BOON - Sport - Megye II.

2018.10.07. 18:51

„Ami szabálytalan az miért csak nekünk szabálytalan?”

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 9. fordulójában négy meccset játszottak vasárnap.

Mezőnagymihály – Nyékládháza 1-2 (1-2)

Mezőnagymihály, 70 néző. V.. Rendek.

Mezőnagymihály: Szalkai - Tóth, Ferenczi (Bertók), Barzsó, Németh Márk, Németh Milán, Bodzán, Kiss, Kaló, Boros K., Török (Tóth). Edző: Ferenczi György.

Nyékládháza: Zselenák - Terdik, Kaczvinszki, Bodnár, Lengyel, Demeter (Máhr), Sipos, Nagy, Lélek, Vangor, Ganyi. Edző: Tóth Rajmund.

G.: Barzsó, ill. Terdik (2). Jók: Kiss, Barzsó, Németh Márk, ill. Terdik. Ifi: 3-2.

Ferenczi György: - Más meccset néztünk a kollégáva, de valószínű több sör után jött ez a nyilatkozat. Így már érthető. A helyzetek sokaságát kihagytuk és még szerencsénk sem volt. Jó játékvezetés.

Zselenák Viktor csapatkapitány: - A meccset végig kézben tartva helyzetek sokaságát kidolgozva ideális gólkülönbséggel nyertünk.

Harsány – Hernádnémeti 6-0 (5-0)

Harsány, 100 néző. V.. Losonczki.

Harsány: Bene (Pusztai T.) - Csizmadia, Balogh, Farkas R., Rafael K., Eperjesi, Resetár (Farkas Gy.), Markov, Rafael J. (Pusztai D.), Tóth, Nagy. Edző: Gável András.

Hernádnémeti: Magyar (Vincze) - Tóth R., Szolnoki, Lipták, Dobos, Debrődi (Balogh), Buzás, Tóth T., Szabó, Gyurgyánszki (Barcsa), Orosz, Edző. Lázár Norbert.

G.: Eperjesi (4), Resetár, Rafael K. Jók: Eperjesi (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 3-1.

Gável András. - Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. Jobbulást kívánok Rafael Józsinak.

Lázár Norbert: - Gratulálok a hazaiaknak. Jobbulást a sérült játékosnak.

Emőd – Mezőcsát 3-1 (1-0)

Emőd, 150 néző. V.. Certiczky.

Emőd: Szurkos - Hozdik, Németh Gergely (Szabó), Petruska, Reményi, Nagy (Németh Gergő), Boncsér (Rémiás), Hriczó, Jakab D. (Németh Cs.), Fekete, Jakab Sz. Edző: Vass László.

Mezőcsát: Balázs - Csapó, Kolompár (Bögre), Szombati, Kemény, Nótár, Horváth (Bóta), Tóth,. Poór, Kalló (Csillag), Németh. Edző: Nagy Zoltán.

G.: Reményi (2), Nagy, ill. Szombati. Jók: Petruska, Reményi, Jakab Sz., ill. Csapó, Szombati, Poór. Ifi: 10-2.

Vass László: - Kiszenvedtük a győzelmet.

Nagy Zoltán: - Két dolgot nem értek: 1.: miért adunk egy félidő előnyt az ellenfélnek? 2.: ami szabálytalan az miért csak nekünk szabálytalan?

Tibolddaróc – Cserépfalu 3-2 (1-2)

Tibolddaróc, 150 néző. V.: Sveda.

Tibolddaróc: Juhász Gy. - Burai G., Varga, Tóth, Nagy L. (Huszár), Juhász B., Holicskó, Pásztor (Nagy B.), Gyöngy (Cservák), Burai J. (Balázs), Sályi. Edző: Szűcs Levente.

Cserépfalu: Komlóssy - Polgár, Keszthelyi, Sasvári (Kiss S.), Kis (Dienes), Mátyás, Román (Kucserák), Szabó, Nagy, Németh, Dongó. Edző: Csomós János.

G.: Varga (3), ill. Román, Keszthelyi. Jók: Varga ( a mezőny legjobbja) és az egész csapat ill. Keszthelyi, Román, Polgár. Ifi: 3-5.

Szűcs Levente: - Amit a sors múlt héten elvett tőlünk azt most visszaadta. Mostmár azt vallom: játszunk inkább rosszul és nyerjünk mint, hogy jól játszunk és kikapjunk. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez.

Csomós János: - Az első félidőben jól játszva helyzetek sokaságát hagytuk ki. A második félidő elején belealudtunk és a hazaiak megfordították a mérkőzést. További sikereket nekik!

A Bükkábrány visszalépése miatt a Kisgyőr szabadnapos volt.