Gólzáporos meccsekkel jutottak a borsodi téli teremtorna döntőjébe

Akt.:
Az MVSC (fehérben) nyerni tudott a házigazdák ellen
Az MVSC (fehérben) nyerni tudott a házigazdák ellen - © Fotó: Kozma István
Miskolc – A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Igazgatósága által szervezett téli teremlabdarúgó torna selejtezőjét rendezték meg a hét végén, amely után a csoportgyőztesek jutottak be a február első hét végéjén a miskolci városi sportcsarnokban sorra kerülő fináléba, amelynek a Tállya, kiemelés miatt, automatikus résztvevője.

A csoportmeccsek eredményei:

Bőcsi csoport

Sajóvámos – Onga 2-4
Gesztely – Bőcs 2-3
Onga – Gesztely 7-1
Bőcs – Sajóvámos 6-2
Gesztely – Sajóvámos 9-7
Onga – Bőcs 9-2

A csoport végeredménye

1. Onga 3 3 – – 20-5 9
2. Bőcs 3 2 – 1 11-13 6
3. Gesztely 3 1 – 2 12-17 3
4. Sajóvámos 3 – – 3 11-19 0


Cigándi csoport

Cigánd II. – Bodroghalom 4-4
Sárospatak – Pácin 5-4
Cigánd II. – Sárospatak 1-0
Pácin – Bodroghalom 7-3
Sárospatak – Bodroghalom 3-9
Cigánd II. – Pácin 5-1

A csoport végeredménye

1. Cigánd II. 3 2 1 – 10-5 7
2. Bodroghalom 3 1 1 1 16-14 4
3. Sárospatak 3 1 – 2 8-14 3
4. Pácin 3 1 – 2 12-13 3


Encsi csoport

Telkibánya – Gönc 0-8
Encs – Ináncs 15-0
Garadna – Telkibánya 4-3
Gönc – Encs 3-3
Ináncs – Garadna 2-4
Telkibánya – Encs 1-11
Garadna – Gönc 3-6
Ináncs – Telkibánya 3-2
Garadna – Encs 0-10
Gönc – Ináncs 6-5

A csoport végeredménye

1. Encs 4 3 1 – 39-4 10
2. Gönc 4 3 1 – 23-11 10
3. Garadna 4 2 – 2 11-21 6
4. Ináncs 4 1 – 3 10-27 3
5. Telkibánya 4 – – 4 6-26 0


Szerencsi csoport

Tiszalúc – Szerencs 1-4
Abaújszántó – Mád 1-8
Szerencs – Abaújszántó 3-8
Mád – Tiszalúc 11-2
Abaújszántó – Tiszalúc 11-4
Szerencs – Mád 1-4

A csoport végeredménye

1. Mád 3 3 – – 23-4 9
2. Abaújszántó 3 2 – 1 20-15 6
3. Szerencs 3 1 – 2 8-13 3
4. Tiszalúc 3 – – 3 7-26 0


Alsózsolcai csoport

Sajósenye – Edelény 2-8
Alsózsolca – Miskolci VSC 1-4
Aszaló – Sajósenye 2-1
Edelény – Alsózsolca 3-2
Miskolci VSC – Aszaló 1-5
Sajósenye – Alsózsolca 4-6
Aszaló – Edelény 0-7
Miskolci VSC – Sajósenye 6-3
Aszaló – Alsózsolca 3-5
Edelény – Miskolci VSC 5-3

A csoport végeredménye

1. Edelény 4 4 – – 23-7 12
2. Miskolci VSC 4 2 – 2 14-14 6
3. Alsózsolca 4 2 – 2 14-14 6
4. Aszaló 4 2 – 2 10-14 6
5. Sajósenye 4 – – 4 10-22 0

teremfoci_alsozsolca_mvsc_05


Felsőzsolcai csoport

Szirmabesenyő – Felsőzsolca 1-4
Parasznya – Varbó 3-3
Felsőzsolca – Parasznya 5-3
Varbó – Szirmabesenyő 4-1
Parasznya – Szirmabesenyő 4-6
Felsőzsolca – Varbó 6-3

A csoport végeredménye

1. Felsőzsolca 3 3 – – 15-7 9
2. Varbó 3 1 1 1 10-10 4
3. Sz.besenyő 3 1 – 2 8-12 3
4. Parasznya 3 – 1 2 10-14 1


Kazincbarcikai csoport

Sajóbábony – Mályinka 6-2
Kazincbarcika – Mucsony 8-0
Bánhorváti – Mályinka 11-1
Sajóbábony – Kazincbarcika 2-2
Mucsony – Bánhorváti 1-4
Mályinka – Kazincbarcika 0-18
Bánhorváti – Sajóbábony 2-4
Mucsony – Mályinka 8-2
Bánhorváti – Kazincbarcika 3-9
Sajóbábony – Mucsony 14-1

A csoport végeredménye

1. Kazincbarcika 4 3 1 – 37-5 10
2. Sajóbábony 4 3 1 – 26-7 10
3. Bánhorváti 4 2 – 2 20-15 6
4. Mucsony 4 1 – 3 10-28 3
5. Mályinka 4 – – 4 5-43 0


Mezőkövesdi csoport

Vatta – Tiszakeszi 3-5
Emőd – Bükkzsérc 1-6
Harsány – Vatta 3-3
Tiszakeszi – Emőd 5-1
Bükkzsérc – Harsány 4-1
Vatta – Emőd 8-1
Harsány – Tiszakeszi 2-5
Bükkzsérc – Vatta 4-2
Harsány – Emőd 5-1
Tiszakeszi – Bükkzsérc 4-1

A csoport végeredménye

1. Tiszakeszi 4 4 – – 19-7 12
2. Bükkzsérc 4 3 – 1 15-8 9
3. Vatta 4 1 1 2 16-13 4
4. Harsány 4 1 1 2 11-13 4
5. Emőd 4 – – 4 4-24 0


Sátoraljaújhelyi csoport

Pálháza – Karcsa 2-9
Tarcal – Erdőhorváti 4-4
Tiszaladány – Pálháza 1-1
Karcsa – Tarcal 4-2
Erdőhorváti – Tiszaladány 6-0
Pálháza – Tarcal 8-6
Tiszaladány – Karcsa 1-3
Erdőhorváti – Pálháza 5-4
Tiszaladány – Tarcal 5-2
Karcsa – Erdőhorváti 6-0

A csoport végeredménye

1. Karcsa 4 4 – – 22-5 12
2. Erdőhorváti 4 2 1 1 15-14 7
3. Tiszaladány 4 1 1 2 7-12 4
4. Pálháza 4 1 1 2 15-21 4
5. Tarcal 4 – 1 3 14-21 1




Bőcs.
BOON.HU






hirdetés