BOON - Sport - Megye II.

2017.09.24. 19:47

"3-0 után azt hittük megnyertük a mérkőzést"

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 7. fordulójában öt meccset játszottak vasárnap.

Mezőnagymihály – Tiszapalkonya 3-3 (3-1)

Mezőnagymihály, 100 néző. V.: Csikai.

Mezőnagymihály: Potyka – Szilágyi (Molnár), Nagy (Gáspár), Ferenczi, Németh, Fónagy, Simon, Mohácsi (Tóth), Boros K. (Jámbor), Botos, Bertók (Kiss). Edző: Kun Bertalan.

Tiszapalkonya: Ardai, - Tóth, Bolykó, Nótár, Kiss, R., Nagy, Bakó, Németh A., Kiss (Dudás), Poór, Földi. Edző: Bakó Zsolt.

G.: Botos (2), Fónagy, ill. Farkas (2), Nagy. Kiállítva: Ferenczi (92.) Jók: senki, ill. Tóth (a mezőny legjobba) és az egész csapat. Ifi: 9-0.

Kun Bertalan: - Igazságos döntetlen. 3-0 után azt hittük megnyertük a mérkőzést, de nem az forgatókönyv jött be…

Bakó Zsolt: - A mai mérkőzésen tudtunk először kiállni úgy, hogy mindenki itt volt. Az első félidőben adtunk 3 gólt ez ellenfélnek, míg szünet után fölényes játékkal egyenlítettünk.

Cserépfalu – Mezőkeresztes 4-1 (2-1)

Cserépfalu, 150 néző. V.: Haraszin.

Cserépfalu: Demeter – Polgár, Urbancsik, Csirmaz, Nagy (Máté), Sasvári, Torok, Domján (Harnócz), Kéri (Kecskés), Mizser, Dongó (Orosz). Edző: Csomós János.

Mezőkeresztes: Kaló - Bukta G., Kovács P., Bukta B., Szentpéteri (Szepesi), Izsóf, Vécsey, Páricsi, Zelei (Szilvási), Csibrik (Hargitai), Györki. Edző: Takács Csaba.

G.: Mizser (2), Kecskés, Nagy, ill. Szentpéteri. Jók: az egész csapat, ill. Kaló, Páricsi. Ifi: 4-9.

Csomós János: - Küzdelmes mérkőzésen az egyéni kvalitások döntöttek. Gratulálok a csapat hozzáállásához.

Takács Csaba: - Gyenge játék, reális eredmény.

Kisgyőr – Bükkzsérc 0-5 (0-2)

Kisgyőr, 30 néző. V.: Tiszóczki.

Kisgyőr: Batári – Schmidt (Kótai), Sramkó, Kékedi, Merucza (Kolompár), Vitárius (Mészáros), Orgován, Lakatos (Gibók), Török, Szilágyi, Juhász. Elnök: Kékedi László.

Bükkzsérc: Bukta - Csiszár I., Rémiás (Fridel), Szemán, Mikita (Jóna), Kriston, Karancsi, Horváth, Csiszár Sz., Lázár, Reményi. Edző: Kovács József.

G.: Karancsi (2), Horváth, Rémiás, Jóna. Kiállítva: Kékedi (35.) Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 1-5.

Török Márton csapatkapitány: - A kiállítás megpecsételte sorsunkat. Gratulálok a Bükkzsércnek.

Kovács József: - Hamar létszám előnybe kerültünk, de szerintem ez nem befolyásolta a mérkőzés eredményét. Gratulálok a fiúknak a mai játékhoz!

[poll id="1523"]

Nyékládháza – Tiszakeszi 1-1 (1-0)

Mályi, 100 néző. V.: Suhaj.

Nyékládháza: Zselenák – Kuzma (Farkas), Kaczvinszki (Varga), Szilágyi, Lengyel, Turcsányi, Sipos, Koren (Tóth), Erőss, Vangor, Ganyi. Edző: Tóth Rajmund.

Tiszakeszi: M. Varga G. – Szabó (Muskatal), M. Varga Cs. (Bak), Molnár, Farkas, Lados, Rémiás, Soltész, Egyed, Tamás (Gaál), Nyeste. Edző: Molnár János.

G.: Ganyi, ill. Molnár. Jók: az egész csapat, ill. mindenki. Ifi: 1-2.

Tóth Rajmund: - Hihetetlenül büszke vagyok a csapatra! Hatalmasat küzdöttek úgy, hogy közben már hét sérültnél járunk… Három percre voltunk a győzelemtől. További sok sikert a Tiszakeszinek!

Molnár János: - Ellenfelünk az első félidőben egy figyelmetlenséget kihasználva vezetést szerzett. Ezután csapatom átvette a mérkőzés irányítását. Helyzetek sokaságát dolgoztuk ki, de sajnos ezek egy kivétellel kimaradtak. Úgy érzem itthagytunk 2 pontot. A továbbiakban sok sikert a nyékieknek.

Harsány – Vatta 0-3 (0-3)

Harsány, néző. V.: Rúsz.

Harsány: Bene – Csizmadia, Balogh, Simon (Pusztai), Burai, Tyukodi, Vonga (Dudás), Rafael, Gável, Nagy (Barsi), Tóth. Edző: Gável András.

Vatta: Faragó - Orosz, Tóth, Román (Dancs), Kerekes, Stumpf Á. (Stumpf P.),, Rontó (Pusoma I.), Szabó (Bubenkó), Harsányi, Horváth, Atucsák (Pusoma V.). Edző: Kovalik Mihály.

G.: Stumpf Á., Román, Horváth. Kiállítva: Burai (79.) Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 3-5.

Gável András: - Hamar kétgólos hátrányba kerültünk. Utána mentünk előre, de ma ez kevésnek bizonyult. Gratulálok a Vattának!

Kovalik Mihály: - Két gyors gól eldöntötte a mérkőzést. Sok sikert a hazaiaknak. Jó játékvezetés.