2017.06.12. 15:57

DVTK-MVSI: akár aranyat is szerezhettünk volna

Miskolc - Ezüst- és bronzérmet szerzett a DVTK-MVSI az utánpótlás kötöttfogású birkózó országos csapatbajnoki döntőben.

Utánpótlás kötöttfogású birkózó országos csapatbajnoki döntő, Miskolc, Zrínyi-tornacsarnok, 34 klub, 500 induló.

Diákok: 1. Erzsébeti SMTK, 2. DVTK-MVSI (a döntőben: 34-20, a csapattagok: Szinay Szabolcs, Nagy Ádám, Botos Dominik, Molnár Balázs, Oross Ádám, Bodnár Vince, Toplenszki Máté, Oláh Noémi, Molnár Csaba, Almási Marcell, Juhász Roland, Juhász Erik, Bíró Balázs), 3. Dorog NC.

Serdülők: 1. Erzsébeti SMTK, 2. Kertváros SE (Budapest, a döntőben: 22-20), 3. DVTK-MVSI (a helyosztón: 35-12, a csapattagok: Orliczki Bendegúz, Kocsis Ferenc, Kádas Krisztián, Balázs Teo, Zurai Rajmund, Győri Emma, Porteleki Dávid, Toplenszki Bálint, Bari Imre, Tasi Márk, Mátyás Márk, Szinay Csaba, Botos Bence, Oláh Gergő, edzők mindkét korcsoportban: Bacsó Alex, Juhász Sándor, Lakatos Győző, Repka Attila), 4. Kaposvári SI.

A díjakat Komáromi Tibor, háromszoros világbajnok adta át.

Dr. Szinay Attila, a DVTK-MVSI felügyelőbizottságának elnöke: – Szereplésünkkel elégedett vagyok. Érmeket vártam, ezt a gyerekek szállították, és kis szerencsével vagy jobb sorsolással akár aranyat is szerezhettünk volna.