„Alapcélunkat elértük ami nagyon szuper”

Kazincbarcika - A labdarúgó NB II 38. fordulójában idegenben játszott vasárnap a KBSC.

Ceglédi VSE – Kazincbarcikai SC 2-1 (0-0)

Albertirsa, 300 néző. V.: Nagy N.

Cegléd: Mursits – Wild, Nánási (Valkovszki, 71.), Preklet, Farkas – G. Bíró (Virág, 46.) – Damásdi, Hujber, Nyilas, Ágoston – Asztalos. Vezetőedző: Klausz László

KBSC: Fila – Tóth Sz., Heil, Belényesi, Lőrincz (Hegedűs, 54.) – Palmes, Kovács O. (Gábor, 69.) – Kristófi, Mikló, Engel – Boros (Kanalos, 29.). Megbízott-vezetőedző: Koleszár György.

51. perc: Nyilas erős szabadrúgására a hosszú oldalon Farkas érkezett és kapásból a kapuba lőtt, 1-0.

56. perc: Egy beívelés után Palmes fejelt a hazai kapuba, 1-1.

63. perc: Egy szabálytalanságot követően Kanalos a kiállítás sorsára jutott.

66. perc: Egy hazai kontra végén Asztalost passzolt középre az érkező Virág pedig a kapuba helyezett, 2-1.

Jók: Mursits, Preklet, Farkas, Virág, ill. Belényesi, Engel.

Klausz László: – Nyugtalan voltam a kispadon, mert játékosaim nagyon elfáradtak, hosszú volt nekünk ez az idény. Ennek ellenére szépen fejeztük be és gondolkozhatunk azon, hogyan ismételhetjük meg a jövőben.

Koleszár György: – Alapcélunkat elértük ami nagyon szuper. A mai mérkőzésen a véleményes kiállítás döntött, egyébként pedig a kilenc mérkőzésből amit a csapatnak vezényeltem nyolc nagyon rendben volt.