2011.07.02. 10:44
Új szakembereket bocsátanak útjukra
Debrecen - E hétvégén befejeződik a Debreceni Egyetemen az idei nyári diplomaosztó ünnepségek sorozata.
Debrecen - E hétvégén befejeződik a Debreceni Egyetemen az idei nyári diplomaosztó ünnepségek sorozata.
A joghallgatók pénteken vették át diplomájukat, szombaton a bölcsészkar végzettjei következnek, vasárnap pedig a műszaki, valamint a természettudományi és technológiai kar bocsát útjára új szakembereket. Alább a szombati és vasárnap ünnepségek névsorát ismertetjük, az egyetem közlése alapján.
Bölcsészettudományi kar
(szombat, díszudvar, 10, 14 és 17 óra)
Alapképzés, nappali tagozat
Andragógia
Ádám Eszter, Barna Borbála, Bodnárová Estera, Borsos Aletta, Burai Petra, Énekes Zsófia, Farkas Flóra Mónika, Fehérvári Fanni, Fekete Fanni, Filep Éva Marianna, Huszti Erika, Jármi Mariann, Jeszenszki Adrienn, Katona Renáta, Ládi Dóra, Lajmán Eszter, Lovas Flóra Adrienn, Macsi Nikolett, Máté Mariann Enikő, Molnár Krisztina, Morvai Laura, Nagy Csilla, Nagy Katalin Erzsébet, Orosz Adrienn, Percze Dóra, Sempergel Andrea, Simon Bianka, Szabó Ágnes, Sziki Kornélia, Tóth Ágnes, Tóth Éva, Varga Emese Edit, Vass Bernadett, Vincze Renáta, Zavodnyik Szabina
Anglisztika
Ádám András Bence, Balla Zita Fatime, Bódi Zsuzsanna, Bussy Adrienn, Citrák Péter Milán, Csepcsányi Andrea, Csíki Ágnes, Demir Merve, Dobos Benjámin, Fodor Szilvia, Gál Annamária, Greskó Péter, Gulyás Gábor, Hornyák Judit, Hrabovszki Tamás, Jurth Réka Klára, Kárai Dániel, Kenyeres Adrienn, Kicsák Erika, Kiss Ágnes Anna, Kiss Angéla, Kiss Kornél, Kohári Gergely, Komlódy Mihály, Kovács Tímea, Kovácsné Hudra Helga, Körmendi Péter, Kruppa Erzsébet, Lakatos Szilvia, Lekics Lilian, Lovas Tímea, Madácsi Zsófia, Makranczi László, Mátyási Lilla, Mihucza Anett Erzsébet, Nagy Éva, Nagy Tímea, Offra Erzsébet, Orha Viktor, Péter Zsuzsa Flóra, Salamon Réka Judit, Sárközi Gergely, Seifert Péter, Soós Gábor, Soós Péter József, Suller Diána, Szabó Fruzsina, Szabó Kinga, Szabó Márta Ágnes, Szigeti-Benedek Melinda Andrea, Szilágyi Gusztáv, Szilágyi Zoltán, Szilágyi Zsuzsa, Szűcs Noémi, Tiba Zsolt, Tógyer Eleonóra, Török Adél, Ujj Gabriella, Váradi Nóra, Varga Kitti, Veres Enikő, Zsupos Lajos Gábor
Germanisztika–néderlandisztika
Balibán Nóra, Bécsi Gábor, Farkas Edina Éva, Haier-Sikolya Éva, Kozma Ilona, Kulcsár Nikolett, Molnár Zita, Noszály Piroska, Rozsnyai Zsófia, Tordai Edit, Török Zsuzsa, Zsurzsán Adél
Germanisztika–német
Barabás Gabriella, Csobán Anikó, Danyi Nikolett, Fehér Emese, Fige Mónika, Gardosi Anett Regina, Gulyás Anna, Hodosi Flóra Eszter, Kádár Zsuzsa Nóra, Kelen Zsuzsanna, Kovács István, Kovács Zsolt, Sándor Péter, Szabó Andrea, Szemán Orsolya, Szlávik Szilárd, Téglási Eszter, Titkos János, Tőkés Ildikó, Verécze Dóra
Kommunikáció- és médiatudomány
Antal Krisztina, Badár Dóra, Bordás Tamás, Császi Fruzsina Orsolya, Dajka Andrea, Duró Szabina, Farkas Sándor Róbert, Galántai Júlia, Gilányi Dóra, Iglár Alexandra, Illés Gabriella, Imre Norbert, Kakszi Noémi, Kalocsai Zsuzsanna, Kiss Alexandra, Kóczán Anna, Kovács Anita, Kovács Bettina Kinga, Ladányi László, Lévai Krisztina, Mikulcza Anita, Milotai Gergő, Nagy Norbert, Oláh Adrienn, Papp János, Rácsai Rita, Somogyi Szilvia, Szabo Noémi Ildikó, Szabó Zsófia Anna, Szilagyi Adrienn, Szilágyi Magdolna, Szőke Anita, Tóth Alexandra, Tóth Laura, Tóth Lilla, Tuza Hajnalka, Ulman Péter, Vágner Szabolcs, Varga Petra, Várhelyi Viktória, Vári Beáta
Magyar
