KBSC: „Jól kezdtük a mérkőzést, mégis nehezen győztünk”

Kazincbarcika - A labdarúgó NB II, 28. fordulójában a Budafok csapatát fogadta a KBSC.

Kazincbarcikai SC – Budafoki MTE 2–1 (1–0)

Putnok, 250 néző. V.: Horváth T.

Kazincbarcikai SC: Fila – Palmes, Heil, Fótyik, Mikló – Kiss B., Takács P., Oltean (Belényesi Cs., 73.), Szabó L. (Gábor, 72.) – Ádám F. (Tóth L., 46.), Lukács R. Vezetőedző: Gálhidi György.

Budafoki MTE: Kovács Z. – Vég (Vaszicsku, 89.), Khiesz, Króner, Gohér (Vankó, 46.) – Veszelinov (Pölöskey P., 76.), Oláh B. – Kovács D., Kulcsár K., Kirják – Kercsó. Vezetőedző: Csizmadia Csaba.

16. perc: Beívelést követően a lábak között pattogott a labda, amelyre Fótyik csapott le és 11 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 1–0.

49. perc: Vendégakció végén Kulcsár K. került lövőhelyzetbe, és 14 méterről a jobb alsó sarokba bombázott, 1–1.

64. perc: Jobb oldali beívelést követően a vendégek egyik játékosa kézzel ütött a labdába. A megítélt 11-esből Fótyik a kapu közepébe helyezett, 2–1.

Jók: Fótyik, Takács P., Heil, Kiss B., Lukács, ill. Króner, Kercsó.

Gálhidi György: – Jól kezdtük a mérkőzést, mégis nehezen győztünk, mert a szünet után lassan vettük fel a ritmust. A vendégek egyenlítése után viszont elkezdtünk küzdeni, és összességében megérdemelt sikert arattunk a jó találkozón.

Csizmadia Csaba: – A játékvezetők most is befolyásolták a mérkőzés kimenetelét. Sajnálom a játékosokat, akik mindent megtettek a győzelemért, de a bíró olyan 11-est adott meg ellenünk, amely indokolatlan volt.