Kazincbarcikai SC – Gyirmót FC Győr 2-3 (2-1)

Tiszaújváros, 100 néző. V.: Nagy N.

KBSC: Somodi – Palmes, Heil, Belényesi, Lőrincz (Gábor, 54.) – Hegedűs, Sigér (Boros, 82.) – Kanalos, Constantinescu (Tóth Sz., 66.), Süttő – Murai. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

Gyirmót: Rusák - Achim, Szilvási, Villám, Présinger – Lázár P., Paku – Sandal, Kiss M., Szalánszki (Varga, 59.) – Horváth R. (Farkas, 91.). Vezetőedző: Szepessy László.

10. perc: Constantinescu passzolt Kanaloshoz aki 20 méterről nagy gólt lőtt a kapu bal oldalába, 1-0.

17. perc: Bal oldali beadás után középen Szalánszki 6 méterről fejelt a kapuba, 1-1.

25. perc: Egy szögletet követően Heil csúsztatott 7 méterről a kapuba, 2-1.

51. perc: Egy jobb oldalról beívelt labdát Somodi öklözött ki, a játékszer Paku elé került, aki 11 méterről a léc alá lőtt, 2-2.

76. perc: Egy kapu elé ívelt labda kavarodás után Lázárhoz jutott aki közelről helyezett a kapuba, 2-3.

Jók: Somodi, Hegedűs, Belényesi, Murai, ill. Horváth R., Paku, Szalánszki.

Vitelki Zoltán: – Gratulálok az ellenfélnek!

Szepessy László: – Nagyon nehéz talajon játszottunk, óriási küzdelmet vívtunk a rendkívül jól küzdő Kazincbarcika ellen. Végig nyílt volt a mérkőzés, a második félidőben úgy jöttünk ki a pályára, hogy mindenképpen győzni akarunk, mert ez benne volt a csapatban. Úgy érzem játékban, küzdeni tudásban és a gólok számában is ellenfelünk fölé nőttünk. Elismerés illeti a Kazincbarcikát is, idén ez volt a legnehezebb mérkőzésünk!