Balogh Anett, Bártfai Míra Petra, Bátori István, Boncsér Andrea, Boros Eszter, Dunaveczki Kitti Anita, Gabányi Dóra, Hanyiszkó Kitti, Hegedüs Katalin, Hegedüs Mónika, Hegyi Kitti, Karácson István, Kardos Zsuzsanna, Kiss Veronika Ágota, Kókai Erzsébet, Moldován Tekla Mária, Nagy Máté András, Nagy Sára, Németh Ildikó, Orosz Anna, Paróczai Tekla, Porczió Veronika, Posta Anna, Szabó Gergőné, Szép Szilvia, Szmola Viktória, Tóth Edit, Tóth Eszter, Tóth Éva, Tóth Imola Fanni, Tömöri Barbara, Ungi Gabriella, Válóczi Zsuzsanna, Varga Nikolett
Néprajz
Bálint Janka, Czók Brigitta, Debnár Lilla Dóra, Hasulyó Bernadett, Kiss Ágnes, Kovács Margit Anita, Mihalik Zsuzsanna, Nagyidai Tamás, Ország Dóra, Paksi Nikolett Csilla, Tiba Henrietta, Vinoczai Viktória
Ókori nyelvek és kultúrák
Égerházi Edit, Győri Boglárka, Madar Alexandra Zsuzsa, Nagy Ágnes, Tabányiné Ratkó Luca
Pedagógia
Almási Rita, Karancsi Diána, Katona Jozsef, Nagy Eszter, Nagy Magdolna, Nánási Alexandra, Pankotai Emese
Politológia
Buka Bence László, Erdei Roland, Györffy Tamás, Győry Bence Attila, Kéri Krisztina, Lukovics Borbála Zsófia, Nyiri Géza, Tassonyi Lilla, Tegdes Ágnes, Tóth Dávid, Tóth Milán György
Pszichológia
Bán Judit, Bányai Zsuzsanna Klára, Barbócz Magdolna, Béres Eszter, Bökönyszegi Adrienn, Czifra Marianna, Csernyi Mariann, Dallos Andrea, Dálnoki Anna, Dankó Csaba, Debreczeni Veronika Éva, Derda Krisztina, Dóry Zsuzsa Judit, Farkas Klára, Gábor Gabriella Dóra, Gadanecz Péter, Hekli Judit Anna, Józsa Márta, Kardos Ákos, Kézér Andrea, Lászki Renáta, Mészáros Ágnes, Micskei Orsolya, Molnár Ágnes, Molnár Klaudia, Németh Dorottya, Novák Réka, Ormosné Herczeg Enikő, Orosz Ágnes, Pete Barbara, Pusztai Erika, Raffai Gellért Károly, Szabados Flóra, Szabolcsi Nikoletta, Szakadáth Márton, Szugyiczki Anett, Takács Veronika Klára
Romanisztika - francia
Daróczy Gyöngyi, Hegedűs Kinga, Kovács Krisztina Lilla, Lukovics Alexandra, Tóth Tamás, Varga Alexandra
Romanisztika - olasz
Blaskó Barbara Katalin, Bodócs Mária, Csatáry Ádám, Csehi Noémi, Gönczy Viktória, Kókai Tamás, Kozma Éva, Nagy Gabriella, Somogyi Éva, Szegedi Zoltán, Szentirmai Zoltán, Szép Dóra Ildikó, Szilágyi Anett, Szőke Eszter, Tegdes Ágnes
Szabad bölcsészet
Bezzeg Krisztián, Borbás Bernadett, Farkas Ingrid, Fekete Ildikó, Figeczki Annamária, Gombos Diána, Ienciu János, Kalocsai Andrea, Karasz Ádám Gyula, Keczán Erzsébet Mariann, Kiss Barbara, Kiss Tamara, Kovach Zhofia, Krupa Adrienn, Laki Péter, Molnár Ágnes, Nyulasi Dóra, Pénzár Virág, Schlachta Fruzsina, Szrogh István, Takács Nóra, Timkó Anikó
Szlavisztika - lengyel
Korpa Evelin, Törőcsik Ágnes
Szociális munka
Bodó Andrea, Török Judit, Ungvári Krisztina
Szociológia
Bari Dóra, Dajka Boglárka Edit, Dévald Zoltán, Farkas Attila, Hernádi Péter, Joó Zsanett, Kiszely Tibor, Mosolygó Réka, Nyirkos Zsófia, Panyik Barbara, Révész Mária, Tanyi Tímea, Varga Judit, Volenszki Zsuzsanna
Történelem
Asbóth Balázs, Bán Mihály, Bancsi Árpád István, Bányai Enikő Emese, Bárdos Gabriella, Bitskey Bence, Császár Ildikó, Durovics Alex, Erdei János, Fábián Dominika Anna, Fehér Ildikó, Ferenczi Lilla, Fodor Dávid, Gégény Levente, Herczeg Anna, Horváth Ferenc, Jónás Balázs, Karasz Balázs, Kardos Tímea, Kardos Zsuzsa, Katona Csete, Kedves Tünde, Kertész Tünde Fruzsina, Kiss Zsuzsa, Kónya Tamás, Kovács Annamária, Kovács Emese, Kovács Katalin, Kovács Márta, Lakatos Ágnes, Lázár Anita, Mohácsik Renáta, Molnár Evelyn Ágnes, Munkácsy Katalin Fruzsina, Oskolás Gergely, Pesztránszki Tamás, Poór Anikó, Sándor Izabel, Szerdahelyi Orsolya, Szilágyi Erika Erzsébet, Szőllősi László, Sztancs Gábor, Tamás Csaba, Tóth Etelka, Tóth Tamás, Vágási Tünde, Váradi Katalin, Varga Zsolt
