BOON - Sport - DVTK

2018.07.09. 14:49

DVTK: felkészülési mérkőzés

Miskolc - A DVTK NB I-es csapata harmadik felkészülési meccsét játszotta szombaton.

A Diósgyőri edzőcentrumban a szlovák másodosztályban szereplő bárfai együttes volt a piros-fehérek ellenfele. A DVTK legközelebb szerdán 16.00-tól hazai környezetben játszik edzőmeccset, ellenfelük a szlovák második vonal tagja, az FK Poprad lesz.

Diósgyőri VTK – Partizán Bardejov 4-0 (2-0)

Diósgyőr, 100 néző. V.: Farkas Á.

Diósgyőri VTK: Antal B. (Rados, 46.) – Eperjesi (Nagy T., 67.), Ivánka (Tamás M., 46.), Brkovic (Lipták Z., 67.) Forgács (Bárdos, 67.) – Mazalovic, Busai (Tóth B., 67.), Hasani, Shestakov (Makrai, 67.) – Bacsa, Ugrai (Óvári, 67.). Vezetőedző: Fernando Miguel Fernández Escribano.

Partizán Bardejov: Cikos-Pavlicko (Gmitter, 46.) – Didík (Hanuscák, 46.), Sula, Lukác, Rachev (Pangrác, 52.) – P. Lipták (Dupkala, 46., Silva, 62.), Katona, Sarki, Glebko – Góra (Siwahla, 64.), Milunovic. Vezetőedző: Jozef Danko.

G: Busai (1-0) a 40., Hasani (2-0) a 44., Tóth B. (3-0) a 76., Hasani (4-0) a 78. percben.