BOON - Sport - Megye I.

2017.11.05. 21:15

„A második félidőtől 10 emberrel is többször eldönthettük volna a három pont sorsát”

Miskolc - A labdarúgó megyei I. osztály 13. fordulójában egy meccset játszottak vasárnap.

[poll id="1486"]

Karcsa – Onga 3-3 (2-2)

Karcsa, 100 néző. V.: Papp.

Karcsa: Dankó – Petercsák, Rostás, Horváth, Dakos (Fodor), Váradi G. (Rendes), Váradi I., Matisz, Petró, Kovács, ifj. Petercsák. Játékos-edző: Petercsák Márton.

Onga: Homa – Bazsányi, Tóth D., Kun-Szabó, Varga Zs., Varga K., Tóth R., Hegedűs (Bozik), Matesz (Szabó), Molnár, Berta. Edző: Varacskai István, Simon Imre.

G.: Váradi G., Horváth, Fodor, ill. Varga Zs., Molnár, Berta. Kiállítva: Matisz (47.), ifj. Petercsák (93.). Jók: Horváth, ifj. Petercsák, Rostás, Váradi G., Dankó, ill. senki. Ifi: 0-8.

Petercsák Márton: – Küzdelmes és jó iramú mérkőzésen a második félidőtől 10 emberrel is többször eldönthettük volna a három pont sorsát amit sajnos nem tettünk, így a döntetlen igazságos.

Varacskai István: – Mind a két csapat rengeteg helyzetet dolgozott ki, de úgy érzem mi közelebb álltunk a győzelemhez.