Alapképzés, levelező tagozat
Andragógia
Czapári Nóra, Jánószky Beáta Éva, Szabó Margit, Baloghné Papik Márta, Bátonyi Veronika Krisztina
Kommunikáció- és médiatudomány
Bakócziné Bányai Zsófia, Egyed Károly, Kovács Imréné, Rátóti Andrea Kriszta, Veres Efraim
Néprajz
Budai Réka Zsuzsa, Kósa Mariann, Kovics Mónika, Mészáros Attila, Sápi Beáta
Pszichológia
Antal Gábor, Baráth Ákos, Bartókné Nagy Beáta, dr. Háriné dr. Hegedüs Andrea, Girgás Péter, Gróf Erzsébet, Károlyi Gitta, Kósáné Somogyi Mária, Litkei Enikő Irma, Munkácsi Edit, Páll Erika, Pap Dorottya Ágnes, Sárközi Ágnes, Szabó Tünde, Szabóné Balla Henrietta, Taligás Ildikó, Tóth Szilvia, Vámosi Ildikó, Vas Szilvia, Vass Katalin, Világi Beáta
Szociális munka
Bordás Enikő, Mavranyi Vincéné
Szociológia
Hamvas László, Szőcs Andor, Tóth Imre
Történelem
Balogh Beáta, Bertalan Ibolya Kinga, Burján Katalin, Lechner Zsolt, Maklári Krisztina, Rácz Viktória Dóra
Mesterképzés, nappali tagozat
Amerikanisztika
Ábel Anita, Kontér Erik, Rendes Ildikó, Sáfrány Beáta, Sipos Nóra, Uzonyi Anita
Anglisztika
Esfandiari Baiat Ghazaleh, Hudácskó Brigitta Ilona, Karnizs Klaudia, Kovács Enikő, Lakatos Mariann Réka, Lődár Erika, Mezei Sarolta, Nagy Veronika, Palotai Annamária, Silye Laura, Szilágyi Zsanett, Szoboszlai Réka, Szűcs Péter, Várhegyi Nikolett Dorina
Esztétika
Balatoni Dóra, Horváth Rita, Sós Csaba, Szilágyi Anikó Nikolett, Tánczos Péter, Törőcsik Edina, Varga Rita Lenke
Finnugrisztika
Endresz Brigitta, Horváth Enikő, Lerch Bella
Magyar nyelv és irodalom
Kazamér Éva, Nemesová Tünde, Végh Beáta Éva, Verécze Viktória
Német nyelv, irodalom és kultúra
Ákli Regina, Juhos Petra, Sáfrányos Tamara, Varga Enikő
Néprajz
Makkai Andrea, Revák-Jaczkó Fruzsina, Simon Krisztián
Neveléstudományi
Hurja Kitti, Kardos Katalin, Kovács Edina Mária, Kriston Lívia, Ócsai Gitta, Tölgyesi Júlia, Varga Eszter
Pszichológia
Andrási Beáta, Bakó Veronika, Gáll Andrea, Gáspár Máté, Géczy Gábor, Juhász Eszter Vera, Lázár Brigitta, Mohácsi Bernadett, Nagy Ágota, Nagy Anita, Nótin Ágnes, Papp Gábor, Petruska Zsuzsanna, Posztós Réka Éva, Riczik Ágnes, Szilágyi Alíz, Szombati Enikő, Várkondi Gábor, Vincze Gergő
Szociálpolitika
Somogyi Virág
Szociológia
Dusa Ágnes Réka, Nagy Zita, Sőrés Anett
Történelem
Bacsa Balázs Antal, Balázs Tibor, Bartha Anikó, Cserháti Csongor Lóránt, Fürj Orsolya, Györe Katalin, Keserü Réka, Kiszely Balázs, Kranzieritz Károly, Kudri Dávid, Lukovicsová Anikó, Mester Attila, Mucsi László, Nagy Dóra, Somoskői Viktor, Szabó Edina Rózsa
Mesterképzés levelező tagozat
Anglisztika
Kereskényiné dr. Lakatos Melinda
Néprajz
Fókás István, Kicsindi Enikő, Mátrai-Nagy Andrea Bíborka, Sáriné Szebenyi Judit, Szebenyi Sára
Neveléstudományi
Bakné Moldoványi Anikó Erika
Pszichológia
Bálint Tamás, Dezsőné Ilyés Ildikó Katalin, Dobiné Samu Gabriella, Horgasné Balogh Ágnes, Majorosné Bessenyei Éva Judit
Tanár
