2012.03.17. 16:27

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I.: Lombard Pápa vs. Diósgyőri VTK 1-2 (0-1)

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 20. fordulójában Pápán vendégszerepelt a Diósgyőri VTK együttese szombaton 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

"Örülök annak, hogy a nehezen induló tavasz során megszereztük az első győzelmünket" - nyilatkozta Benczés Miklós a pápai győzelem után.

[poll id="129"]

Lombard Pápa vs. Diósgyőri VTK

0 - 2   (0 - 1)

Pápa, 800 néző, v.: Berger József (Medovarszki János, Kis Zoltán).

Lombard Pápa: Szűcs L. – Nagy S., Tóth G., Balogh B., Németh M. – Horváth L., Gyömbér – Lovrencsics, Arsic, Szilágyi P. – Csermelyi. Vezetőedző: Bene Ferenc.

Diósgyőri VTK: Rados – Vági, Gal, Nagy T., Gohér – Sekour – Gallardo, Fernando, Luque – Tisza, Seydi. Vezetőedző: Benczés Miklós.

Csere: Seydi helyett Arze az 54., Csermelyi helyett Benko az 58., Szilágyi P. helyett Inutile a 68., Arsic helyett Quintero a 75., Gallardo helyett Dobos a 85. percben.

Sárga lap: Nagy T. a 21, Szűcs a 25., Tóth G. az 52., Quintero a 80., Rados a 90+1., Gohér a 90+3. percben.

Kiállítva: -.

Gólszerző: Luque (0-1, 11-esből) a 26., Tisza (0-2) a 76., Lovrencsics (1-2) a 88. percben.

Szombaton 17 órától Pápán szerepel a Diósgyőr a labdarúgó NB I-ben. A mérkőzésről élőben tudósítunk!

Szombaton 17 órától Pápán szerepel a Diósgyőri VTK. A piros-fehérek dunántúli vendégszerepléséről élőben tudósítunk a Borsod Online-on. Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?