KBSC: „Sikerült kihevernünk a múlt heti súlyos vereséget”

Kazincbarcika - A labdarúgó NB II. 25. fordulójában Dorogon játszott a Kazincbarcikai SC vasárnap.

Dorogi FC – Kazincbarcikai SC 1–2 (1–1)

Dorog, 360 néző. V.: Szilágyi.

Dorog: Szentpéteri – Mészáros, Hegedűs (Erdélyi, 75.), Beke – Kitl (Sitku, 68.), Fürjes, Papp, Dlusztus, Nagy Zs. – Lénárth, Paudits (Vígh, 75.). Edző: Miskei Attila.

KBSC: Fila – Palmes, Heil, Fótyik, Mikló – Kiss (Belényesi, 84.), Oltean, Krausz – Tóth (Toma, 78.), Lukács (Gábor, 72.), Szabó. Megbízott vezetőedző: Dzurják József.

4. perc: Egy előrevágott labda Tóth L.-hez került, aki a védők tétovázását kihasználva a kapuba belsőzte a labdát, 0–1.

32. perc: Papp iramodott meg a bal oldalon, több védőt is kicselezett, majd középre adott. Beke startolt rá a labdára, de a lövés pillanatában buktatták, 11-es! A megítélt büntetőt Paudits lőtte a kapuba, 1–1.

51. perc: Kiss végzett el szögletet a bal oldalról, a hosszú oldalra ívelt, Krausz senkitől sem zavartatva fejelt a kapuba, 1–2.

Jók: Papp, Paudits, ill. Heil, Tóth, Krausz, Oltean, Mikló, Szabó L.

Miskei Attila: – Ellenfelünk három alkalommal került a kapunk elé, s két gólt is szerzett. Az egyéni hibák nem maradnak következmény nélkül, ugyanis nincs sok idő a javításra, számunkra innentől minden mérkőzés élet-halál harc lesz.

Dzurják József: – Sikerült kihevernünk a múlt heti súlyos vereséget. Végre egy csapatként küzdöttünk, a szoros eredmény ellenére megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.