Bákonyi Zsuzsanna, Bányainé Pálfi Beáta, Benkőné Balogh Szilvia, Bukovics Ágnes, Csonka Éva, Csörszné Tar Enikő, Danicska Mónika, Daru Katalin, Felföldi Ilona, Ferenczy Norbert Márk, Gáll Erika Tünde, Geszterédi Ildikó, Győrfi Éva, Hercz Tiborné, Jaksi Timea, Katona Mária Ildikó, Kerényi Zita, Kertész Valéria, Koczó Zsuzsanna, Kovács Anita, Kozmáné Béres Zsuzsanna, Kozmáné Péter Enikő Ibolya, Maczkóné Bur Beáta, Maczkóné Varga Tímea, Márföldi Barbara, Markovics Katalin, Mohácsy Timea, Molnár Anita Kamilla, Nádasiné Szállási Éva, Nagy Katalin, Nagy Zsuzsanna, Ötvösné Sarádi Ildikó, Patai Edina, Rácz Veronika, Rákóczi Enikő, Révész Katalin, Sinka Györgyné, Sipos Emese Ilona, Szabó Tünde, Szegedi Józsefné, Szekér Ágnes Teréz, Szilágyi Erzsébet, Topor István, Tóth Tiborné, Turzó Andrea Ágota, Urbánné Tóth Melinda, Üveges Zsolt, Vargáné Andrási Andrea, Vatai Virág, Vitár Tamás, Vodila Sándor Józsefné, Völgyesi Dóra, Zagyva Tamásné Orosz Hajnalka
Szakirányú továbbképzés
Francia nyelvi referens és fordító
Bodnár Tünde, Kukoricza Ágnes, Nagy József, Varga Nikolett, Kulcsár Petra, Rábai-Bíró Marianna, Szabó Péter Csaba
Kulturális és európai uniós szakfordító
Szikiné Lovászi Barbara
Mentálhigiéné
Bordás Krisztina Gizella, Borsyné Körbei Ilona, Csorba Erzsébet Jolán, dr. Tóthné Bánhegyi Andrea, Kecskeméti Anett, Kissné Suta Mariann, Molnár Katalin, Szikora Ildikó Niki, Szoboszlainé Zabos Petra Hajnalka, Tóthné Farkas Piroska, Vajda Melinda, Zsigmondné Ruszka Andrea
Német nyelvi referens és fordító
Garai Zsófia
Olasz nyelvi referens és fordító
Molnár Réka, Tóth Blanka
Pedagógus szakvizsga
Balázsné Kovács Ildikó, Barna Gábor, Czimer Györgyi, Czirinkóné Erdei Mária, Csákó Juliánna, Csomorné Albert Tímea Katalin, Deli Emina, dr. Bajza Istvánné, dr. Csáki Tiborné, dr. Fehérné dr. Kiss Ágota, dr. Keczán Barbara, dr. Rózsahegyiné Nagy Andrea, dr. Tóthné Bánhegyi Andrea, dr. Vántus András Istvánné, Halász László, Hegyeshalmi Csaba, Kammererné Nyéki Orsolya Hajnalka, Kiss Margit Sára, Kovácsné Komáromi Éva, Kovácsné Molnár Nóra, Kovácsné Veres Ildikó, Kurinszky Andrea Katalin, Nagy Zsoltné Berei Katalin, Nyiránné Varga Andrea, Papp Melinda, Polonkainé Nagy Erika, Szűcsné Gali Ildikó, Tarnócziné Csahóczi Tímea, Tot Der Feldi Ilona, Tóth Richárdné Nagy Alíz Zsófia, Új Imre Attila, Vincze Krisztina Mária
Felsőfokú szakképzés
Idegennyelvi kommunikátor
Bócsó Zsanett Mária, Erdős Melinda, Gombár Alexandra, Hirzics Dóra Éva, Juhász Gábor, Kiss Erika, Krómer Viktória, Lukács Renáta, Nagy Andrea, Sinka Noémi, Szilágyi Ákos, Szűcs Orsolya, Tóth Adrienn Marianna, Veres Rita Beáta
Egyetemi képzés, nappali tagozat
Angol
Csákó Petra, Eisert László, Farkas Friderika, Hevesi Márk, Iványi Lilla, Kedves Nóra, Lipták Fanni, Tanka Beáta, Zabán Zsolt
Filozófia
Simon Enikő, Sinka Ágnes, Vizkeleti Dániel
Német
Gyirán Barbara, Mató Vera, Oroszné Koncz Nóra, Ormós Petra, Tircsi Eszter
Magyar
Jelinek Judit, Kozma Zsuzsanna, Tóth Barna
Pszichológia
Maulis Judit, Nagy Ilona
Szociológia
Balázs Anita
Történelem
Blaskó Barbara, Bojti Irén, Hidas Gabriella, Kecskés Szabolcs, Német Hajnalka, Varju Éva
Angol–francia
Kováts Flóra, Kunkli Szilvia, Lipcsei Noémi
Angol–finn
Leskó Diána
Angol–kommunikáció
Váradi Beáta
Angol–latin
Kovács Ádám
Angol–lengyeL
Szabó Gyula
Angol–művelődésszervező
Ignáth Anita, Szepesi Judit
Angol–néprajz
Gálová Katarína
Angol–német
Csige Zsófia, Erdei Dóra
Filozófia–művelődésszervező
Mészáros Judit
Filozófia–elméleti nyelvészet
Szekrényes István
Lengyel–finn
Ladányi Katalin
Olasz–művelődésszervező
Bordi Zsuzsa, Keresztesi Lilla
Magyar–angol
Gábor Anita
Magyar–filozófia
Dezső Kinga
Magyar–finnugor
Tóth Anikó
Magyar–kommunikáció
Szatai Attila
Magyar–német
Erdei Helga, Juhász Ildikó
Magyar–néprajz
Csorba-Vad Réka, Kertész Zsófia
Magyar–politológia
Ugyan Gábor
Magyar–történelem
Bartha Ábel, Szilágyi Tünde
Német–filozófia
