A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Közép csoportjának tavaszi sorsolása – 2017/2018

Nyékládháza vs. Harsány - illusztráció
Nyékládháza vs. Harsány - illusztráció - © Fotó: Bujdos Tibor
Miskolc – A 2017/2018-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei II. osztályú bajnokság Közép csoportjának tavaszi órarendje.


Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Közép csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...


18. forduló, március 11.

V., 14.30: Mezőcsát – Mezőnagymihály

V., 14.30: Ónod – Harsány

V., 14.30: Tiszapalkonya – Nyékládháza

V., 14.30: Hernádnémeti – Bükkzsérc

V., 14.30: Vatta – Cserépfalu

V., 14.30: Mezőkeresztes – Tiszakeszi

V., 14.30: Emőd – Sajószöged

V., 14.30: Tibolddaróc – Kisgyőr

19. forduló, március 17-18.

Sz., 15.00: Sajószöged – Tibolddaróc

Sz., 15.00: Tiszakeszi – Hernádnémeti

Sz., 15.00: Ónod – Mezőcsát

V., 15.00: Harsány – Bükkzsérc

V., 15.00: Mezőnagymihály – Vatta

V., 15.00: Cserépfalu – Emőd

V., 15.00: Nyékládháza – Mezőkeresztes

V., 15.00: Kisgyőr – Tiszapalkonya

20. forduló, március 24-25.

Sz., 15.00: Mezőcsát – Harsány

Sz., 15.00: Tiszapalkonya – Sajószöged

Sz., 15.00: Hernádnémeti – Nyékládháza

Sz., 15.00: Emőd – Mezőnagymihály

V., 16.00: Vatta – Ónod

V., 16.00: Mezőkeresztes – Kisgyőr

V., 16.00: Bükkzsérc – Tiszakeszi

V., 16.00: Tibolddaróc – Cserépfalu

21. forduló, március 31-április 1.

Sz., 14.00: Ónod – Emőd

Sz., 16.00: Mezőcsát – Vatta

Sz., 16.00: Sajószöged – Mezőkeresztes

V., 16.00: Harsány – Tiszakeszi

V., 16.00: M.-nagymihály – Tibolddaróc

V., 16.00: Cserépfalu – Tiszapalkonya

V., 16.00: Nyékládháza – Bükkzsérc

V., 16.00: Kisgyőr – Hernádnémeti

22. forduló, április 7-8.

Sz., 14.00: Emőd – Mezőcsát

Sz., 16.30: Tiszakeszi – Nyékládháza

Sz., 16.30: T.-palkonya – M.-nagymihály

Sz., 16.30: Hernádnémeti – Sajószöged

Sz., 16.30: Mezőkeresztes – Cserépfalu

V., 16.30: Vatta – Harsány

V., 16.30: Bükkzsérc – Kisgyőr

V., 16.30: Tibolddaróc – Ónod

23. forduló, április 14-15.

Sz., 16.30: Mezőcsát – Tibolddaróc

Sz., 16.30: Sajószöged – Bükkzsérc

Sz., 16.30: Ónod – Tiszapalkonya

V., 16.30: Vatta – Emőd

V., 16.30: Harsány – Nyékládháza

V., 16.30: M.-nagymihály – M.-keresztes

V., 16.30: Cserépfalu – Hernádnémeti

V., 16.30: Kisgyőr – Tiszakeszi

24., április április 22.

V., 17.00: Tiszakeszi – Sajószöged

V., 17.00: Tiszapalkonya – Mezőcsát

V., 17.00: H.-németi – Mezőnagymihály

V., 17.00: Mezőkeresztes – Ónod

V., 17.00: Bükkzsérc – Cserépfalu

V., 17.00: Emőd – Harsány

V., 17.00: Tibolddaróc – Vatta

V., 17.00: Nyékládháza – Kisgyőr

25. forduló, április 28-29.

Sz., 17.00: Mezőcsát – Mezőkeresztes

Sz., 17.00: Sajószöged – Nyékládháza

Sz., 17.00: Ónod – Hernádnémeti

Sz., 17.00: Emőd – Tibolddaróc

Sz., 17.00: Mezőnagymihály – Bükkzsérc

V., 17.00: Vatta – Tiszapalkonya

V., 17.00: Harsány – Kisgyőr

V., 17.00: Cserépfalu – Tiszakeszi

26. forduló, május 5-6.

Sz., 14.00: Tiszapalkonya – Emőd

Sz., 17.00: Tiszakeszi – Mezőnagymihály

Sz., 17.00: Hernádnémeti – Mezőcsát

Sz., 17.00: Mezőkeresztes – Vatta

V., 17.00: Bükkzsérc – Ónod

V., 17.00: Tibolddaróc – Harsány

V., 17.00: Nyékládháza – Cserépfalu

V., 17.00: Kisgyőr – Sajószöged

27. forduló, május 12-13.

Sz., 17.00: Mezőcsát – Bükkzsérc

Sz., 17.00: Ónod – Tiszakeszi

Sz., 17.00: Vatta – Hernádnémeti

V., 17.00: Emőd – Mezőkeresztes

V., 17.00: Harsány – Sajószöged

V., 17.00: M.-nagymihály – Nyékládháza

V., 17.00: Cserépfalu – Kisgyőr

V., 17.00: Tibolddaróc – Tiszapalkonya

28. forduló, május 19-20.

Sz., 17.00: Sajószöged – Cserépfalu

Sz., 17.00: Tiszakeszi – Mezőcsát

Sz., 17.00: Tiszapalkonya – Harsány

Sz., 17.00: Hernádnémeti – Emőd

V., 17.00: Mezőkeresztes – Tibolddaróc

V., 17.00: Bükkzsérc – Vatta

V., 17.00: Nyékládháza – Ónod

V., 17.00: Kisgyőr – Mezőnagymihály

29. forduló, május 26-27.

Sz., 17.00: Mezőcsát – Nyékládháza

Sz., 17.00: Ónod – Kisgyőr

Sz., 17.00: T.-palkonya – Mezőkeresztes

V., 17.00: Vatta – Tiszakeszi

V., 17.00: Emőd – Bükkzsérc

V., 17.00: Harsány – Cserépfalu

V., 17.00: Mezőnagymihály – Sajószöged

V., 17.00: Tibolddaróc – Hernádnémeti

30. forduló, június 2-3.

Sz., 17.00: Sajószöged – Ónod

Sz., 17.00: Tiszakeszi – Emőd

Sz., 17.00: H.-németi – Tiszapalkonya

Sz., 17.00: Mezőkeresztes – Harsány

V., 17.00: Bükkzsérc – Tibolddaróc

V., 17.00: Cserépfalu – Mezőnagymihály

V., 17.00: Nyékládháza – Vatta

V., 17.00: Kisgyőr – Mezőcsát

17. forduló, június 10.

V., 17.00: Emőd – Kisgyőr

V., 17.00: Sajószöged – Vatta

V., 17.00: Tiszakeszi – Tiszapalkonya

V., 17.00: Hernádnémeti – Harsány

V., 17.00: Bükkzsérc – Mezőkeresztes

V., 17.00: Mezőnagymihály – Ónod

V., 17.00: Cserépfalu – Mezőcsát

V., 17.00: Nyékládháza – Tibolddaróc

Megjegyzés: a Nyékládháza hazai mérkőzéseit Mályiban rendezi



Emőd.
BOON.HU

További hírek a boon-sportoldal kategóriából






hirdetés