss J. (Béni T. Szegvári Z.).
Téglás: Kiss I. – Hevesi D. (Pelles T.), Karsai S. (Dudás I.), Nagy J., Balogh J., Kiss J., Fábián Nagy T., Tóth P., Popovics J. (Karóczkai Á.), Gonda Nagy T., Nagy L. Edző: Kocsis László.
Sárrétudvari: Marton A. – Katona I. (Nyíri Z.), Erős Lá., Balogh R., Bende L. (Mező A.), Gulyás Gy. (Horváth I.), Szatmári Zs., Füleki B., Dávid T., Földesi N., Erős La. (Kovács T.). Edző: Gulyás Gyula. Jók: mindenki, illetve Katona I., Szatmári Zs., Földesi N., Balogh R., Marton Attila a mezőny legjobbja. Ifi: 3-1.
Szabó Imre: – Korrekt játékvezetés mellett a rossz talajú pálya ellenére a csapat remek hozzáállással, jól futballozott. Egy aprócska dolog hiányzott a teljes sikerhez: a gól. Ennek ellenére gratulálok a csapat minden játékosának.
Gulyás Gyula: – Nagyon rossz talajú pályán egy szerencsés pontot szereztünk. A Téglás csapata a játéka és helyzetei alapján rászolgált volna a győzelemre.