Illés Edina
Német–kommunikáció
Balla Barbara, Rácz Márton
Német–néprajz
Fedor Anett
Történelem–angol
Hadházi Andrea, Szabó Tibor
Történelem–földrajz
Éles Anikó, Kiss Gábor, Pintér Zoltán, Tisza Balázs, Tóth Attila
Történelem–kommunikáció
Anwar Sába, Bódi Tamás
Történelem–néderlandisztika
Csordás Beáta
Történelem–olasz
Molnár Veronika, Varga Imre
Történelem–néprajz
Antal Ágnes, Takátsi-Horváth Bence
Történelem–pedagógia
Pethő Anita, Varga Viktória
Történelem–politológia
Bíró Tomás, Oros Zoltán
Egyetemi képzés, levelező tagozat
Magyar
Bátor Szilvia
Művelődésszervező
Zatureczky Orsolya
Pedagógia
Knódel Éva
Pszichológia
Zsoldos Judit
Egyetemi képzés, távoktatás tagozat
Angol
Babai Szilvia, Granoviter Jázmin, Kiss Erzsébet, Kissné Szigetvári Barbara, Nyári Rudolf, dr. Talabér János, Zsakay Helga
Főiskolai képzés, levelező tagozat
Általános szociális munkás
Apáti Zoltán, Földi Zsoltné
Műszaki Kar
(vasárnap, díszudvar, 9 óra)
Diplomát átvevők névsora
Létesítménymérnöki szak, nappali tagozat
Szabó Adrienn Katalin, Török Imre
Létesítménymérnöki szak, levelező tagozat
Balog Bánk Roland, Dodog Zoltán, Fintorné Barkó Anita, Harakály Péter, K. Szabó Gábor, Kéki Krisztián László, Szekeres Imre, Tar Flórián, Varga Viktor, Varga Violetta, Vigvári Péter
Építészmérnöki szak levelező tagozat
Gaál Krisztián, Hudácskó Csaba, Gyuró Zoltán Attila, Németh Sándor
Építészmérnöki szak nappali tagozat
Bazsó Ádám, Csáki Melinda, Dienes Péter, Dóra Szilveszter, Fodor Anna Kata, Gergely Edina, Győri Brigitta, Hegedűs Gábor, István Judit, Kis Bettina, Komár István, Medgyesi Gréta Dalma, Petercsák Péter István, Serestyén Tamás, Tóth Emese Kinga, Tóth Zoltán
Építőmérnöki szak, nappali tagozat
Baráth Zsuzsa, Csáki Enikő, Fagyal Norbert, Gyurkó Vivien, Kertész Mónika, Kovács Lilla, Nagy Ferenc, Petrus Nikolett, Pongrácz Gábor, Tarján Máté, Tóth László , Vereska Gábor
Építőmérnöki szak, levelező tagozat
Balázs Lajos, Borók Zsuzsanna, Derzsiné Vass Irén, Elek Ferenc Szabolcs, Frankovics László, Keller Brigitta, Kovács Imre, Molnár Judit, Rábai Péter, Vadon Balázs
Gépészmérnöki szak, nappali tagozat
Apáti Sándor, Balogh Róbert, Békési Zsolt, Bokor József, Erdei Gábor, Gonda György, Harsányi István László, Kvasz Richárd Pál, Lupcsa Zsuzsanna, Menyhárt József, Mikó Gábor, Németh Tibor, Némethi Péter, Selmidis Pavlos, Tatomirovics András, Szendrei László
Gépészmérnöki szak, levelező tagozat
Gorzsás Tibor, Hajas Norbert, Kiss Viktor László, Laczai Balázs, Marcsó József
Környezetmérnöki szak, nappali tagozat
Berkesz Judit, Czentye József, Hompoth Tibor, Kondás Gergő, Kósa Ágota, Mazsu Nikolett, Stéh Renáta Tünde, Szabó Krisztina, Szabolcsik Andrea, Szőllősi Nóra, Tanyi Norbert
Környezetmérnöki szak, levelező tagozat
Bacsó Attila, Bakosné Sallai Judit, Halász Zoltán, Konyári Mariann, Pálocska Árpád
Műszaki menedzser szak nappali tagozat
Agócs Tímea, Gulyás Eleonóra, Jászay Szilárd, Lévai Hajnalka, Molnár Sándor, Sitku Marietta, Váczi Anita
Műszaki menedzser szak levelező tagozat
Áncsán Istvánné, Barócsi Ákos, Radics Péter László, Rektor Balázs Mihály, Ványai József
Mérnöktanári szak nappali tagozat
Győri Brigitta, Tatomirovics András
Településmérnöki szak nappali tagozat
Papp János Attila
Településmérnöki szak levelező tagozat
Vincze Gabriella, Erdei György
Természettudományi és Technológiai Kar
(vasárnap, díszudvar, 13, 16 óra)
Az összeállításban azoknak a hallgatóknak is szerepel a neve, akik 2011. februártól június 30-ig kaptak oklevelet.
Nappali, alapképzés (BA/BSc)
Biológia (BSc)
Angel Cintia, Angyal Ágnes, Anton Fruzsina, Bakó Anett, Balla Dániel József, Balogh Annabella, Balogh Norbert, Bartha Orsolya Ilona, Bencze Eszter, Bertóti Regina Lilla, Boczonádi Imre, Bogdány Tamás, Bognár István Ádám, Bolgovics Ágnes, Bordás Csilla, Boros Enikő, Boros Júlia Anna, Boros Tímea, Borza Sándor, Czipa Erik, Czirják Tamás, Csaba Judit, Csercsa András, Dienes Ágota Viktória, Domokos Apolka Hajnalka, Drabik Péter Dániel, Fodor Klára, Fosztó Szabolcs, Földi Angéla, Gajtkó Andrea, Gerőcs Annamária, Gyöngyösi Alexandra, Halász László, Harsányi Csaba, Hegedűs Roland, Hollós Patrik János, Horváth József, Horváth Judit, ifj. Nagy Jenő, Jakob Bernadett, Jóvér Hedvig Réka, Juhász Attila, Kahlik Bernadett, Kassakürti Zsanett, Kassay Norbert, Kati Sára, Kicska Lívia, Király Gábor, Kis Olga, Kiss Ádám, Kókai Zsuzsanna, Kószó Tamás, Kovács Tünde, Kozma Zsuzsanna, Lehoczki Gábor, Lengyel Anita, Lukács Andrea, Luzics Szabina, Markovics Arnold, Mázló Anett, Michaliková Csilla, Mózes Edina, Nagy Erika, Nagy György Péter, Németh Anna, Németh Tamás, Nótár Balázs, Orosz Lilla, Petruska Fanni, Pollner Kitti, Rácz Rita, Riba Milán, Sallai Gábor, Simon Ádám László, Sivadó Éva, Sonkoly Judit, Surányi László, Szabolcs István Márton, Szabó-Papp Zsuzsa Sarolta, Szaladják Erzsébet, Szarka Máté, Szatmári Tímea, Szepesy Judit, Szolnoki Noémi, Takács Attila, Takács Melinda, Tálas László, Tóth Attila, Urbán Zsuzsanna Zita, Varga Rita, Viski Vivien Blanka, Vojtkó Anna
Biomérnök (BSc)
Celikbilek Katalin, Csordás Norbert Zsolt, Hortó Annamária, Soltész Imre Elek
Fizika (BSc)
Bartók Márton, Boloh Andriy, Dobróka Mihály Márton, Filep Tamás, Szabó Attila, Szepesi András, Takács Marcell Péter, Tóth László Zoltán
Fizika (BSc) angol nyelvű képzés
Karpas Ehud Dov
Földrajz (BSc)
Balla Dániel Zoltán, Borbély Ádám, Buzás Mihály, Dézsi Gyula, Donka András, Koncsos Tamás, Korbeák György, Könyves-Tóth Fruzsina, Krómi Zoltán, Lénárt Fruzsina, Lengyel István, Lizák Anett, Makai Krisztina, Molnár Éva, Nyulászi Gergely, Oláh Sándor, Orosz Edina, Papp Anikó Ibolya, Petik Szilárd, Schweitzer Balázs, Surányi Emese, Széplaki Ágnes, Tasnádi Lilla, Túri Marianna, Vlcskó Bence
Földtudományi (BSc)
Barna János Róbert, Bartók Ádám, Bede Balázs, Bodnár Balázs, Bognár Ibolya, Fülöp Norbert, Harman László, Juhász Gábor, Karancsi Gergő, Kovács Gellért Péter, Miron Zsófia, Nyiri Anna, Panyi Norbert, Somodi Zsófia, Szabó Tibor, Szűcs Sándor, Vas Viktor
Kémia (BSc)
Antal Borbála, Bajusz Dávid, Bihari Zsolt, Bodnár Judit, Borbély Erzsébet Barbara, Csatári Enikő, Csire Gizella, Deák Vivien, Ditrói Tamás, Emri Zsófia, Erdei Sándor Lóránt, Garda Zoltán, Győri Enikő, Hadházi Ádám, Kerekes Péter, Kócs Tamara, Lukácsi Katinka, Molnár Éva, Nagy Renáta, Petrohai Ágnes, Rácz Anita, Ruscsák Erika, Sass Péter, Szabó Anna Éva, Szilágyi Bence, Szücs Erika, Vágner Adrienn, Végh Andrea, Virga Erzsébet
Környezettan (BSc)
Balogh Julianna, Gál Judit, Komár Péter, Kőhegyi Eszter, Pillió Zsolt, Puskár Judit, Rektor Anett, Szarvas Tímea, Szemán Alexandra Gizella, Szeregnyi Viktória Anita, Szilágyi Mária, Szini Hajnalka, Szőke Anita, Tóth Melinda
Matematika (BSc)
Buti Bernadett, Deme Adrienn, Ignéczi Andrea, Kiss Krisztina, Kiss Orsolya Anna, Kiss Tibor, Kóti Adrienn, Nagy Ágnes, Nagy Kornélia Anna, Pap Ágnes, Puha Péter, Rácz Zsuzsanna Magdolna, Szabó Tímea, Szikszai Márton, Török Szilvia, Ungi Gergely
Vegyészmérnök (BSc)
Csumita Mária, Gyurkó István, Kovács István, Látrán Mihály, Lőrincz Krisztina, Molnár Márió, Samók Zsolt, Tompa Krisztián József
Villamosmérnök (BSc)
Gyányi Szabolcs, Hajdu Péter, Horváth Csaba, Hudák Csaba, Márton Miklós, Mező Gábor, Nyakó Zsolt, Pépei Vivien, Révész Dániel, Szabó Mihály, Szőke Zoltán
Levelező, alapképzés (BA/BSc)
Vegyészmérnök (BSc)
Bencze Ilona, Gaál Tamás, Gardi Anikó Erzsébet, Kovács Gábor, Lakatos László, Major Csaba Attiláné, Nánássy Zoltán, Papp Zoltán Károly, Polyák Norbert, Szendrei Péter, Takács Anett Ildikó, Vadász Roland, Zsupos Attila
Villamosmérnök (BSc)
Bíró István, Fark Tibor, Komódi László, Makó Tamás
Nappali, egyetemi képzés
Ábrázoló geometria–matematika tanár
Kenyeres Erika
Biológiatanár
Nagyhaju Nóra
Biológiatanár–földrajztanár
Nagyné Sitku Andrea, Nyalka Katalin, Szép Tímea
Biológiatanár–informatikatanár
Aranyos Edit
Biológiatanár–kémiatanár
Bódi Judit, Majláth Gábor, Ruszkai Réka
Biológiatanár–környezettantanár
Ecseki Tibor, Falusi Linda, Huszti Anett, Kovács Katalin Éva, Lázár Katalin, Rakusz Enikő, Schneiker Éva, Tar Gábriel, Török László
Biológiatanár–némettanár
Vetter Anett
Fizikatanár–matematikatanár
Varga Angéla
Földrajztanár
Fekete Zsuzsa
Földrajztanár–környezettantanár
Hamecz Miklós Tamás, Kiss Marianna
Informatikatanár–matematikatanár
Péter Miklós
Informatikus könyvtáros–matematika tanár
Radics Ágnes, Virág Gabriella Nikolett
Kémiatanár
Takács Vanda Gabriella
Matematikatanár
Bodnár Nelly, Bodnár Zsuzsanna, Kiss Annamária, Miskolczi Panna Márta
Matematikatanár–magyartanár
Papp Judit
Matematikatanár–némettanár
Kocsi Eleonóra, Nyalka Anita
Alkalmazott matematikus
Bodnár Nelly, Varga Péter
Biológus
Barczi Tímea, Békefi Janka Márta, Berczeli Endre, Ferenczi Márta, Földi Edit, Homoki Judit Rita, Kiss Ádám, Kurali Anikó, Mika Zsófia, Nagyhaju Nóra, Protovin Tímea, Szabó József, Turáni Melinda, Váradi János, Varga Nikoletta
Fizikus
Békés Gábor Balázs, Fenyvesi Edit, Hegedüs Zoltán Csaba, Nagy Tamás
Geográfus
Asztalos Gábor, Bíró Boglárka, Erdei Krisztián, Fábián Ákos, Fekete Zsuzsa, Gócsa Lilla, Harsányi Miklós, Juhász Krisztina, Koterle Gábor, Kun Sándor, Miklós Márton, Miklovich László, Nagy Ágoston, Siklódi Tibor, Stifter Tímea Andrea, Szilágyi Zsuzsanna, Tóth Beatrix, Treznyák Tibor
Informatikus–fizika
Birov Oleksandr, Kőrösy Gergely, Madár Gábor
Környezettudomány
Aliczki Zsanett, Gerber-Csóti Bence, Györffy Éva, Hajnal Ákos, Képiró Judit, Lóránt Gábor, Lukács Krisztina, Menzel Lena, Mészáros Gyula, Molnár Judit Mária, Nagy Gyula, Péter Barbara, Serbán Györgyi, Tóth Melánia
Környezettudomány – angol–magyar szakfordító
Gedei Szilvia
Matematikus
Bodnár Zsuzsanna, Milkovszki Tamás
Molekuláris biológus
Bana Ágnes Nóra, Gazsó Krisztina, Lucas Renáta, Szántó András József, Zsadányi Márk dr.
Vegyész
Hevesi Zsuzsanna, Koroknai Ádám, Kovács Réka Éva, Lengyel László, Lengyel László Csaba, Mitró Nóra, Papp Zsuzsa, Szász Balázs, Szilágyi Tamás Gábor, Varga Róbert
Levelező, egyetemi képzés
Biológiatanár/kiegészítő
Joóné Herka Erzsébet, Osánné Révész Beáta Anikó, Timár Ilona Edit
Földrajztanár/kiegészítő
Röfler János, Zagyvai Ágnes
Matematikatanár/kiegészítő
Tanács Tünde
Nappali, főiskolai képzés
Villamosmérnök
Tóth Gábor Róbert
Levelező, főiskolai képzés
Villamosmérnök (ALK)
Rigó Norbert
Nappali, mesterképzés (MA/MSc)
Alkalmazott matematikus (MSc)
Ágfalvi Veronika, Belicza Zsuzsanna, Kereskényiné Balogh Zsófia Rita, Rauf Bettina, Varga Nóra
Biológus (MSc)
Ács-Szabó Lajos, Balogh Enikő, Bátky Katinka, Debnár Zsuzsanna, Deli Gábor, Fizil Ádám, Jakab Ágnes, Karanyicz Edina, Kaszonyi Gábor, Katona József, Kovács Dóra, Lukács Borbála, Marián Anna, Miski Tünde Csilla, Nagyváradi László Pál, Nyitrai Mónika, Szalai Mónika, Szalóki Szilvia, Szanyi Szabolcs, Tóth Enikő, Török Tamás, Varga Gerda
Fizikus (MSc)
Danku Zsuzsa, Makovec Alajos, Pál Gergő
Geográfus (MSc)
Abán Péter István, Beimli Judit, Bessenyei Éva, Bodor Norbert, Fábián Kinga, Fógel László, Gyulainé Andrási Katalin Anna, Horváth Edina, Hunyadi Tünde, Juhász Krisztina, Karika Anita, Kerekes Katalin Viktória, Kocsány József, Kovács Adrienn, Kurucz Attila, Lengyel Helga, Lipcsei Laura, Márku Melinda, Mecser Nikoletta, Molnár István, Orosz István Dávid, Paládi Mónika, Patai Krisztina, Rácz Mariann, Simon Andrea, Szabó Judit, Szabó Magdolna, Szankovics Mónika, Takács Katalin, Zudor Éva
Hidrobiológus (MSc)
Árva Diána, Berzi-Nagy László, Canaková Tünde, Cozma Nastasia Julianna, Gombos Petra, Kassai Sándor, Korózs Zsuzsanna Magdolna, Kovács Judit, Ludányi Mercédesz, Mester Béla, Nemes Ildikó, Szabó Gabriella, Szepesi Gabriel, Takács Erika, Tóth Zoltán, Vitál Zoltán
Környezettudomány (MSc)
Deáki Dorottya, Lakatos Csilla, Nyitrai Balázs Zoltán, Szabon Judit, Vasenszki Tamás, Zákány Zoltán
Matematikus (MSc)
Hannusch Carolin, Kertész Dávid Csaba, Nagy Ábris, Rábai Zsolt
Vegyész (Msc)
Ecsedi Sándor, Fodor Tamás, Grenács Ágnes Judit, Hevesi István, Kaluha Anikó, Kondor Zoltán, Mező Erika, Michnyóczki Judit, Pásztor Dóra, Pleskonics Gergő, Polyák Mária, Szilágyi Anita
Levelező, mesterképzés (MA/MSc), tanári mesterszak
Biológia
Bodnárné Nagy Erzsébet, Döbreiné Bíró Erika, dr. Kókainé Varga Beatrix, Éltes Kondné, Fazekasné Gál Erzsébet Mária, Görcsösné Demjén Katalin, Guba István, Hanák Sándor, Hollókőiné Bodnár Mária, Illés Andrea, Nagy Angéla, Nagyné Varga Anikó, Polák Péter, Prokainé Hajnal Zsuzsanna Hajnalka, Sándor Tímea, Seres Rita, Sipos Emőke Villő, Srankó Anna, Szabó Zsuzsanna, Szabóné Darócz Mária Ibolya, Török Tamás, Várkonyi Bernadett
Fizika
Fülöp Zoltán, Komáromi Annamária, Magi Béla Tibor, Siető Andrea
Földrajz
Baloghné Mudri Ágnes, Beliczai Tamás, Czakó Gábor, Csiszár Antalné, Faggyasné Balogh Erzsébet, Földi Gabriella, Kiss Zsuzsanna, Lászlóné Hollik Ágnes, Máj Tamás Zoltán, Molnárné Varga Irén, Nagy Angéla, Sárbogárdiné Brudnyák Éva, Sipos Gabriella, Somoskői Dénes
Kémia
Bibók-Kiss Éva, Gábor Éva, Kapitány János Sándor, Kun Pál, Molnár József, Molnárné Ivánkó Éva, Nagy Lívia, Seres Rita
Matematika
Buda Róbert, Gocs Roland, Kamocsa Gizella, Kissné Simon Mária, Lakatos Imre Lajos, Szabóné Balla Henrietta, Tassy János, Tóth Lajosné, Tóthné Sümegi Adrienn
Levelező, mesterképzés (MA/MSc)
Biológus (MSc)
Árvai Kristóf Balázs, Baloghné Kalina Éva, Buglyó Ármin, Hegedűs Krisztina, Szabó Zoltán, Varga Lívia
Vegyész (MSc)
Füzi Henriett, Hubai László, Jánószky Mihály Henrik, Marton András, Szél Szilveszter
Nappali, szakirányú továbbképzés
Angol–magyar természettudományi szakfordító
Demeter Mátyás, Gáll Tamás, Győrváriné dr. Horváth Henrietta, Kassai Sándor, Leiter Éva Julianna, Ónodi Anikó, Pintér Aliz Boglárka, Simon Adrienn, Szaniszló Szilvia, Szikszai Dorina, Tóth Eszter, Vajday László Péter
Levelező, szakirányú továbbképzés
Pedagógus szakvizsga
Biológia
Sójáné Gajdos Gabriella
Fizika
Barnóth Tibor, Bíró István
Földrajz
Németh Gyula
Kémia
Jakab Edit
Matematika
Csiszár Emese, Gulyás Tibor, Szabadfalviné Kormányos Anikó, Szegedi-Nagy Zsuzsa
Távoktatás, szakirányú továbbképzés
Környezetvédelmi és -fejlesztési szaktanácsadó
Drótos Attila